Toiteplokid

(6)
Filter
Kliendid hinnanud: 4.6/5
7 317 hinnangut. Vaata kõiki

Toiteallikad ehk trafod

Kodu LED-valgustuse eest hoolitseb üha rohkem inimesi - see valik näeb kodus hea välja, kuid samal ajal on see hinnatud madalate kulude tõttu. Sellisel valgustusel on veelgi rohkem eeliseid, kuid see nõuab ka toiteplokke, et pakkuda efektiivset LED-valgustust.

LED-toiteallika valimine

Kui otsid esmakordselt toiteallikat, on raske otsustada, milline toode olemasolevate LED-ribade jaoks sobiks. Kuid lihtsa valemi järgi saad hõlpsasti teada, millist toiteallikat vajad. Ribalaius tuleks korrutada selle pikkusega ja saadud tulemus korrutada uuesti 1,3-ga, kuna tavaliselt soovitatakse lisada umbes kolmkümmend protsenti lisavaru. Lõpptulemus ümardatakse täpsete vattidega ning nii saad teada, millise võimsusega toiteallikat peaksid otsima.

Pea meeles, et toiteallika suuruse ja tugevuse tase on erinevad ning kui soovid paigaldada LED-valgustit niiskesse ruumi, tuleks vastavalt valida niiskuskindlad tooted. Toiteallika valimisel ei ole hind peamine valikukriteerium - summad on kõigile taskukohased, nii et leiad kindlasti oma ootustele ja võimalustele vastava toote.

LED-toiteplokid internetist

Neile, kes on huvitatud luksuslikest LED-valgustitest ning otsivad atraktiivsetel tingimustel toiteallikaid, soovitame külastada kaup24.ee e-poodi ja lähemalt tutvuda meie pakkumistega. Tihti toimuvad allahindlused, mis muudavad LED-riba toiteallikad veelgi odavamaks, nii et kui märkad käimasolevat soodusmüüki, ära jäta kasutamata võimalust hoolitseda vajalike toodete eest veelgi madalama hinnaga.

Meie valik sisaldab 12V, 24V LED-toiteallikaid ning lisaks ka erinevad võimsus- ja takistustooted, mida saad oma vajadustele lihtsa vaevaga kohandada. Neile, kes hindavad tõhusaid lahendusi, meeldib kindlasti asajolu, et kõik LED-ribade toiteallikaid on müügil internetis ning saad need osta isegi kodust lahkumata. Vali oma ootustele vastav LED-toiteplokk välja ning toimetame selle esimesel võimalusel Sulle koju kätte- ostmine võtab vaid mõne minuti ja Sina saad samal ajal oma igapäevaste toimetustega jätkata.

Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt

© 2008-2021 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.