Purustid, lehepuhurid

(104)
-30%

Elektriline oksapurustaja Hecht 624 hind ja info | Purustid, lehepuhurid | kaup24.ee 5€ SOODUSTUS ALATES 100€
€ 6,56 / kuud   € 105,00 14t 51min.
 
Lisa korvi
4.5/5
LAOS OLEMAS

Elektriline oksapurustaja Hecht 624

Tüüp: Kahvlid

Akuga lehepuhur Lider KDA 18 hind ja info | Purustid, lehepuhurid | kaup24.ee 3€ SOODUSTUS ALATES 33€
€ 4,31 / kuud   € 68,99 14t 51min.
 
Lisa korvi
2/5
LAOS OLEMAS

Akuga lehepuhur Lider KDA 18

Tüüp: Puhur-kollektorid

Elektriline lehepuhur Hecht 3113 hind ja info | Purustid, lehepuhurid | kaup24.ee 3€ SOODUSTUS ALATES 33€
€ 4,94 / kuud   € 78,99 14t 51min.
 
Lisa korvi
5/5
LAOS OLEMAS

Elektriline lehepuhur Hecht 3113

Tüüp: Kollektsionäärid

Elektriline lehepuhur/imur Hecht 3303 hind ja info | Purustid, lehepuhurid | kaup24.ee 3€ SOODUSTUS ALATES 33€
€ 4,00 / kuud   € 63,99 14t 51min.
 
Lisa korvi
5/5
LAOS OLEMAS

Elektriline lehepuhur/imur Hecht 3303

Tüüp: Puhur-kollektorid

Bensiini lehepuhur Hecht 979 PROFI hind ja info | Purustid, lehepuhurid | kaup24.ee 10€ SOODUSTUS ALATES 200€
€ 22,20 / kuud   € 370,00 14t 51min.
 
Lisa korvi
LAOS OLEMAS

Bensiini lehepuhur Hecht 979 PROFI

Tüüp: Puhur-kollektorid

Purustid, lehepuhurid

Igaüks, kellel on suurem või väiksem aed, võib kinnitada, et töö ei lõpe kunagi. Selleks et teha töid kiiremini ja tõhusamalt, on vaja kasutada lisavarustust, sealhulgas lehepuhureid ja -imureid, oksapurusteid ning kõnniteeplaatide puhastusvahendeid. See varustus võimaldab aiatöid teha kiiremini ja mitmekesine tootevalik tagab selle, et igaüks leiab endale sobivaima vahendi.

Leheimurid ja -puhurid on ühed levinuimad seadmed selleks, et koristada mahalangenud puulehed. Nüüd võib unustada pikad ja väsitavad aiatööd, aia kauni välimuse saame säilitada palju väiksema jõupingutusega – leheimurite ja -purustitega, mis koondavad kokku ning peenestavad kõik lehed. Võttes arvesse teie nõudmisi, saab valida seadmete eri mudelite vahel. Turul on saadaval aku ja bensiinimootoriga leheimurid ning see pole veel kaugeltki kõik, mida tootjad pakuvad.

Oksapurustite hinnad on sellised, et igaüks saab endale sellise seadme soetamist lubada. Kuid vahel võib ühe mudeli väljavalimine suurest tootevalikust olla päris keeruline. Kui teil on raske aru saada, kui kvaliteetne ja usaldusväärne on lehepuhur või oksapurusti, siis aitavad otsustada hinnangud või tehnilised andmed.
Kas teid huvitab kõnniteeplaatide vuugivahede puhasti, oksapurusti või bensiinimootoriga lehepuhur? Aga äkki otsite kohta, kus elektrilisi leheimureid ja oksapurusteid pakutakse palju madalama hinnaga? Te olete just õiges kohas – lehepuhureid ja -imureid, kõnniteeplaatide puhasteid, erinevaid oksapurustite mudeleid pakutakse veebipoes kaup24.ee väga headel tingimustel. Siin vastavad leheimurite ja oksapurustite hinnad nende kvaliteedile. Te võite olla kindel selles, et teie valitud aiatehnika töötab kvaliteetselt palju aastaid. Need, keda huvitavad usaldusväärsed, kuid odavad oksapurustid, saavad kampaaniate ajal soetada endale soovitud seadme soodsa hinnaga. Me korraldame tihti väljamüüke, kus on väga suured allahindlused.
Tõhusate lahenduste armastajatele meeldib see, et lehepuhuri-imuri ja muu aiatehnika saab osta internetist. Eri töödeks vajalikud seadmed saab soetada kodust lahkumata. Valige, millist oksapurustit (elektrilist, diiselmootoriga vm) te vajate, ja meie hoolitseme, et seade toimetatakse võimalikult kiiresti teile koju. Tootevalikus on lehepuhurid Al-ko, Bosch, oksapurustid Bosch, Makita, Al-ko, Grizzly, Hecht jt. Tulge ja valige välja teile sobivad tooted.

Lisaks neile pakume ka robotniidukeid ja muruniidukeid heade hindadega!

Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt

© 2008-2020 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.