Banner Banner Banner

Tellisin taas kaup24.ee-st parfüümi, mis oli odavam kui poodides. Mina jäin rahule, kuna kaup tuli kiiresti ning see e-pood on minu silmis usaldusväärne koht! Parfüüm on ka muidugi hea! Kaunist jõuluaega!

Piret

Interneti pood kaup24.ee

Kaup24.ee on veebikauplus, mis alustas tegevust juba 2014. aastal ja pakub siiani kaupu kogu perele. Oleme rõõmsad, et selle aja jooksul on meil õnnestunud luua sidemed rohkem kui 500 kaubandusparteriga, mistõttu saame klientidele pakkuda kvaliteetseid kaupu tuntud ja usaldusväärsetelt tootjatelt eriti heade hindadega. Meil on hea meel, et peale Eesti kaupleme ka teistes Balti riikides, kus veebikauplused on tekitanud tarbijates kasvava huvi.

Paljusid kliente meelitab võimalus tellida kaup internetist ja saada see kätte veel samal päeval. See on põhjus, miks iga kolmas Eesti elanik valib meie veebikaupluse, ja üheksa klienti kümnest soovitavad meid ka teistele. Omalt poolt pakume rohkem kui 350 000 tootest koosnevat kaubavalikut, kust leiab midagi igaks elujuhtumiks, ning sellepärast kutsume teid külastama kauplust ja tutvuma laia kaubavalikuga. Loodame, et meie veebikauplus õigustab kõiki teie ootusi.

Kõiki, kes otsivad kodukaupu, kutsume tutvuma mööbli ja sisustuse, kodumasinate ja elektroonika, sanitaarseadmete, koduremondi, ventilatsiooni, köögi ja kodutarvete kataloogidega, ning neile, kes vajavad iluvahendeid või kvaliteetseid tooteid imidži hoidmiseks ja välimuse korrashoiuks, peaksid sobima kaubad, mis on parfüümide, kosmeetika, riiete, jalanõude ja aksessuaaride kataloogides. Veebikauplus pakub eriti laia ilutoodete valikut, kust leiavad endale sobiva nii naised kui ka mehed. Peame hoolt kandma nii oma välimuse kui ka tervise eest ja selleks sobivad teile meie tootevaliku tervisetooted.

Aiakaupadega saab hoolitseda kauni koduümbruse eest, autokaupadega saab sõiduvahendi igati korras hoida, ning kui soovite lõõgastuda, siis on kasu spordi-, puhkuse ja matkakaupadest. Tänapäeva tehnoloogiavõimalusi saab kasutada arvutite, mobiiltelefonide, foto- ja videokaamerate abil, ja kui tahta osutada erilist tähelepanu teisele inimesele, siis on seda sobiv teha kingituse või peoatribuutikaga. Me püüdleme selle poole, et iga pereliige leiaks midagi, ja sellepärast on meie tootevalikus kaupu lastele ja beebidele, aga lapsevanemad leiavad kindlasti midagi meeldivat erilisest erootikakaupade kataloogist.

Me ei unusta ka teisi pereliikmeid: lemmikloomatarvete kataloogist leiate kõik, mida vajate oma lemmiku eest hoolitsemiseks ja tema mugavamaks eluks. 

Meiega koos hoiate peale raha kokku ka aega. Pärast seda, kui olete veebikauplusest soodsalt soetanud meeldiva kauba, tuleb valida teile sobivaim tarneviis. Ostu saab kätte Eesti Posti kontoritest ja kaup24.ee väljastuspunktist, kuid paljudele meeldib lasta tellimus otse koju toimetada, selleks tuleb vaid teha internetis mõni lihtne liigutus. Kuid võite ka ise tulla kaubale järele, veebikaupluse kõrval tulevad kliendi nõudmistele vastu ka meie teised osakonnad.

Me täiustame jooksvalt klienditeeninduse valdkonda ja püüdleme väljastuspunkti järjekordade lühenemise poole, juurutame moodsat süsteemi, millega klienditeeninduskiirus suureneb märkimisväärselt. Kuid ostu saab nüüd igal ajal kätte Omniva pakiautomaadist ning samuti pakume erinevaid võimalusi ostu eest tasumiseks. 

Veebikaupluses kaup24.ee toimuvad tihti lõpumüügid ja kampaaniad, kus kaupu müüakse eriti soodsa hinnaga. Sellepärast on siin alati palju eripakkumisi ja allahindlusi. Kutsume teid meid külastama ja valima endale vajalikku!

Näita rohkem

Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt

© 2008-2018 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.