Kasulikud nõuanded

Eksterjööri trendid: mõnusa aianurga ja terrassi sisustamine

Vaata kõiki aiamööbli pakkumisi
21.01.2022
Terrassi välimööbel

Looduse harmoonia – värske õhk, kosutav tuuleiil ja soe päikesepaiste on märgid sellest, et on aeg hakata aias või terrassil toimetama. Õues olemine on kurnava pandeemia ajal eriti oluline. Sisekujundajad soovitavad soojalt katsetada näiteks boheemlaslikku stiili. Selles on ühendatud julged värvid, puitmööbel, alumiiniumist või kangast viimistlused ning värskust loovad hipiteemalised elemendid ja erinevad tekstiililahendused.

terrassi ja aia sisustamise trendid

Üha rohkem rõhutatakse, et aed või terrass ei ole tänapäeval pelgalt toiduvalmistamiseks või puhkamiseks – õues on täiesti vabalt võimalik veeta ka terve tööpäev. Lai valik välimööblit on teile abiks loomaks oma aias täiesti kordumatu boheemlaslik õhkkond, kus end vabalt tunda. Ning kõik see ei vaja mingeid erilisi pingutusi – eriti kui võtate abiks mõne alloleva idee.

2022. aasta kõige trendikam lahendus – hipide paradiis

Klassikalised aiatoolid on puhkeala loomisel alati võtmesõnaks, kuid sel aastal tasub endale lubada midagi ekstravagantsemat. Mõnusad kott-toolid ja kenad lamamistoolid sobivad muretu meeleolu loomiseks suurepäraselt – saate neid hõlpsasti just parasjagu mugavasse kohta paigutada või isegi pikematele reisidele kaasa võtta. Lamamis- ja kott-toole võite kaunistada tekkide või katetega ning kindlasti ei tohi ära unustada pilkupüüdvaid mustrilisi patju. Nii ei tule istekohtadest kunagi puudust ning samal ajal tekib värvikas ja elav õhkkond.


Kui teie aias kasvab ka palju puid, siis seda soovitavad sisekujundajad tingimata ära kasutada ning muuta õu tõeliseks hipiparadiisiks. Selleks vajate vaid riputatavaid võrkkiikesid, mis võivad olla täiesti vabalt ka alternatiiviks tavalistele aiatoolidele – võrkkiik tagab maksimaalse mugavuse nii täiskasvanutele kui lastele.


Boho-stiil ja lõbusad erksad värvitoonid

Aiamööbli valik on e-poodides ääretult lai, nii et isegi pandeemia ei takista puhkealade kujundamist soovitud viisil. Alustage standardsest komplektist – klassikalistest skandinaavia stiilis boheemlaslikest vitspunutistest, puidust, alumiiniumist või kangaga kaetud mööblikomplektidest, mida kombineerida erksamate värvidega nagu kollane või punane.

boho stiilis välimööbel

Punutud aiamööblit armastavad kõik, kes soovivad, et puhkenurk näeks välja võimalikult hubane – lai valik värvitoone ja erinevaid mudeleid on siinkohal suureks abiks. Punutud aiamööbel annab üldisele atmosfäärile kerguse, luues isegi veidi meelerahu. Kui soovite lisada rohkem värve, soovitatakse muuhulgas kasutada erinevaid välitingimustes kasutatavaid sisustuslahendusi, näiteks hubaseid valguskette või laternaid. Olge loovad ning kombineerige erinevaid stiile vastavalt oma maitsele.

Kui soovite kohta, kus kogu perega lõõgastuda ja puhata, võiksite valida mööblikomplektid, mis sisaldaksid lauda ja 4 tooli või näiteks kahte tooli ja mugavat diivanit. Taolisi praktilisi lahendusi pakuvad näiteks NORE, Progarden, 4living, Patio, Garden4You ja teised juhtivad tootjad.