„Kaup24 klubi“ – programm, mis ühendab kõige lojaalsemaid Kaup24 kliente. „Kaup24 klubiga” liitumisel jõuavad teieni ainult teile mõeldud eripakkumised ja allahindlused.

 

LIITU KAUP24 KLUBIGA

"Kaup24 klubiga" liitudes pakutakse teile müüja Kaup24.ee, teiste Kaup24.ee platvormi müüjate ja Kaup24.ee partnerite üldisi ja personaalseid pakkumisi, mis on koostatud teie ostu- ja sirvimisajaloo põhjal. Selliseid pakkumisi saate e-posti, tekstisõnumi, telefoni ja / või muude sidevahendite kaudu.

Liitudes „Kaup24 klubiga“ kinnitate oma nõusoleku oma isikuandmete töötlemise DLB Trading OÜ poolt, st teie nimi, perekonnanimi, e-posti aadress, telefoninumber, sünniaeg (juhul kui on märgitud), kohaletoimetamise aadress, tarneviiside ajalugu, maksete ajalugu, ostude ajalugu, IP-aadress, seadme identifitseerimisnumber, ning otseturunduslikel eesmärkidel teie sirvimisajalugu Kaup24.ee lehel. Oma isikuandmete töötlemise ja andmesubjekti õiguste kohta leiate lisateavet kaup24.ee privaatsuseeskirjadest.

Vajame Teie nõusolekut isikuandmete töötlemiseks otseturunduslikel eesmärkidel selleks, et saaksime pakkuda Teile "Kaup24 klubi" pakkumisi ja muid klubi eeliseid: pakkuda personaalseid soodustusi, teavitada teid "meeldivaks" märgitud kaupade hinnaalandusest, tuletada teile meelde olemasolevatest Kaup24-eurodest, saadud sooduskoodidest jms kohta. Kõiki liikmesuse eeliseid leiate allpool.

Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, kuid see tähendab, et te ei saa enam "Kaup24 klubi" liikmesust jätkata ning kasutada "Kaup24 klubi" pakkumisi ja eeliseid. Võite oma nõusoleku igal ajal oma kasutajakonto altt tühistada.

 „Kaup24 klubi“ liikme eelised

„Kaup24 klubi” liikmeks saades antakse teile eksklusiivsed ostlemisvõimalused, mida tavalistel või registreerimata klientidel pole võimalust kasutada. Teid ootavad järgmised eelised:

Eelised KAUP24 KLUBI
„Kaup24 klubi“ liige „Kaup24 klubi“ VIP-liige
TASUTA tarne sooduskoodiga üks kord kuus DPD pickup punktidesse üle 30 € tellimustele 
Sooduskoodid ainult „Kaup24 klubi” liikmetele
Teavitused soodustustest ,,Soovinimekirjas"

Teavitused huvipakkuvate esemete vähenemisest

Tervitused ja kingitused (sünnipäevaks, nimepäevaks)

Osa ostusummast tagastatakse Kaup24-eurodes

0,50% 1,00%
Kauba tagastamise aeg 40 päeva 60 päeva
Võimalus koguda täiendavate kampaaniate korral Kaup24-eurosid
Võimalus õnneratast keerutada ja kogutud punktid auhindadeks muuta (mobiilirakenduse kasutajatele)
Teavitame teid olemasolevatest, kehtivatest ja aeguvatest sooduskoodidest
Eelisjärjekord Kaup24 kauplusesse tellimusele järele tulemisel
Eksklusiivne VIP-klienditeenindus telefoni ja e-posti teel
Sooduskoodid ainult VIP-liikmetele
Tasuta kohaletoimetamine kõikidesse OMNIVA Eesti pakiautomaatidesse, tellimustele alates 50 €*
50% soodustus tarnele kõikidesse DPD pakiautomaatidesse, tellimustele alates 30 €*
50% soodustus tarnele Smartposti pakiautomaati*

* Kaup24 klubi" reeglid VIP liikmetele kehtivad ainult müüja Kaup24.ee kaupade ostmisel.

Ühes tellimuses saab kasutada ainult ühte sooduskoodi. Rohkem infot sooduskoodide kohta leiate siit: https://kaup24.ee/et/t/sooduskood

Kuidas saada „Kaup24 klubi” VIP liikmeks 

„Kaup24 klubi" VIP liikmeteks saavad automaatselt Kaup24.ee registreeritud kasutajad (välja arvatud juriidilised isikud), kes on viimase kaheteistkümne kuu jooksul kulutanud DLB Trading OÜ toodete ostmisele vähemalt 600 € koos käibemaksuga (arvesse võetakse ainult täidetud tellimusi) ja kellel on tehtud vähemalt 3 (kolm) tellimust (arvesse võetakse ainult täidetud tellimusi). Kasutajat teavitatakse e-posti teel VIP liikme staatuse saamisest „Kaup24 klubis” ning ta saab kohe kasutada klubi poolt pakutavaid privileege. „Kaup24 klubi” VIP iikmesus kehtib 12 kuud, alates liikmestaatuse saamise kuupäevast. Näiteks kui teie Kaup24 klubi VIP liikmesus jõustus 1. oktoobril 2020, kehtib see kuni 1. oktoobrini 2021 23:59.

Pange tähele, et pärast VIP klubi liikmesuse võitmist mängude või kampaaniate ajal võib VIP liikmesuse kehtivusaeg varieeruda sõltuvalt konkreetses mängus või kampaanias kehtestatud  tingimustest. Tähelepanu: Liikmetel, kes said VIP liikmeks enne 24.02.2021, VIP liikmeksoleku kehtivusaeg ei muutu. VIP liikmesuse aegumiskuupäeva saate kontrollida oma kontolt.

Tutvuge „Kaup24 klubi” täielike reeglitega siin.