Vitamiinid ja mineraalained immuunsuse tugevdamiseks

(48)
-53%

Linaseemneõli 1000 mg kapslid hind ja info | Vitamiinid ja mineraalained immuunsuse tugevdamiseks | kaup24.ee
  € 5,75 5t 51min.
 
Lisa korvi
5/5

Linaseemneõli 1000 mg kapslid

-50%

Magneesium 375 mg tabletid hind ja info | Vitamiinid ja mineraalained immuunsuse tugevdamiseks | kaup24.ee
  € 5,00 5t 51min.
 
Lisa korvi
5/5

Magneesium 375 mg tabletid

-58%

Letsitiin 1200 mg kapslid hind ja info | Vitamiinid ja mineraalained immuunsuse tugevdamiseks | kaup24.ee
  € 6,75 5t 51min.
 
Lisa korvi

Letsitiin 1200 mg kapslid

ALOE VERA hind ja info | Vitamiinid ja mineraalained immuunsuse tugevdamiseks | kaup24.ee
  € 15,90 5t 51min.
 
Lisa korvi

ALOE VERA

Paira Astelpajuõli 100ml hind ja info | Vitamiinid ja mineraalained immuunsuse tugevdamiseks | kaup24.ee
  € 3,90 5t 51min.
 
Lisa korvi
5/5

Paira Astelpajuõli 100ml

Paira CITROIMUN 50ML hind ja info | Vitamiinid ja mineraalained immuunsuse tugevdamiseks | kaup24.ee
  € 11,50 5t 51min.
 
Lisa korvi

Paira CITROIMUN 50ML

Vitamiinid ja mineraalained imuunsuse tugevdamiseks

Tugev immuunsus on meie hea tervise aluseks - see aitab meie kehal võidelda erinevate viiruste ja muude vaevuste vastu. Seda aitavad tagada vaid vitamiinid ja mineraalained - küll aga võib vahest toidust kätte saadavad toitained jääda meie jaoks väheks, mistõttu on oluline manustada need toitained toidulisandite näol.

Millised vitamiinid valida?

Nägemises mängib suurenisti rolli A-vitamiin - see puuduseks on üldjuhul sümptomid nagu halb nägemine hämaras ning kuivad silmad. Lisaks mängib see rolli ka meie naha väljanägemises - see võib põhjustada ketendavat nahka või kõõma peanahal.

D-vitamiin mängib olulist rolli kaltsiumi omandamises meie kehas - nimelt aitab see meie ainevahetust reguleerida ning tagada vitamiinide ja mineraalide luusse imendumise.

C-vitamiin on antioksüdant, mis tagab korrapärase funktsioneerimise nahas, igemetes, kappilaarides, hammastes, sidemetes ja luudes. See on just oluline närvisüsteemi, seedeelundite ja hormoonsüsteemi töötamiseks. See aitab omakorda ära hoida erinevaid viirusi ja koekahjustusi hingamisteedes. Selle puuudmine võib tekitada lihasnõrkusi, katkevaid kapillaare, veritsevaid igemeid, murduvaid luid, kõhulahtisust ja raskesti paranevaid haavu.

Loomsetest toiduainetest saadav B12-vitamiin aitab hoida meie närvisüsteemi tööd -  selle puudumine võib viia närvipõletiku, mäluhäirete, menstruaaltsükli häirumise ning keha nõrkuseni, mis on aluseks nii psüühikahäirete, närvikahjustuste ja isegi halvatuse tekkeks.

Valikust leiad selleks erinevaid õlisi, tinktuure ja õlikapsleid koos erinevate maitsete näol - mustsõstar, astelpaju, maitsetuid ja palju muudki. Enne lisandi või raimi kasutamist tutvu kindlasti pakendis oleva infolehega, kust leiad täpsemad juhised manustamiseks. Üldise info leiad ka tootekirjeldustest siit. Veendu ka toote säilitamistingimustes ning hoia see lastele kättesaamatus kohas. Pea meeles, et toidulisandid ei asenda mitmekülgset ja tervislikku eluviisi ega toitumist.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 veebipoest leiad suures valikus erinevaid vitamiine ja mineraalaineid, mis tugevdavad immuunsüsteemi ja tervist. Meie e-poest leiad sageli toimuvad sooduskampaaniad, mitmekülgsed ostu- ja maksetingimused ning erinevad tarneviisid. Näiteks on võimalik Sul kauba eest tasuda järelmaksuga ning kaup koju tellida kas pakiautomaadi, kulleri või esinduse vahendusel.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!