Kreatiin

(12)
  € 13,00
€ 2600 / kg  
Lisa korvi

Activlab CreAtine Powder Cytryna, 500 g

Tüüp: Pulber
  € 14,00
€ 4667 / kg  
Lisa korvi

Toidulisand OstroVit Creatine HCL, 300 g

Tüüp: Pulber
  € 11,00
€ 012 / tk.  
Lisa korvi

Toidulisand Biotech Creatine PH-X 90 caps.

Tüüp: Kapslid
  € 9,99
€ 2498 / kg  
Lisa korvi

Toidulisand: Kreatiin Pro!Brands 400g

Tüüp: Pulber
  € 36,00
€ 2647 / kg  
Lisa korvi

Toidulisand MuscleTech Cell-Tech, 1,36kg

Tüüp: Pulber
  € 13,00
€ 007 / tk.  
Lisa korvi
5/5

Maisto papildas Haya Labs Sports Creatine Monohydrate...

Tüüp: Kapslid
  € 7,20
€ 1800 / kg  
Lisa korvi
5/5

IconFit Mikroniseeritud Kreatiinmonohüdraat

Tüüp: Pulber
  € 12,00
€ 4000 / kg  
Lisa korvi

Toidulisand OstroVit Five Stars Creatine, 300g

Tüüp: Pulber

Toidulisand kreatiin

Kreatiin on number üks toidulisand jõusaalis jõudluse parandamiseks. Uuringud näitavad, et see võib suurendada lihasmassi, jõudu ja füüsilise koormuse võimet. Lisaks pakub see mitmeid muid tervisega seotud eeliseid, näiteks kaitset neuroloogiliste haiguste eest. See üks maailma enim testitud toidulisandeid ja sellel on silmapaistev ohutusprofiil.

Kuidas kreatiin töötab?

Kreatiin võib tervist ja sportlikku sooritust parandada mitmel viisil. Suure intensiivsusega treeningute puhul on selle peamine roll suurendada fosfokreatiini varusid teie lihastes. Seejärel saab täiendavaid varusid kasutada teiste ainete tootmiseks, mis on raskuste tõstmisel ja intensiivsel treeningul peamiseks energiaallikas.

Mõju lihasmassi suurenemisele

Kreatiin on efektiivne nii lühi- kui pikaajalisel lihaskasvul. See abistab paljusid erinevaid inimesi, sealhulgas istuvaid inimesi, vanureid ja tippsportlasi. Kreatiini tarbimine suurendab oluliselt jalgade jõudu ja lihasmassi, seega sobib see hästi vanemas eas huvilistele. Lisaks võib see lihaskiudude kasvu suurendada 2-3 korda rohkem kui ilma selleta treenimine.

Mõju tugevusele ja füüsilisele koormusele

Kreatiin võib parandada ka tugevust ja kõrge intensiivsusega treeningute puhul jõudlust. Kreatiin aitab säilitada jõudu ja treeningu tulemusi, suurendades samal ajal lihasmassi intensiivse treeningu ajal. Kreatiin võimaldab ühe treeningu ajal teha rohkem tööd, mis on võtmetegur pikaajaliseks lihaskasvuks.

Mõju teie ajule

Nii nagu teie lihased, talletab teie aju fosfokreatiini ja vajab optimaalseks funktsioneerimiseks palju energiat. Seega on kreatiinil positiivne mõju ka ajutervisele. Kreatiini toidulisandi täiendav tarbimine võib leevendada mitmete haiguste kulgu, näiteks Alzheimeri, Parkinsoni ja Huntingtoni tõbe, epilepsiat, aju või seljaaju vigastusi, mälu ja ajutööd vanemas eas. Seega on kreatiinil potentsiaalne kasu neuroloogiliste haiguste ravimisel.

Taimetoitlastel on kreatiini varud madalad, kuna nad ei söö liha, mis on peamine toiduaine, kust kehasse loomulikul viisil kreatiinivarusid saada. Niisiis peaksid taimetoitlased võtma lisaks kindlasti juurde ka toidulisandeid.

Pidage meeles, et toidulisandid ei asenda täisväärtuslikke toidukordi, vaid on mõeldud söögi kõrvale võtmiseks, et lisaaineid saada. Tutvuge meie veebipoe kaupadega, valige endale tavaline või spetsiaalse maitsega kreatiin pulbri või kapslitena ning jälgige, kuidas teie treeningtulemused paranevad!

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2003-2021 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.