Kuumad hinnad kuni -45%*!    Pakkumised, mida ei tasu maha magada! 
Valige oma keel: EN RU
Ava oma e-pood – kasvõi igas Balti riigis ning isegi Soomes!
PHH Group Marketplace on suurim e-kaubanduse platvorm Baltikumis ja Soomes. Eestis jõuab Sinu kaup ostjateni Kaup24.ee e-kaubamajas; Lätis 220.lv; Leedus Pigu.lt ja Soomes Hobbyhall.fi e-kaubamajade kaudu.

Liitu juba täna, Sind on ootamas 11,5 miljonit potentsiaalset ostjat!
1. Kliendid juba ootavad
150 miljonit seanssi aastas
Turul tuntud ja tuttav e-kaubamaja
2. Lihtne e-poe haldus
Müügimaksete tasuta kogumine
Palju erinevaid reklaamivõimalusi
Tasuta klienditeenindus tööpäeviti esmaspäevast reedeni 8-20 ning laupäeval 9-15.
3. Sul on meie tugi
Isiklik müügijuht ja professionaalsed nõuanded
Kasutusjuhendid ja õppematerjalid
Meie e-kauplemise platvorm: usaldusväärne viis jõuda Baltikumi ja Soome ostjateni
11,5 mln
potentsiaalset ostjat
1,5 mln
aktiivset ostjat
400 000
külastajat päevas
1,8 miljonit
tellimust aastas

E-poe avamine on lihtne ja kiire!

1. Registreeru
Täida vorm ja isiklik konsultant võtab e-poe avamiseks Sinuga ühendust
2. Allkirjasta leping
Täpsusta tingimusi ja allkirjasta koostööleping
3. Ava e-pood klientidele
Laadi tootekirjeldused, fotod ja hinnad oma kontole
4. Palju edu!
Isikupärased turundusvõimalused ja personaalne tugi Sinu e-poele
Mugav e-poe platvorm placeholder
Mitu viisi kauba lisamiseks
Piiramatu arv korraga Exceli või Google Sheetsi abil
Käsitsi ükshaaval
Automatiseeritult XML-feediga
Tellimuste haldus
Lihtne tellimuste haldus
Müügitulemuste jälgimine ja analüüs
Kaubatagastuste töötlemine
Transport
Tarnetähtaegade haldus
Saadetiste kleebised saad Kaup24.ee süsteemist
Sina tarnid oma e-poe tellimused Kaup24 kesklattu
Kaup24 hoolitseb, et kaup jõuaks sealt ostja juurde!
Käive ja maksed
12 turvalist makseviisi ostjatele
Kiire käive: Sinu e-poe eelmise kuu müügisumma maksame välja hiljemalt järgmise kalendrikuu 20. kuupäeval
Fullfillment by Pigu lao- ja logistikalahendus; müügi halduseks Pigu Marketplace e-kaubanduse müügiplatvorm
info
Tähtis teada
Iga riigi jaoks saab e-pood määrata eraldi hinnakujunduse, kaubajäägid, allahindlused ja tarneajad.
Kaupade aktiveerimiseks on vajalikud EAN-tootekoodid (ei kehti käsitöö kategooria puhul).
Esimene foto peab olema valgel taustal ilma täiendavate atribuutideta. Igal kaubal peab olema vähemalt kaks JPG- või JPEG-vormingus fotot.

Integreerimisinfo kauplejatele

Kiiremaks ja lihtsamaks veebipõhiseks ostlemiseks pakume väljatöötatud integratsiooni kõige populaarsemate e-poodide platvormidega - „PrestaShop“, „OpenCart“ ja „WordPress“. See e-süsteemide liides võimaldab:

Luua XML-faile ja kasutada neid oma olemasolevate kaupade ja saldoandmete ülekandmiseks otse Kaup24-süsteemi
Lihtsamat ja kiiremat andmeedastust teie kauplus(t)e ja Kaup24 süsteemi vahel
Tagada andmete järjepidevust ja vähendada vigade tõenäosust

Allalaadimismoodulid leiate oma isiklikule Kaup24-kontole sisse logides.

Opencart
Opencart
Wordpress
Korduma kippuvad küsimused
Kas ma pean kauplema kõigis Balti riikides?
arrow

Ei: iga e-pood valib ise riigi(d), kus kaubelda soovitakse. Lisaks võib iga riigi jaoks eraldi sortimendi, hinnakujunduse ning tarneajad valida.

Kas leping on tähtajaline?
arrow

Leping on tähtajatu ja selle saab igal ajal lõpetada. Teenuseid osutatakse kokkulepitud tingimustel seni, kuni lepingupooled (või üks pooltest) otsustab koostöö lõpetada. Lepingu lõpetamine ei too kaasa täiendavaid lisakohustusi.

Kas sortimendi kogused on piiratud? Kui palju erinevaid tooteid võin oma e-poes müüa?
arrow

Sinu e-pood, Sinu otsus: meie e-kaubamajas ei ole Sinu tootesortiment kuidagi piiratud.

Kas ma võin kaupa reklaamida, kohaldada hinnaalandusi või muul viisil erineda teiste müüjate üldisest sortimendist?
arrow

Muidugi: igal e-poel on oma isiklik konto ja võimalus kampaaniaid korraldada ja soodushindasid määrata. Meie e-kaubamaja ehk marketplace on lihtsalt platvorm Sinu e-poe toetamiseks. Läbimüügi pideva kasvu tagamiseks aitab meie meeskond Sinu e-poe jaoks personaalse hinnakujunduslahenduse valida.

Kuidas saab tellimusest saadetis?
arrow

Saabunud tellimuste kinnitamiseks logi sisse. Seejärel tuleks kaup pakendada; meie süsteemis juba automaatselt genereeritud tarnekleebis välja trükkida ning pakendile kleepida.

Kui müüme samasugust kaupa, kas siis peavad minu kauba hinnad kattuma teise müüja kehtestatud hindadega?
arrow

Iga e-pood haldab oma kauba hinnakujundust meie e-kaubamajas ehk marketplace platvormil ise. Seega otsustad Sina seda, kas soovid hinnakujunduselt teistest erineda või sarnaseid hindasid rakendada.

Kuidas toimub arvete väljastamise protsess?
arrow

Te saate valida, kas koostate arveid ise või soovite, et meie süsteem koostaks arved teie eest. 

Kuidas saadetis õigesti pakendada?
arrow

Kõige tähtsam on pakendada saadetised nii, et kaubad ei saaks transpordi ajal viga ega kaoks ära. Kui toote saadetised meie lattu, siis kasutage pakendamiseks karpe.

Meie platvormi e-poed kiidavad

Uudised
 Soovite 40% müügikasvu?
Soovite 40% müügikasvu?
Kasutage teenust Fulfilment by Pigu! Fulfillment by Pigu abil toimetatakse Teie kaup kohale järgmisel päeval, isegi kui klient tellib kauba nädalavahetusel ning seda olenemata riigist, kus tellimus esitati. Kiire tarne on üks ostma motiveerivamaid tegureid, mis muudab Teie kauba veelgi nõutumaks. Oleme täheldanud, et Fulfilment by Pigu laos hoitavate kaupade müük kasvab ca 40%. Kasvatage ka oma kaupade müüki, pakkudes selleks klientidele järgmisel päeval järeletulemise võimalust!   Teenuse kirjeldus Fulfillment by Pigu (FBP) teenus – lao-, komplekteerimis-, pakkimis- ja tarneteenus, mis võimaldab klientide tellimusi kiiremini ja lihtsamalt täita. Kuidas see töötab? ● Valitud kaup tuleb toimetada Kaup24.ee Tallinna lattu. ● Ladustame teie kaupa ning tellimuse vastuvõtmisel paneme Teie kauba kliendi poole teele. ● Igakuiste teenuste eest väljastame arve. Nõudmised ● FBP teenust kasutada sooviv müüja peab olema Eestis käibemaksukohuslane. ● Kaup peab olema märgistatud triipkoodidega ja vastama tootekaardil märgitud triipkoodidele. ● Lattu toimetatavad saadetised peavad vastama kehtestatud pakendistandarditele. ● Toode ei tohi ületada 80 kg kaalupiirangut. Suuruse kategooriad Pakendatud kauba maksimaalsed mõõtmed ja kaal   Väike Keskmine I Keskmine II Suur Kaal Kuni 20 kg Kuni 20 kg Kuni 40 kg Kuni 80 kg Kõige pikem külg 50 cm 120 cm 200 cm 220 cm Maksimaalne servade kogupikkus 100 cm 150 cm 360 cm 360 cm   „Fulfilment by Pigu“ hinnad FBP tellimuste töötlemisel kehtivad järgmised tasud: Kauba vastuvõtmine Ladustamine Kaupade kogumine ja pakendamine Kliendi tagastuse töötlemise tasu (tagastamise korral)   Hinnad sõltuvad kauba mõõtmetest ja kaalust.   Lisateenused Kui Teie toodetel puuduvad ribakoodid või soovite kaupa meie laost tagastada, saame Teile pakkuda lisateenuseid: ● Toote vöötkoodide kleebiste liimimine. ● Kauba väljavedu laost. ● Kauba transportimine Teie poolt määratud aadressile.   Soovite rohkem infot? Vaadake lähemalt Learning Fridays seminarist. Soovite tellida teenust? Võtke ühendust oma juhiga.
Pigu ja Hobby Hall Grupp jätkavad liitumist ühise ärinime all
Pigu ja Hobby Hall Grupp jätkavad liitumist ühise ärinime all
Pigu ja Hobby Hall grupp nimetati ühinemise järel ümber PHH Grupiks. Pigu grupi alla kuulub Eestis Kaup24 ja Hobby Hall grupi alla Hansapost. “Jätkame Pigu ja Hobby Hall Grupi ühendamist ühise nime all tegutsedes. Gruppide hallatavate kohalike veebiplatvormide ja e-poodide kaubamärkides muudatusi ei ole plaanis teha,” ütles uue nimega PHH Grupi juht Dainius Liulys.  Kliendile tähendab ettevõtete ühinemine kohalikel veebiplatvormidel suuremat tootevalikut, sest Soomes müüdavad kaubad jõuavad nüüd ka Balti turule ning vastupidi. Momendil on Eesti kliendile märgatavaim muutus kaupade liikumine veebipoodide Hansaposti ja Kaup24, Läti omale aga 220.lv ja xnet.lv vahel. “Teeme tööd selle nimel, et Hansaposti kaubavalik oleks kättesaadav ka Kaup24 veebipoe külastajatele ja vastupidi,” ütles Liulys. “Grupid ei jaga ainult kaupu, vaid ka kogemusi – parimaid praktikaid ja protsesse, mis muudavad nii kaupade müümise kui ka ostmise võimalikult mugavaks ja meeldivaks kogemuseks,” rääkis Liulys. PHH Grupp teeb praegu ettevalmistusi, et avada Eesti, Läti ja Leedu kauplejatele ka Soome e-kaubanduse turg. “Kontserni veebiplatvormid ja e-poed olnud juba teist aastat e-kaubanduse väravaks ja suunanäitajaks nii suurematele kui väiksematele kauplejatele. Soome turu avamine, mis on kolm korda suurem kui Eesti, Läti ja Leedu turg kokku, võib olla tugevaks tõukeks müüjatele, kelle eesmärk on kasvatada oma e-äri,” ütles Liulyus. PHH Grupi peamine eesmärk on tugevdada klientide jaoks kolme komponenti: pakkuda kõige laiemat kaubavalikut, kiireimat kohaletoimetamist ja parimaid hindu. Grupp koondab oma platvormidel enam kui 4000 poodi, üle 2 miljoni kauba ja üle 150 miljoni külastuse aastas. Plaanide kohaselt ulatub PHH Grupi hallatavate e-kaubanduskeskuste müüjate arv umbes 10 000-ni. Kesk-Euroopa juhtiv investeerimisfond Mid Europa Partners liitis tänavu juunis nelja riigi kõige populaarsemad e-kaubanduse ettevõtted: Eestis Hansaposti ja Kaup24, Lätis 220.lv ja xnet.lv, Leedus pigu.lt ning Soomes HobbyHall, mille ühinemisel moodustus piirkonna suurim e-kaubandusäri.

Meie partnerid

Meie marketplace'l kauplevad tuhanded müüjad ja see arv kasvab pidevalt. Kõik nad vajavad kvaliteetseid tootefotosid, tootekirjeldusi, IT- ja muid teenuseid. Töötame koos usaldusväärsete partneritega, kes on oma ala tõelised professionaalid ja suudavad pakkuda meie müüjatele kvaliteetseid teenuseid.

Integratsioon, veebilehtede arendamine

Raamatupidamine, ärijuhtimine ja finantslahendused

XML partnerid

Tõlked

Toodete pildistamine ja fotode retušeerimine

Kas soovite oma teenuseid pakkuda? Hakka partneriks!

Praegu vajavad meie müüjad järgneivaid teenuseid:

Fotograafiateenus

Ostjate ligimeelitamiseks vajavad kauplejad kvaliteetseid tootefotosid ja fotode viimistlusteenuseid. Seetõttu otsime partnereid, kes pakuvad vastavaid teenuseid. Tule e-poodide partneriks

Vajame tõlketeenuseid

Meie e-poed vajavad tootekirjelduste jaoks tõlketeenuseid leedu, vene, poola, läti, eesti ja soome keeltest! Otsime usaldusväärseid tõlketeenuseid pakkuvaid partnereid. Tule e-poodide partneriks

XML-i ettevalmistamise teenus

Meie marketplace müügiplatvormi kaupu laaditakse üles XML-i abil. Seetõttu otsime partnereid, kes on spetsialiseerunud XML-i programmeerimisele / arendamisele / parandamisele. Tule e-poodide partneriks