Aiandusraamatud

(13)
-15%

MEIE MESILASED. TUHAT TÜDRUKUT KODUAIAS, KRISTA KIVISALU hind ja info | Aiandusraamatud | kaup24.ee HEA HIND
  1949 2299
 
Lisa korvi

MEIE MESILASED. TUHAT TÜDRUKUT KODUAIAS, KRISTA KIVIS...

Autor: Krista Kivisalu
Lehekülgede arv: 176
Ilmumisaasta: 2020
  1600
 
Lisa korvi

Esiemade Käsitööpitside Uus Elu

Autor: Ülle Erm
Lehekülgede arv: Pole täpsustatud
Ilmumisaasta: Nenurodyta
  2650
 
Lisa korvi

Orchid the Fatal Attraction

Autor: Anne Ronse
Lehekülgede arv: 144
Ilmumisaasta: 2008
  1400
 
Lisa korvi

Köögiviljade taaskasvatamine

Autor: Felix Lill, Melissa Raupach
Lehekülgede arv: 128
Ilmumisaasta: 2019
  1960
 
Lisa korvi

Üks Elu. Üks Planeet: Minu Kogemus Ja Tulevikunägemus

Autor: Davidas Attenborough
Lehekülgede arv: 278
Ilmumisaasta: 2021
  1429
 
Lisa korvi

Grow Bag Gardening: The Revolutionary Way To Grow Bou...

Autor: Pole täpsustatud
Lehekülgede arv: Pole täpsustatud
Ilmumisaasta: pole täpsustatud

Aiandusraamatud internetist

Kui Sul on kodus olemas oma aed ning Sulle meeldib saada uusi teadmisi, kuidas oma aeda ilusamaks muuta või kasvatada erinevaid vilju, siis on kindlasti aiandusraamatud asendamatuks osaks Sinu raamaturiiulil. Meie valikust leiad selleks erinevaid raamatuid, mille seast valida sobiv - tutvu selleks lähemalt järgmiste nõuannetega.

Kuidas valida sobiv raamat?

Kui oled otsimas sobivat raamatut, et oma teadmisi aiandusest täiendada, tasub esmalt mõelda enda isiklikele eelistustele ja soovidele. Kas oled otsimas ideid, et luua oma aeda kena lilleaed, nõuandeid viljade kasvatamiseks, saada rohkem teada aias tegutsevatest aiakahjuritest või soovid hoopis tuua killuke aiandus endale tuppa? Valikust leiadki selleks mitmeid erinevaid raamatuid, mis aitavad Sul planeerida oma ideaalne aed. Selleks leiad raamatuid nii eesti kui ka välismaa autoritelt nagu Ain Kallis, Andres Tarand, Ella Räty, Hanna Marttinen, Eve Ader, Mari Laane, Jüri Annist, Felix Lill, Melissa Raupach, Henrich Beltz, Jochen Veser, Jaan Mettik ja paljud teised.

Kuigi valivad paljud inimesed raamatu eelkõige pealkirja ja kaane järgi, on soovituslik tutvuda ka raamatute lühitutvustusega. Selle leiad iga raamatu tootekirjelduses üles - loodetavasti on see abiks Sulle sobiva raamatu valimisel. Soovi korral pööra tähelepanu ka lehekülgede arvule ja ilmumisaastale. Paksemad raamatud pakuvad lugemisainet pikemaks ajaks, kuid samas võib olla õhemate raamatute lugemine mugavam. Valikust leiad nii selle aasta kui ka vanemaid raamatute trükke - kasuta kõrvalolevaid filtreid ning vali välja sobivam.

Kui Sul on raamatute kohta täiendavaid küsimusi, võta julgelt ühendust meie klienditeenindusega telefoni või meili teel. Soovi korral tutvu ka teiste ostjate poolt antud hinnangute ja tagasisidega, mille leiad samuti tootekirjeldusest üles.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 pakub suures valikus raamatuid igale soovile ja maitsele koos ülimalt soodsate hindadega. Lisaks kiirele tarnele saad Sina ise valida, kuidas soovid kaupa kätte saada - olgu selleks kulleri, pakiautomaadi või esinduse vahendusel. Samuti kehtib igale ostule 2-nädalane vahetus- ja tagastusõigus.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!