Tere tulemast Kaup24.ee LEGO® poodi

LEGO® KINGI LEIDJA

Vali vanus:
Vali hind:
Vali teema:

Valige LEGO® tooted

Valige oma hobide järgi

Valige vanuse järgi

LEGO konstruktorid

LEGO® on ettevõte, mis on rajatud 1932. aastal ja jäänud siiani truuks põhimõttele luua kvaliteetseid mänguasju, mis rikastavad laste lapsepõlve ning valmistavad neid ette edasiseks täiskasvanueluks. Üle 80 aasta tagasi sai ühest väikesest puusepatöökojast alguse praegune ülemaailmne ettevõte, üks suurimaid mänguasjatootjaid.

LEGO® tootja on veendunud järgmises. Mängul on oluline osa lapse arengus ja kasvamises ning see ergutab tema fantaasiat ja loomingulisust. Seetõttu põhinevad kõik LEGO® konstruktorid ja klotsid filosoofial, et õppimine ja areng peavad toimuma mängu kaudu. Põneva konstruktoriga mängides saab laps näidata oma oskusi keeruliste probleemide lahendamisel ja saavutab sel moel lõpliku rõõmutegeva tulemuse. LEGO® konstruktorid pakuvad lastele põnevat seiklusärevust, lõbusat entusiasmi ning rahulolutunnet iseenda ja teiste üllatamisest oma loominguga.

LEGO® grupi põhiväärtust annab edasi juhtmõte „Ainult parim on piisavalt hea“ ning seepärast pööratakse eritähelepanu kvaliteedile ja ohutusstandarditele. Sel põhjusel testitakse kõiki LEGO® konstruktoreid hoolikalt, et need arendaksid laste võimeid ja pakuksid vaid parimaid emotsioone.

Kvaliteet on midagi, mis räägib iseenda eest, LEGO® tootjale on see aga proovikivi, mis nõuab kogu aeg täiustamist. Mänguasjade kontseptsioone täiustatakse pidevalt ja võetakse arvesse parajasti populaarsemaid suundumusi ning sellepärast on LEGO® konstruktorid kõigile lastele ajakohased ja huvitavad.

Klotsid

LEGO® klotsid on ettevõtte peamine toode ja kuigi mänge pidevalt täiustatakse, jäävad klotsid ikka samaks. Kõik LEGO® klotsid on ühte laadi, mis tähendab, et neid on lihtne kokku panna ja ühendada teiste mängukomplektidega. Mida rohkem on LEGO® klotse, seda enam on loomevõimalusi, tuleb vaid hoolitseda selle eest, et lastel jätkuks alati mitmevärvilisi detaile või lemmiktegelaste kujukesi. Last ootavad struktuursed süsteemid ning loogilised ja lõpmatud kombinatsioonid. Kuigi see võib kõlada üsna keeruliselt, saab LEGO® konstruktoritega söösta lõbusate seikluste ja fantaasiat e maailma, mis arendab laste võimeid.

Tootja

LEGO® tootja on suunanud põhitähelepanu lastele ja nende vajadustele. DUPLO klotsid on mõõtmetelt suuremad ja mõeldud alates pooleteise aasta vanustele lastele – juba varases eas võivad lapsed õppida klotse kokku panema ja fantaasia abil esimesi ehitisi rajama. Huvitavaid tegevusi leidub ka vanematele lastele, nii poistele kui ka tüdrukutele. LEGO® konstruktorid sobivad kõigile, kes armastavad ehitada ja rollimänge mängida, andes lapsele hea võimaluse ennast ja ümbritsevat maailma paremini tundma õppida.

LEGO® tootja tunnustab vanemate tähtsat rolli lapse elus ja on kindel, et kõiki vanemaid ühendab eesmärk aidata lastel kohaneda pidevalt muutuva maailmaga. Ka teie võite osaleda laste lõbusates mängudes ja tugevdada sidet nendega või lihtsalt hoolitseda, et nende vaba aeg oleks sisukalt täidetud huvitavate LEGO® konstruktoritega.

LEGO interneti tootmine

Kutsume teid veebikauplusesse kaup24.ee, et tutvuda laia mänguvalikuga. Siin müüakse LEGO® klotse ja konstruktoreid hea hinnaga ning te leiate igas vanuses lapsele kõige sobivama ja meeldivama tegevuse. Kõiki LEGO® tooteid saab tellida internetist – kodust lahkumata saate osta lapsele meelepärase konstruktori või mõne muu LEGO® mänguasja.

Lapsed vajavad meelelahutust ja vanemad soovivad neid näha õnnelikuna – kui nõustute selle LEGO® tootja mõttega, siis andke lapsele võimalus nautida loomeprotsessi ja kogeda uhkustunnet esimeste võitude üle. Elus tuleb ette palju katsumusi ning lapsepõlves omandatud oskused ja harjumused aitavad langetada õigeid otsuseid ja julgustavad katsetama.