L-karnitiin

(11)
  € 11,95
€ 013 / tk.  
Lisa korvi

Toidulisand FitMax Therm L-Carnitine, 90 tk

Tüüp: Kapslid
  € 12,00
€ 40000 / kg  
Lisa korvi
4.8/5

Toidulisand Biotech USA L-Carnitine 1000mg

Tüüp: Kapslid
  € 7,50
€ 013 / tk.  
Lisa korvi

L-karnitiin FitMax Therm, 60 kapslit.

Tüüp: Kapslid
Toidulisand Biotech USA L-Carnitine Effervescent 20 tabs hind ja info | L-karnitiin | kaup24.ee HEA HIND
  € 4,49
€ 022 / tk.  
Lisa korvi

Toidulisand Biotech USA L-Carnitine Effervescent 20 t...

Tüüp: Tabletid
  € 13,50 € 14,00
€ 023 / tk.  
Lisa korvi

Toidulisand BioTech USA L-Carnitine+Chrom 60caps

Tüüp: Kapslid
  € 9,95
€ 27639 / kg  
Lisa korvi

Toidulisand ActivLab L-Carnitine 1000 30 kaps.

Tüüp: Kapslid
  € 19,95
€ 1995 / l  
Lisa korvi

Toidulisand Megabol L-Carnitine, 1000 ml

Tüüp: Vedelik
-15%

  € 19,50 € 22,95
€ 7800 / kg  
Lisa korvi

Toidulisand Raw Powders L-Carnitine Powder, 250 g

Tüüp: Pulber
  € 27,80
 
Lisa korvi

L-karnitiin SHOT 80 ml

Tüüp: Vedelik

L-karnitiin Internetis

L-karnitiin on kehas toodetav aminohappega sarnane aine. L-karnitiin aitab kehal muuta rasva energiaks. Kuna see aitab kehal energiat toota, siis on see on oluline ka südame ja aju tööks, lihaste liikumiseks ja paljudeks muudeks kehaprotsessideks. Seda soovitatakse nii nendele, kes soovivad kaalu langetada kui ka sportlastele.

Mille korral L-karnitiin aitab?

Raske neeruhaigus. Enamik uuringuid viitab sellele, et L-karnitiini suu kaudu manustamine võib punaste vereliblede arvu dialüüsi ajal parandada. Dialüüs ise võibki vähendada L-karnitiini taset. Seega selle manustamine võib neeruhaigusega inimestel parandada aneemia ja põletiku näitajaid. 

L-karnitiini puudus. L-karnitiini toidulisandina juurde manustamine aitab teatud geneetiliste haiguste põhjustatud L-karnitiini vähenemist suurendada.

Rindkerevalu. L-karnitiini manustamine suu kaudu näib parandavat rindkerevalu põdevate inimeste füüsilist koormustaluvust. L-karnitiini võtmine koos tavapärase raviga näib vähendavat ka südamevalu.

Südamepuudulikkus ja vedeliku kogunemine kehasse. L-karnitiini suu kaudu võtmine näib parandavat sümptomeid ja suurendab südamepuudulikkusega inimeste võimlemisvõimet. 

Kilpnäärme ületalitlus. L-karnitiini võtmine näib parandavat kõrge kilpnäärmehormooni sisaldusega inimeste sümptomeid, näiteks kiireid või raskeid südamelööke, närvilisust ja nõrkust.

Mehe seisundid, mis takistavad naisel rasestumist aasta jooksul pärast rasestumist (meeste viljatus). Enamik uuringuid näitab, et L-karnitiini võtmine suurendab viljakusprobleemidega meestel spermatosoidide arvu ja seemnerakkude liikumist. Mõned uuringud näitavad, et see suurendab ka rasestumise võimalust.

Südame turse (põletik) (müokardiit). L-karnitiini suu kaudu võtmine näib vähendavat müokardiidi põhjustatud surmaohtu.

Hormonaalne häire, mis põhjustab tsüstidest suurenenud munasarju. Klomifeen on ravim, mida kasutatakse ovulatsiooni korral. Kuid see ei toimi igal naisel. Nendel naistel suurendab L-karnitiini võtmine ovulatsiooni ja rasestumise võimalust. Samuti võib L-karnitiini võtmine aidata kaalulangust ja parandada nende naiste veresuhkru taset.

Ravimi valproehappe põhjustatud toksilised kõrvaltoimed. Valproehappe põhjustatud toksilisus näib olevat seotud L-karnitiini puudusega. L-karnitiini manustamine võib takistada raskeid maksahäireid inimestel, kes on kogemata neelanud või võtnud liiga palju valproehapet.

Põhjuseid, miks L-karnitiini manustada on mitmeid. Konsulteerige enda arstiga, et selgitada välja, kas see toidulisand on ka teie organismile parim lahendus. Meie veebipoest leiate nii kapsleid, publrit kui ka shotte. Tutvuge valikuga ja leidke parimad lahendused!

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2003-2021 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.