Filtrid fotoaparaatidele

(25)

Fujifilm Fuji XF90mm hind ja info | Filtrid fotoaparaatidele | kaup24.ee 10€ SOODUSTUS ALATES 200€
  € 1 037,00 3t 34min.
 
Lisa korvi

Fujifilm Fuji XF90mm

Fujinon XF 56mm f/1.2 R APD hind ja info | Filtrid fotoaparaatidele | kaup24.ee 10€ SOODUSTUS ALATES 200€
  € 1 571,00 3t 34min.
 
Lisa korvi

Fujinon XF 56mm f/1.2 R APD

Sigma 402965 hind ja info | Filtrid fotoaparaatidele | kaup24.ee 10€ SOODUSTUS ALATES 200€
  € 489,00 3t 34min.
 
Lisa korvi

Sigma 402965

Sigma 401955 hind ja info | Filtrid fotoaparaatidele | kaup24.ee 10€ SOODUSTUS ALATES 200€
  € 879,00 3t 34min.
 
Lisa korvi

Sigma 401955

Objektiivide filtrid soodsamalt

Vahetatava objektiiviga kaamera ja muidugi selle objektiiv võivad olla suhteliselt suured investeeringud. Arvestades, et fotograafia on üsna kallis hobi, soovime, et kaamera osad ega lisatarvikud ei saaks kahjustada. Seetõttu on kaamerate ja nende läätsede jaoks olemas mitmeid kaitsemeetmeid ja filtreid. Kaup24.ee e-poest leiad 52, 55, 58 ja 67 mm objektiivifiltreid Camlink, Fujifulm, Hama, Marumi, Metz ja Sony tootjatelt. Ei ole vahet, kas vajad kaitsvat, polariseerivat, neutraalset, toonitud või UV-kaitset - Kaup24.ee e-poe valik vastab igale vajadusele.

Kuidas valida parim filter objektiivile?

Läätsede filtrid on väga õhukesed, tavaliselt klaasist valmistatud tarvikud, millega saab kaitsta oma kaamera objektiivi mitte ainult UV-kiirte ja teiste kahjulike tegurite eest, vaid ka kriimustuste, põrutuste ja muude hooletusest tulenevate õnnetuste eest - see on nagu kaitsev ümbris Sinu telefoni jaoks. Muidugi, UV-kaitsefilter kaitseb objektiivi mitte ainult eespool mainitud tegurite, vaid ka UV-kiirte eest - tavaliselt ei mõjuta see pildi kvaliteeti, kuid on üsna oluline objektiivi vastupidavuse juures. 

Polariseerivad filtrid  vähendavad samal ajal oluliselt peegeldusi, rõhutavad värve ja suurendavad kujutise kontrastsust. Seda filtrit saab kasutada igat tüüpi fotograafia jaoks, kui Sinu fotodel on pisut puudu iseloomust. Seda juhul, kui Sinu objektiivi neutraalsed värvifiltrid vähendavad sissetuleva valguse hulka. See filter võib olla kasulik, kui Sul on vaja pildistada liikuvaid objekte: jõge, inimesi või autosid. Selline filter võib olla kasulik ka välguga pildistamisel vältimaks liigset eredust. Seega, objektiivide filtrid on hea ost, kui hindad oma raha. Filtrite hind ei ole kuigi suur, kuid nende tähtsus on hindamatu – parem kuluta kaitsmiseks natukene raha ja Sa ei kahetse!   

Usume, et parimat objektiivi filtrit võib olla veidi raske valida, kuid ekspertide ja teiste klientide tagasiside on selle juures suureks abiks. Lisaks on olemas tootekirjeldused ja artiklid, mis annavad toodetest üsnagi hea ülevaate. Kui Sul siiski tekib mõni küsimus, millele Sa vastust ei saanud, võid võtta ühendust meie klienditeenindusega.

Miks osta Kaup24 e-poest?

Kaup24 pakub suurimat valikut koos madalate hindadega. Meie pakume suurimaid sooduspakkumisi koos paindlike ja mugavate ostu- ja maksetingimustega. Lisaks kehtib igale ostule 2 nädalane ostugarantii, seega võid kindel olla, et kui toode ei sobi, on Sul õigus see tagastada või ümber vahetada.