Telefonid


Kodumasinad
Kõrvaklapid
Ajutised kaubad
Tarvikud
Videotehnika

Xiaomi

Xiaomi ettevõte asutati 2010. aastal Hiina ettevõtja Lei Jun poolt Hiinas - kaubamärk sai Aasias peagi populaarseks ja paar aastat tagasi algas selle ettevõtte suur edu Euroopa turul. Praegu on Xiaomi telefonid Euroopas suuruselt neljandal kohal ning 2018. aastal ületas nende kasv 999%!

„Mi“ logol on kaks tähendus: need on „mobiilse interneti“ (ingl. Mobile Internet) ja „võimatu missiooniga“ (ingl. Mission Impossible) seotud mured, mis mõnikord tundusid ettevõtte tegevuse alguses peaaegu ületamatutena.

Kvaliteetne tehnoloogia, mis on kõigile kättesaadav

Ettevõtte asutaja usub, et kvaliteetsed tehnoloogiad peaksid olema kõigile kättesaadavad. See on peamine põhjus, miks Xiaomi arvutid, telefonid ja teisi tooteid müüakse palju madalama hinnaga võrreldes teiste sarnaste spetsifikatsioonidega tootjate toodetega.

Ettevõtte eesmärk – arendada eksklusiivset riist- ja tarkvara ning Interneti-teenuseid, kus Mi fännid on alati epitsentris. Ettevõttes Xiaomi on tagasiside ja ostjate arvamus alati kõrgelt hinnatud: tootjad on veendunud, et see aitab neil kasvada, eksisteerida ja oma tooteid pidevalt täiustada. Fännidele loomine – selle ettevõtte peamine eesmärk ja juhtimiv mehhanism. Seda fakti kinnitab ka asjaolu, et suur osa Xiaomi töötajatest olid ennem ettevõtes tööle asumist, selle kaubamärgi entusiastlikud kasutajad.

Lai valik erinevaid tooteid

See kaubamärk on tuntud oma mobiiltelefonide poolest – Xiaomi Redmi Note 5 Plus, Redmi 5 ja teised sarnased mudelid on hinnatud nende võluva välimuse ja muljetavaldavate omaduste poolest. Tegelikult on ettevõtte toodete sortiment palju laiem.

Tehnoloogia entusiastid on lummatud Xiaomi sülearvutitest, video- ja heliseadmetest ja teistest aksessuaaridest, samas on mõeldud ka nendele, kes otsivad majapidamistarbeid, nagu Xiaomi kaalud, veekeetjad ja muud sarnased seadmed. See pole veel kõik - sellel kaubamärgil on palju esemeid, mistõttu leiate ettevõtte valikust tõukerattaid, seljakotte või isegi reisipatju ja -tekke.

Xiaomi telefonid ja teised tooted internetis

Otsite telefoni Xiaomi 5 Plus, sülearvutit, või ehk otsite selle kaubamärgi teisi tooteid? Tutvuge Kaup24.ee e-poe pakkumistega – siit leiate mitte ainult suure hulga Xiaomi tooteid, vaid ka sagedasi allahindluseid. Kui Teil on raske otsustada, mida valida ja millised on parimad Xiaomi telefonid, siis aitavad nende ja teiste toodete ülevaated ja tagasiside Teil õiget otsust teha.

Samuti lisab mugavust võimalus osta Xiaomi mobiiltelefone, arvuteid ja kõiki teisi tooteid internetist isegi kodust lahkumata. Otsustage, millised tooted Teile kõige rohkem meeldivad, ja veenduge, et Teie tellitud kaubad toimetatakse Teie kätte kiireimal viisil!