Katuseaknad

(6)
Filtreeri
Hinnangute keskmine: 4.5/5
20 347 hinnangut. Vaata kõiki

Kui soovid looduslikku valgust pööningule, on katuseaknad üks kõige tavalisemaid ja praktilisemaid valikuid, sest ühtlasi ei pea Sa mõtlema selle ruumi ventileerimisele. See lahendus muudab sisustuse mugavaks ja samal ajal välimuse ainulaadseks. Meie internetikauplusest leiad laia katuseakende valiku – vali välja õige ja anna pööningule rohkem valgust ja värsket õhku!

  4999
Lisa korvi
ÜLEHOMME KÄTTE

PVC akende ja uste tihend polüuretaanvahu baasil Q-LON + Freza, 25 m Valge

Tüüp: Tihendid akendele
Mõõdud: 30 x 10 cm
Kaubamärk: Schlegel
754 / kuus   5699
Lisa korvi

Katuse tihend, Tyrem, 55 x 78 cm

Tüüp: Varjualused
Mõõdud: 55 x 78 cm
Kaubamärk: Tyrem
709 / kuus   18760
Lisa korvi
KIIRE TARNE

Katuseaken VisionStar Pro M MPK 40x40 cm

Tüüp: Katuseaknad
Mõõdud: 40x40 cm
Kaubamärk: Pole täpsustatud
  3812
Lisa korvi

Velux Akna sulgeja ZCT200

Tüüp: Katuseakende lisatarvikud
Mõõdud: 103 - 183 cm
Kaubamärk: Velux
813 / kuus   10600
Lisa korvi
KIIRE TARNE

Katuseaken MPK 40x40 sääsevõrk beež kreemikas mudel 460

Tüüp: Katuseaknad
Mõõdud: 40x40 cm
Kaubamärk: Pole täpsustatud
755 / kuus   9850
Lisa korvi
KIIRE TARNE

Katuseaken MPK 40x40 cm sääsevõrk hall

Tüüp: Katuseakende lisatarvikud, Katuseaknad
Mõõdud: 40x40 cm
Kaubamärk: Pole täpsustatud

Katuseaknad internetist

Kui Sinu eesmärgiks on saada pööningule naturaalne päevane päikesevalgus selle asemel, et kasutada lambipirne, siis oleks mõistlik soetada katusele katuseaken - see pisike detail annab lisaks maja välimusele nii seest kui väljast visuaalselt hubase ja atraktiivse lisa.  

Kuidas leida sobiv katuseaken?

Esmalt on oluline teada, kui suurt akent soovid katusesse ehitada. Suurem aken võimaldab  pööningule lasta rohkem valgust sisse, kuid samas väike aken jätab väljapoolt armsama ja minimalistlikuma mulje. Tutvu toodete tootekirjeldusest akende läbimõõtudega, et leida kas mõni aken vastab oma läbimõõtude poolest Sinu soovidele.

Järgmisena on oluline välja selgitada, millise disainiga või värvilahendusega aken Sinu maja katusele sobiks. Üldiselt on levinud tumedad toonid, kuid samas heleda värvilise maja puhul võib must tunduda sünge ning ei paista visuaalselt hea. 

Viimasena on vaja tähelepanu pöörata katuse akende tihendite ja muude lisatarvikute leidmisele. Tihendid aitavad akent hoida paigal ning tagada, et külm õhk ei tuleks läbi pragude või muude deformatsioonide. Tihendid on valmistatud erinevatest materjalidest ning osad tihendid võivad sobida vaid teatud tüüpi katuste jaoks - näiteks sileda pinnaga katustele ei sobi tihend, mis ei ole siledale pinnale mõeldud. Seetõttu on taaskord oluline tutvuda tootekirjelduses oleva infoga. Lisatarvikuna on vaikust leitav ka katuseakna sulgeja, millega on mugav kõrgel asuvat akend avada ja sulgeda.

Katuseakende ja lisatarvikute valikut pakuvad kaubamärgid nagu Artens, Tyrem, Velux ja paljud teised ehitustööde eksperdid ja spetsialistid. Enne toote ostu kindlasti tutvu tootekirjelduses oleva informatsiooniga ning võimalusel teiste klientide poolt antud hinnangute ja arvamustega. Vajadusel saad sinna esitada ka tekkinud küsimusi või võtta ühendust meie klienditeenindusega eraldi telefoni või e-kirja teel.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 veebipoest on võimalik leida igast valdkonnast ülisoodsa hinnaga kaupu nii remonttöödeks kui ka muuks. Meie valikust leiad paindlikud ostu- ja maksetingimused - näiteks on võimalik kaup kätte saada nii kulleri, postiautomaadi kui ka esinduse vahendusel ning on võimalik kasutada järelmaksu võimalust. Kindlasti hoia silm peal sooduskampaaniatel ning ära unusta kasutada ära võimalust soetada tooted veelgi soodsamalt pakkumiste ajal.

Tutvu meie valikuga ja osta juba täna!