Vanus
LEGO® seeria
Kategooria
Otsi LEGO® kingituseks
Vali vanus:
Vali hind:
Vali teema:
Vaata rohkem

LEGO muudab iga päeva toredamaks!

Lego komplektid on ühed populaarsemad mänguasjad kogu maailmas. Pole ilmselt kedagi, kes poleks kuulnud midagi Lego klotsidest. Lego kaubamärgi teeb eriliseks selle eriti lai valik tooteid, mis sobivad kogu perele. Lego klotsid pakuvad võimalusi motoorika arendamiseks juba alates esimesest eluaastast, aitavad kujundada kujutlusvõimet ning pakuvad meelelahutust tundideks ja isegi päevadeks. Klotside kasutamise võimalused on pea lõputud – ehita hooneid, sõidukeid, tegelaskujusid ja kõike muud. Mängija fantaasia on vaid piiriks!

Kuidas valida sobiv Lego komplekt?

Kui soovid osta Lego komplekti endale, lapsele või kellelegi kingituseks, võib suur valik tekitada palju segadust. Igale komplektile on märgitud soovitatav vanus, mis muudab õige klotsikomplekti valiku lihtsamaks. Kindlasti tuleb tähele panna, et pisikeste tükkidega Lego klotsid ei sobi alla 3-aastastele lastele. 

Kui tead oma lapse eelistusi, on ka Lego klotside ja komplektide valimine lihtsam. Võid kindel olla, et lastele meeldivad eriti need Lego komplektid, mis sisaldavad nende lemmikuid multifilmikangelasi või raamatutegelasi. 

Populaarsed Lego klotsid ja komplektid

Lego Duplo

Komplektid, mis on mõeldud pere kõige pisematele liikmetele. Lego Duplo klotsid on tavalisest suuremad ja võimaldavad väikelapsel mugavalt klotside kokkupanekut harjutada. Esimeseks komplektiks on hea valida Lego Duplo klotsikast, mis sisaldab kõige lihtsamaid tükke.

Lego Friends

See Lego sari on mõeldud alates 4-aastastele lastele. Komplektid sisaldavad värvirohkeid maju ja sõidukeid ning armsaid tegelasi ja loomi, mis aitavad kaasa lapse kujutlusvõime kujunemisele.

Lego tüdrukutele

Tüdrukutele sobivad hästi multifilmide ja printsesside teemalised Legode komplektid nagu Lego Frozen, Lego Disney Princess ja Lego Minnie Mouse.

Lego poistele

Poistele mõeldud Lego sarjade valik on väga lai – Lego Ninjago, Lego Star Wars, Lego Minecraft, Lego Super Mario, Lego Batman, Lego Marvel ja erinevad Lego autod.

Põnevat avastamisvõimalust nii tüdrukutele kui poistele pakub kindlasti Lego Jurassic World sari, kus väljasurnud dinosaurused võivad läbi mängulise fantaasia taas ellu ärgata. Lego Harry Potter annab võimaluse ehitada isikliku Sigatüüka kooli, viies mängijad põnevasse võlurite ja nõidade maailma. Elulisi õppetunde aitavad edasi anda Lego City komplektid, kus lapsed saavad harjutada linnaruumi ehitamist ja kogevad mängides erinevaid liiklusolukordi.

Lego täiskasvanutele 

Suurematele lastele ning täiskasvanutele pakuvad katsumust keerukamad Lego komplektid. Näiteks Lego Technic komplekti, mis võimaldab ehitised elektrooniliselt liikuma panna. Lego Creator komplektid pakuvad võimalust ehitada keerulisi hooneid, sõidukeid ja kõike muud, mis vajab rohkem aega ja taipu. Lego Adult seeria komplektidega saad ehitada ka huvitavaid interjööridetaile ja hobiesemeid.

Suur valik Lego klotsikomplekte kogu perele ootab sind meie e-poes. Osta lõbusad Legod lastele või pane keeruliste komplektidega iseend proovile!