„Kaup24 klubi“ – programm, mis ühendab kõige lojaalsemaid Kaup24 kliente. „Kaup24 klubiga” liitumisel jõuavad teieni ainult teile mõeldud eripakkumised ja allahindlused.

 

LIITU KAUP24 KLUBIGA

"Kaup24 klubiga" liitudes pakutakse teile müüja kaup24.ee, teiste kaup24.ee platvormi müüjate ja kaup24.ee partnerite üldisi ja personaalseid pakkumisi, mis on koostatud teie ostu- ja sirvimisajaloo põhjal. Selliseid pakkumisi saate e-posti, tekstisõnumi, telefoni ja / või muude sidevahendite kaudu.

Liitudes „Kaup24 klubiga“ kinnitate oma nõusoleku oma isikuandmete töötlemise DLB Trading OÜ poolt, st teie nimi, perekonnanimi, e-posti aadress, telefoninumber, sünniaeg (juhul kui on märgitud), kohaletoimetamise aadress, tarneviiside ajalugu, maksete ajalugu, ostude ajalugu, IP-aadress, seadme identifitseerimisnumber, ning otseturunduslikel eesmärkidel teie sirvimisajalugu Kaup24.ee lehel. Oma isikuandmete töötlemise ja andmesubjekti õiguste kohta leiate lisateavet kaup24.ee privaatsuseeskirjadest.

Vajame Teie nõusolekut isikuandmete töötlemiseks otseturunduslikel eesmärkidel selleks, et saaksime pakkuda Teile "Kaup24 klubi" pakkumisi ja muid klubi eeliseid: pakkuda personaalseid soodustusi, teavitada teid "meeldivaks" märgitud kaupade hinnaalandusest, tuletada teile meelde olemasolevatest Kaup24-eurodest, saadud sooduskoodidest jms kohta. Kõiki liikmesuse eeliseid leiate allpool.

Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, kuid see tähendab, et te ei saa enam "Kaup24 klubi" liikmesust jätkata ning kasutada "Kaup24 klubi" pakkumisi ja eeliseid. Võite oma nõusoleku igal ajal oma kasutajakonto altt tühistada.

 „Kaup24 klubi“ liikme eelised

By becoming a member of the Kaup24 Club, you will be given exclusive shopping opportunities that regular or unregistered customers will not be able to use. The following benefits await you:

Advantages Kaup24 Club
Member of the Kaup24 Club "Kaup24 klubi" VIP member
FREE delivery once a month to DPD parcel machines, ordering the seller's kaup24.ee products for at least 30 €
Discount codes only for "Kaup24 klubi" members
Notifications of benefits in the "Wish list"
Notifications of decreases in items of interest
Greetings and gifts (for birthday, name day)
Part of the purchase amount will be returned in Kaup24 euros 0.50% 1.00%   (0.50% for electronics) 
Time of return of goods (seller kaup24.ee for goods) 40 days 60 days
Possibility to collect Kaup24 euros for additional campaigns
Võimalus õnneratast keerutada ja kogutud punktid auhindadeks muuta (mobiilirakenduse kasutajatele)
Teavitame teid olemasolevatest, kehtivatest ja aeguvatest sooduskoodidest
Eelisjärjekord Kaup24 kauplusesse tellimusele järele tulemisel
Eksklusiivne VIP-klienditeenindus telefoni ja e-posti teel
Sooduskoodid ainult VIP-liikmetele
Tasuta kohaletoimetamine kõikidesse OMNIVA Eesti pakiautomaatidesse, tellimustele alates 30 €*
Tasuta kohaletoimetamine kõikidesse DPD pakiautomaatidesse, tellimustele alates 30 €*
ZITICITY kiire kojuvedu vaid 0,99 €*

* Kaup24 klubi" reeglid VIP liikmetele kehtivad ainult müüja Kaup24.ee kaupade ostmisel.

Ühes tellimuses saab kasutada ainult ühte sooduskoodi. Rohkem infot sooduskoodide kohta leiate siit: https://kaup24.ee/et/t/sooduskood

Kuidas saada „Kaup24 klubi” VIP liikmeks 

„Kaup24 klubi" VIP liikmeteks saavad automaatselt Kaup24.ee registreeritud kasutajad (välja arvatud juriidilised isikud), kes on viimase kaheteistkümne kuu jooksul kulutanud DLB Trading OÜ toodete ostmisele vähemalt 600 € koos käibemaksuga (arvesse võetakse ainult täidetud tellimusi) ja kellel on tehtud vähemalt 3 (kolm) tellimust (arvesse võetakse ainult täidetud tellimusi). Kasutajat teavitatakse e-posti teel VIP liikme staatuse saamisest „Kaup24 klubis” ning ta saab kohe kasutada klubi poolt pakutavaid privileege. „Kaup24 klubi” VIP iikmesus kehtib 12 kuud, alates liikmestaatuse saamise kuupäevast. Näiteks kui teie Kaup24 klubi VIP liikmesus jõustus 1. oktoobril 2020, kehtib see kuni 1. oktoobrini 2021 23:59.

Please note that after winning a VIP Club membership during games or promotions, the validity period of a VIP membership may vary depending on the terms and conditions of the particular game or promotion. Attention: For members who became VIP members before 24.02.2021, the validity period of VIP membership does not change. You can check the expiration date of your VIP membership in your account.

Read the full rules of "Kaup24 klubi" here. 

Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt

© 2008-2021 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.