Kaup24.ee kinkekaardid

(19)
Filter
Hinnangute keskmine: 4.6/5
10 862 hinnangut. Vaata kõiki
Kingitus, mis täidab kõik soovid! Pole tähtis, kas kavatsete õnnitleda kauget sugulast või kedagi lähedast. Kingituste otsimine võib muutuda üsna suureks peavaluks. Üha rohkem inimesi valib lihtsama väljapääsu, jättes kingisaajale võimaluse ise valida endale meelepärasem kink. Selleks on kinkekaart. Taolist kingitust hinnatakse pisu Loe

Elektrooniline kinkekaart

Tulemas on jõulud, Su hea tuttava, sõbra, vanemate, kaaslase sünnipäev või mõni muu oluline tähtpäev ning Sa ei tea, mida neile kinkida või tahaksid neid üllatada millegagi, mida neil tõeliselt vaja läheb? Siis lahendab Sinu mure meie elektroonilised kinkekaardid.

Elektrooniline kinkekaart on Kaup24 ostukeskkonna kinkekaart, mida saad kasutada terves Kaup24 e-poes ilma piiranguteta. Võid osta elektroonikat, mööblit, riideid ja kõike muud tarvilikku endale koju, tööle või mujale.

Kinkekaartide summad varieeruvad alates 15 eurost 400 euroni välja, mis annavad Sulle piisavalt suure otsustusvabaduse. Juhul, kui summa on suurem kui kaardi väärtus, tuleb tasuda ainult puudujääva vahe eest.

Kuidas kinkekaarti kasutada?

Alustuseks soeta endale kinkekaart, prindi see välja ja Sul avaneb võimalus seda kasutada juba kohe!

  • Vali meelepärased tooted ning lisa need ostukorvi.
  • Ostukorvi avades on lehel olemas lahter, kuhu saab sisestada kinkekaardi number. Selle leiad oma prinditud kinkekaardilt.
  • Sisesta kood lahtrisse ning Sinu ostukorv on makstud!

Muude küsimuste korral pöördu meie klienditeeninduse poole numbril 615 0026 või kirjuta aadressile pood@kaup24.ee. Vastame esimesel võimalusel ning aitame Sind hea meelega!

Kasulik info!

  • Kinkekaart kehtib pool aastat ehk 6 kuud peale kaardi aktiveerimist ehk selle soetamist. Peale kehtivusaja möödumist on kaart kehtetu ning kahjuks ei ole võimalik kaarti enam kasutada.
  • Kaarti ei ole võimalik tagastada ega raha vastu vahetada. Seega ole oma otsuses kindel.
  • See kehtib kõikide kaup24.ee e-poes müüdavate toodete ostmiseks. Suure valiku ja erinevate toodete puhul on võimatu mitte leida midagi meelepärast.
  • Kaardi soetamisel arvet ei väljastata.
  • Juhul, kui ostusumma ületab kaardil oleva summa väärtuse, tuleb maksta ülejäänud summa mõnel teisel viisil (näiteks panga kaudu).
  • Kinkekaarti on võimalik kasutada ainult ühe ostu sooritamisel! Kui toode on odavam kui kaardi väärtus siis vahet kahjuks ei tagastata.

Osta elektrooniline kinkekaart juba täna!

Kaup24 pakub suures valikus tooteid nii koju, tööle, reisile ja mujale igale vanuses olevale inimesele. Seetõttu on meie kinkekaart eriti hea viis oma sõpru, vanemaid, kallimat või muid lähedasi üllatamiseks. Soeta juba täna!