Põrandapesur FC 5 - igat tüüpi kõvadele pindadele

Juhtmevaba põrandapesur FC 5 hõlbustab põranda puhastamist. Kasutades akutehnoloogiat, pakub see toode maksimaalset liikumisvabadust, ilma tüütute toitejuhtmeteta. Peske põrand kiiresti ja vaid ühe liigutusega. Pöörlevad mikrokiudrullid korjavad põrandapinnalt ka kõige pisema mustuse, mis pumbatakse rullidelt mustusepaaki. Tulemus: kõvade põrandate täiuslik puhastus.

Aurupesur SC 3 EasyFix - puhas kodu ilma keemiliste puhastusvahenditeta

Aurupesur SC 3 EasyFix puhastab kemikaalideta ning seda saab kasutada kõikjal kodumajapidamises kõigi kõvade pindade puhastamiseks. Põhjalik puhastus Kärcheri aurupesuriga eemaldab 99,99% kõigist tavapärastest kodumajapidamiste kõvadel pindadel leiduvatest bakteritest. Painduva ühendusega põrandaotsak EasyFix muudab seadme ergonoomiliseks ning tagab tänu lamelltehnoloogiale täiusliku puhtuse. Tänu mugavale takjapaelkinnitusele saab mikrokiudlappi kiiresti ja lihtsasti põrandaotsaku külge kinnitada ja sealt jälle eemaldada, ilma mustusega kokku puutumata.

Kärcherist

Iga päev on päev suurte eesmärkide saavutamiseks. Kärcher soovib teid selles aidata, seega mõtlevad nad sellele, kuidas saaksite oma plaane kergemalt ellu viia, alustades vabadust armastavatest avastajatest kuni kangelasteni, kes armastavad maja eest hoolitseda. Sest puhtus aitab väärtust säilitada.

Karcher

1935. aastal asutatud Saksa firma Kärcher teenis kohe oma klientide seas tänu nende leidlikkuse ja ambitsioonide eest pakkuda uuenduslikke tooteid. Alfred Kärcher, alustas kütte tehnoloogiast, avastas ta 15 aasta pärast kõrgsurvepesurid, mis aitas saavutada ülemaailmse tunnustuse. See - on pereettevõte, mis on inimeste seas tuntud tõhusate ja veesäästlike puhastussüsteemide ja lahenduste poolest. Selle brändi põhieesmärgiks on pidevalt parandada tulemusi, olla innovatiivne ja kvaliteetne.

Kärcher pesuseadmed: innovatiivsed ideed kõikideks puhastustöödeks

Kärcher tolmuimejad, kõrgsurvepesurid ja muud pesuseadmed on suurepärane kombinatsioon funktsionaalsusest, kasutusmugavusest ja kaasaegsest disainist. Innovatsioon on brändi erakordse edukuse võti, mida mitmed maailmakuulsad asutused on korduvalt tunnustanud.

See ettevõte keskendub mitte ainult erakasutajatele, vaid ka professionaalsetele puhastustöötajatele, nii et Kärcher tolmuimejad ei sobi kodu hoolduseks, vaid leiate sortimendist võimsaid tööstusseadmeid. Sõltumata sellest, millist toodet soovite valida, on Teil olemas ühine ja tõhus süsteem, mis hõlmab mitte ainult põhivarustust (näiteks Kärcheri hari või tolmuimeja), vaid ka täiuslikud tarvikud ja puhastusvahendid. Pidevat täiustamist tõendab ka aja jooksul seadmete mudelite uuendamine, pakkudes veelgi suuremat tõhusust. Suure populaarsusega Kärcher kõrgsurvepesurid võivad pakkuda mitmeid erinevaid mudeleid erinevate kasutuste jaoks – sel juhul peate lihtsalt pöörama tähelepanu toote nimetusele. Kärcher K4 on võimsam kui Kärcher K2, kuigi oma võimaluste poolest veidi langenud Kärcher K5, ei sobi Kärcher K7-ga – ehkki see jutt võib kõlada keerulisena, saate paremini tundma õppida nende seadmete võimalusi ja leiate kergesti oma vajadustele sobiva lahenduse.

Pesuseadmed Kärcher: erilist tähelepanu pööratakse tarbijate vajadustele

Uuenduslikud ja kliendisõbralikud lahendused ei ole lihtsalt seda ettevõtet kirjeldavad sõnad - Kärcher investeerib palju aega, et muuta iga aknapuhastaja või tolmuimeja kasutajasõbralikuks. Pidevad diskussioonid kasutajatega, uuringud ja tulemused kajastuvad kahtlemata uute toodete väljatöötamise protsessis. Kõik see võimaldab pakkuda mitte ainult tõhusaid, vaid ka mugavaid tooteid.

Kärcher ei keskendu ainult kvaliteedile: suurt tähelepanu pööratakse ka keskkonnale ja ühiskonnale. Toetatakse kultuurisündmuseid, sotsiaalseid objekte erinevate koostöö heategevusfondidega. See - on sotsiaalselt vastutustundlik ettevõte, mis on seotud mitte ainult tootmisprotsessidega, vaid ka ümbritseva keskkonnaga.

Kärcher osad ja seadmed internetist

Otsite Kärcher aurupuhastit, survepesurit või kastmissüsteemi, või otsite Kärcher tooteid lihtsalt hea hinnaga? Tutvuge Kaup24.ee e-poe pakkumistega - Teid ootab lai toodete valik sellelt tootjalt ning sagedased Kärcher toodete hinnasoodustused aitavad säästa raha. Kui Teil on raske otsustada, kas Kärcher klaasipuhasti vastab Teie ootustele, aitavad nende ja teiste toodete ülevaated, kommentaarid ja kirjeldused teha Teil lõpliku otsuse.

Kärcher pesu- ja puhastusseadmete müük internetis: tellitud kaubad toimetatakse peagi teie koju. See on üks mugavamaid viise, kuidas sobivaid seadmeid tõhusalt osta!