Prügikotid

(43)
-51%

Prügikotid 35 L, 20 tk hind ja info | Prügikotid | kaup24.ee 5€ SOODUSTUS ALATES 59€
  € 0,97 1t 41min.
 
Lisa korvi
5/5
LAOS OLEMAS

Prügikotid 35 L, 20 tk

-27%

Prügikotid 35 L, 30 tk hind ja info | Prügikotid | kaup24.ee 5€ SOODUSTUS ALATES 59€
  € 2,17 1t 41min.
 
Lisa korvi
5/5
LAOS OLEMAS

Prügikotid 35 L, 30 tk

Prügikotid 

Kodu korrashoidmine on üks olulisemaid aspekte hubase atmosfääri loomiseks, kus oleks alati tore elada. Et tagada puhtus igal sammul, pead hoolitsema erinevate tarvikute, kaasa arvatud prügikottide eest. Kuigi võib tunduda, et see on vaid väike detail, siis tegelikult hõlbustab see oluliselt igapäevelu ja erinevate majapidamistööde tegemist, mistõttu leidub neid peaaegu igas kodus.

Otsid mugavat seotavat prügikotti kollastes või muudes värvitoonides, looduslikke orgaanilisi prügikotte või jäätmete sorteerimiseks mõeldud kotte või pead hoolitsema suurema prügi või isegi ehitusprahi koristamise eest? Saadaval on erinevas suuruses prügikotid, nagu  60 l või 120 l ning suuremad ja väiksemad versioonid vastavalt erinevatele olukordadele ja vajadustele. Suured prügikotid on kasulikud, kui on vajalik hoolitseda jäätmete kogumise või lihtsalt prügi kogumise eest köögis ning väiksem versioon on ideaalne väiksemale prügikastile vannitoas või muus väiksemas ruumis.

Neid, kes on huvitatud prügikottidest või muudest sarnastest hea vastupidavusega toodetest, kutsume lähemalt tutvuma kaup24.ee e-poe valikuga. Prügikottide hind on taskukohane igaühele ning võimaldab hoolitseda selle eest, et kotid jääkainete kogumiseks oleks alati kodus olemas. Avamata ei võta need palju ruumi, aga kui vajad neid koristamiseks või muuks otstarbeks, on need alati käepärast. Neile, kes soovivad raha säästa ja on huvitatud soodsa hinnaga prügikottidest ja muudest tarvikutest, annavad erinevad kampaaniad ja allahindlused võimaluse osta veelgi madalama hinnaga.

Igapäevaste prügikottide ostmiseks ei pea Sa isegi kodust lahkuma, kuna kõik vajalik on müügil internetis. Sina pead lihtsalt otsustama, kui palju ja millist sorti prügikotte vajad ning meie hoolitseme selle eest, et need oleksid esimesel võimalusel Sinu aadressile toimetatud. Sel viisil säästad palju aega ning saad keskenduda oma lemmiktegevustele. Meie e-poes ootavad prügikotid sellistelt tootjatelt, nagu Skubis jpt, kes pakuvad laias valikus kaupasid – tule tutvu valikuga ja leia endale kõige sobivamad!