Kuumad hinnad kuni -45%*!    Pakkumised, mida ei tasu maha magada! 

Topieemaldajad

(61)
Filtreeri
Hinnangute keskmine: 4.5/5
16 022 hinnangut. Vaata kõiki

Kampsunitele, sallidele, mütsidele ja mänguasjadele tekivad topid, mis rikuvad materjali välimust. Sellistele tekstiilidele ilusa väljanägemise andmiseks on loodud topieemaldaja, mis on oma olemuselt lihtne odav masin. Ta eemaldab õrnalt, kuid efektiivselt erinevad karvatopid ja ebemed samal ajal riiet kahjustamata. Topieemaldaja otsas on pöörlevad terad, mis on kaitstud võrguga. Aparaat kogub mahalõigatud topid sahtlisse, mis on hõlpsasti eemaldatav ja tühjendatav. Kuna kasutamine on lihtne, saavad ka lapsed topieemaldajaga oma mänguasju puhastada. Peale kasutamist on tekstiil võrreldav esialgsega, olles sama kaunis, värske ja sile. Meie veebipoest leiate soodsate hindadega kvaliteetseid topieemaldajad. Tutvuge meie valikuga juba täna!

  2189
Lisa korvi
4.4/5
KÄTTE HOMME

Deerma MQ813W

Toide: Laetav aku
-10%
  1345 1495
Lisa korvi
4.4/5
KÄTTE HOMME

Topieemaldaja USB-laadijaga

Toide: Võrk
  1998
Lisa korvi
KÄTTE HOMME

Topieemaldi

Toide: Pole täpsustatud

Topieemaldajad soodsalt internetist

Meie välimuse juures mängib olulist rolli iga väiksemgi pisiasi. Kenades ja korras riietes tunneme end enesekindlalt ja hästi. Siiski kipuvad riided aja jooksul kuluma ja topiliseks muutuma. Selleks, et toppidest lahti saada on tänasel päeval äärmiselt mugav lahendus – topieemaldaja.

Elektrilise topieemaldaja hind on mõnusalt taskukohane, mistõttu ei tasu isegi kaaluda, vaid kiiremas korras antud efektiivne seade endale soetada. See elektriline abivahend ei võta meie kodus absoluutselt ruumi ning selle kasutamine muudab meie igapäevase elu tunduvalt lihtsamaks ning riiete eluea tunduvalt pikemaks. Seadet on ääretult lihtne kasutada ning puhastada ning erinevad mudelid pakuvad ka erinevaid funktsioone.

Antud seadmeid on nii elektrilisi kui manuaalseid, mistõttu leiab iga üks just endale sobivaima seadme. Kui Sa ei ole päris kindel, milline topieemaldaja endale valida, siis tasub kahtlemata süveneda toodete juures olevatesse kirjeldustesse ning kasutajate poolsesse tagasisidesse. Kui oled parasjagu endale topieemaldajat valimas, siis soovitame soojalt tutvuda Kaup24.ee tootevalikuga. Pakume laias valikus kvaliteetseid seadmeid eriti soodsa hinnaga. Meie tootevalikus on sellised tuntud nimed nagu ACME, Philips, MPM Product, Adler, Sonny, Gleener, Zyle, Bomann ja veel paljud teised – valik on ääretult lai. Kindlasti tasub endale sobilik topieemaldaja valida just e-poest, kus hinnad soodsad ja tellimine kiire ja mugav – ostlemine käib vaid mõne nupule vajutusega. Ära enam oota ja telli endale mugav topieemaldaja otse koduukse taha ning anna oma rõivastele uus ja korras välimus!