Kasulikud nõuanded

Head vabariigi aastapäeva!

19.02.2020

Vabariigi aastapäev on suurepärane võimalus, et veeta aega koos oma lähedastega ning tähistada ühiselt kodumaa sünnipäeva. Sellest toredast sündmusest maksimumi võtmiseks jagame omapoolseid soovitusi, mida sel päeval koos ette võtta.

1. Alustage päeva lipu heiskamisega ning võimalusel minge ühiselt ka pere või sõpradega päikesetõusu ajal Pika Hermanni torni juurde lipu heiskamist vaatama. Sündmusel saate nautida kõnesid ja ilusat muusikat ning päevale ongi kaunis algus tehtud.

2. Võtke aega ning nautige toredat ühist hommikusööki – koos valmistatud pannkoogid kuuluvad ju pühapäeva juurde! Pidulikkuse lisamiseks proovige retsepti lisada mõnda uut lisandit – ricotta, sügavkülma varutud mustikad või muud marjad või katsetage seekord näiteks soolaseid pannkooke!

3. Nautige päeva värskes õhus – avastage oma kodulinna või võimalusel sõitke loodusesse. Kindlasti on läheduses mõni seniavastamata looduskoht, mille külastamisele olete juba pikalt mõelnud. Miks mitte võtta koos pere või sõpradega ette üks väike väljasõit! Valmistage ette võileivad, pakkige termosega tee kaasa ning pidage looduses üks meeldejääv piknik.

4. Õhtuseid ettevalmistusi tehes kaasake terve pere! Hea mõte on ka sõbrad külla kutsuda ning koos midagi maitsvat õhtuks valmistada. Kiluvõileivad ja hapukurk on õhtuse menüü kohustuslik osa :)

5. Kindlasti pakuvad telekanalid põnevat programmi, kuid sama suurt põnevust pakuvad ka lauamängud. Testige oma teadmisi erinevate mälumängudega või võtke vastu väljakutse koos pusle kokku panna! Võitja väljaselgitamine pole pooltki nii tore kui ühiselt veedetud aeg.

Ilusat Vabariigi sünnipäeva!

Sinu Kaup24

Kuidas hindate seda postitust?