Lenovo IdeaPad B51-80 (80LM012YPB)

Protsessori tüüp:
Operatiivmälu (RAM):

RAM mälu suurus peab vastama arvuti kasutusotstarbele: Vähem kui 4 GB RAM. Selline mälumaht võimaldab täita lihtsate bürooprogrammide ülesandeid; 6 GB RAM tagab mugava töö sülearvutiga ja multimeedia kasutamise; 8 GB RAM on ideaalne konfiguratsioon kasutajatele, kes kasutavad arvutit tööks büroos ja meelelahutuseks; 12 GB RAM ja rohkem - konfiguratsioon nõudlikele kasutajatele, kes kasutavad professionaalseid pilditöötlusprogramme ja mängivad uusimaid mänge. 

Müüdud

Registreeri või logi sisse ja me anname sulle teada, kui see toode on soodushinnaga.

Toote kirjeldus: Lenovo IdeaPad B51-80 (80LM012YPB)

Arvutiga on kaasas sisseehitatud operatsioonisüsteem, tehase poolt seatud keel on poola keel. Saate valida soovitud keele esmakordselt sisselülitamisel.

Lenovo IdeaPad B51-80 (80LM012YPB)

Lenovo on uuendusliku tehnoloogiaga firma. Ülemaailmne liider arvuti turul, ettevõte arendab ja toodab kvaliteetseid ning usaldusväärseid tooteid, mis annab klientidele võimaluse töötada produktiivselt ja mugavalt. Lenovo edu saladus peitub jõupingutustes, et võimaldada klientidel saavutada oma eesmärke: produktiivne äri ja isikliku elu mugavus.

Lenovo IdeaPad B51-80 - see on hinna-kvaliteedi standard. Õhuke ja kerge korpus. Atraktiivne disain, mugav klaviatuur, veebikaamera ja suurepärane spetsifikatsioonid - kõik see väga õiglase hinnaga.

Intel Core i7

Lenovo IdeaPad B51-80 (80LM012YPB) Protsessor nõudlike kasutajatele, kes otsivad tõhusat lahendust uusimatele mängudele ja professionaalsetele programmidele. Kahe- või neljatuumalised versioonid Turbo boost režiimiga, mis kiirendab protsessori jõudlust, samuti integreeritud HD Graphics kiibistikuga, mis on ette nähtud juhul, kui eraldi graafikakaardi ressursse pole vaja, tulemusel tagatakse pikem aku kasutusiga. Intel Core i7 lahendab kõik ülesanded: foto- ja graafika töötlemise, filmide või veebisaite vaatamise, ning võimaldab korraga töötada ka mitme programmiga.

- Protsessor neile, kes otsivad tõhusat kiibistiku mängudeks ja tööks professionaalsete programmidega.

-Need on kõige kallimad Intel Core'i kiibistikud, millel on Turbo boost režiim.

Protsessor Tuum Cache m‘lu suurus „Hyper-Threading“ tehnoloogia „Turbo Boost“ protsessori režiim Graafika Hind
„Celeron“ 2 3 MB Ei Ei Madal Madal
“Pentium” 2 2–3 MB Ir Nav Zema Zema
“Core i3” 2 3–4 MB Jah Ei Madal Madal
“Core i5” 2–4 3–6 MB Jah Jah Kõrge Kõrge
“Core i7” 2–4 4–8 MB Jah Jah Kõrgeim Kõrge


DDR3 RAM mälu

Lenovo IdeaPad B51-80 (80LM012YPB) Kiiret ja usaldusväärset mängude ja rakenduste toimimist tagab DDR3 RAM-mälu. See on absoluutne standard, sobib äri, multimeedia ja mängude sülearvutitele.

Lenovo IdeaPad B51-80 (80LM012YPB)               DDR3 RAM mälu

AMD Radeon

Lenovo IdeaPad B51-80 (80LM012YPB) AMD Radeon graafika kiibistik pakub ebatavaliselt kõrget jõudlust. See on lahendus neile, kes meeldib mängida, kasutavad multimeedia ja keerukad videotöötlusrakendusi. AMD Radeon pakub nautida filme ja mängida Full HD resolutsioonis - tänu sellele Teie silmad tabavad isegi väikseima filmi- või mängudetaili.

Lenovo IdeaPad B51-80 (80LM012YPB)               AMD Radeon

HD 1366x768 resolutsioon

Lenovo IdeaPad B51-80 (80LM012YPB) Sülearvuti võib rõõmustada ka tippkvaliteetse kujutisega. HD resolutsioon pakub võimalust nautida tippkvaliteedilisi filme, mängida mänge ja sirvida tippkvaliteetseid fotosid. Optimaalne lahendus ärikvaliteedi ja universaalsetele sülearvutitele.

Lenovo IdeaPad B51-80 (80LM012YPB)               HD 1366x768 resolutsioon

DVD-seade

Lenovo IdeaPad B51-80 (80LM012YPB) Funktsionaalne ja vaikne DVD-seade on sülearvuti korpuses, annab võimaluse kasutada CD-d, DVD-d. Kui kasutate sageli CD-d või DVD-d, valige optilise seadmega arvuti.

Lenovo IdeaPad B51-80 (80LM012YPB)               DVD-seade

USB 3.0

Lenovo IdeaPad B51-80 (80LM012YPB) Kiire ja turvaline USB 3.0 liides pakub tavapärase USB-liidesega võrreldes kuni kümme korda kiiremat andmekopeerimist. Suured failid, fotod, filmid või dokumendid liiguvad välkkiirelt. USB 3.0 tagab usaldusväärse ühenduvuse välisseadmetega.

Lenovo IdeaPad B51-80 (80LM012YPB)               USB 3.0

Bluetooth

Lenovo IdeaPad B51-80 (80LM012YPB) Kaasaegne ja usaldusväärne Bluetooth liides - häireteta traadita side ja mugava andmeedastuse tagamine. Bluetoothiga jagate oma nutiseadmeid, edastate andmeid, lisaks sellele, teete seda kiiresti ja minimaalse energiakuluga.

Lenovo IdeaPad B51-80 (80LM012YPB)               Bluetooth

WiFi

Lenovo IdeaPad B51-80 (80LM012YPB) WiFi-võrgukaart pakub traadita internetiühendust. Võite liituda oma traadita koduvõrguga või üldkasutatavate Wi-Fi pääsupunktiga.
Paljudes kohtades, nagu rongijaamad, lennujaamad, kaubanduskeskustes või kohvikutes on saadav tasuta Wi-Fi pääsupunktid. Praegu töötab mitmed sellise standardi versioone. Allolevas tekstis on näha suurem võimalik sidepidamise kiirus.
Standard g - kuni 54 Mb/s
Standard n - kuni 300 Mb/s
Standard ac - kuni 1200 Mb/s

Lenovo IdeaPad B51-80 (80LM012YPB)               WiFi

Chiclet tüüpi klaviatuur

Lenovo IdeaPad B51-80 (80LM012YPB) Täiuslik funktsionaalsus ja disain. Chiclet tüüpi klaviatuur - elegantne lahendus, mis pakub mugavat kirjutamist ja arvuti kasutamist, lisaks sellele, klahvide vaheliste vahede puhastamine on lihtsam kui kunagi varem. Iga klahv on üksteisest eraldatud ja asetseb ergonoomilises raamis.

Lenovo IdeaPad B51-80 (80LM012YPB)               Chiclet tüüpi klaviatuur

Numbriklahvistik

Lenovo IdeaPad B51-80 (80LM012YPB) Numbriklahvistik on väga kasulik nii töös kui ka mängude mängimisel. Kui hindate mugavust, siis on see hea lahendus. Normaalse suurusega klaviatuur numbriklahvistiku osaga on soovitatav tööks ja isiklikuks kasutamiseks.

Lenovo IdeaPad B51-80 (80LM012YPB)               Numbriklahvistik

15.6-tollise diagonaaliga

Lenovo IdeaPad B51-80 (80LM012YPB) Sobiva diagonaaliga ekraan on seadme lihtsaks kasutamiseks oluline eeltingimus. Sellest parameetrist on sõltuv seadme mobiilsus ja kasutusmugavus. See väärtus on tollides (1 toll on 2,54 cm).

Lenovo IdeaPad B51-80 (80LM012YPB)               15.6-tollise diagonaaliga

Mattkate

Lenovo IdeaPad B51-80 (80LM012YPB) Ekraaniläige võib olla väga tüütu. Kui kasutate arvutit tööks, tasub mõelda ekraani mattkattest. See lahendus tagab, et ekraanil näete just seda, mida vaja, mitte silmi väsitavaid valguse peegeldused. Matt ekraanikate - äriklassi arvutistandard, kuid samuti soovitatav ka erakasutajatele.

Lenovo IdeaPad B51-80 (80LM012YPB)               Mattkate


Pildil kujutatud toote värv võib tegelikkuses veidi erineda ning kirjelduses sisalduv teave on üldine, mistõttu ei ole võimalik kõiki toote omadusi välja tuua. Küsimuste korral ootame Teie kõnesid numbril 615 0026 või kirjasid aadressil pood@kaup24.ee

Selle toote tellijad on ostnud ka: Lenovo IdeaPad B51-80 (80LM012YPB)

Üldine informatsioon tootest: Lenovo IdeaPad B51-80 (80LM012YPB)

Kauba ID: 513796
Kategooria: Sülearvutid
Kauba kaal koos pakendiga: 4 kg
Tootja: Lenovo
Protsessori tüüp: Intel Core i7
Operatiivmälu (RAM):

RAM mälu suurus peab vastama arvuti kasutusotstarbele: Vähem kui 4 GB RAM. Selline mälumaht võimaldab täita lihtsate bürooprogrammide ülesandeid; 6 GB RAM tagab mugava töö sülearvutiga ja multimeedia kasutamise; 8 GB RAM on ideaalne konfiguratsioon kasutajatele, kes kasutavad arvutit tööks büroos ja meelelahutuseks; 12 GB RAM ja rohkem - konfiguratsioon nõudlikele kasutajatele, kes kasutavad professionaalseid pilditöötlusprogramme ja mängivad uusimaid mänge. 

4 GB
Op-süsteem: dos

Ekraan

Ekraani tüüp:

Kaaludes uue arvuti ostu pöörake tähelepanu ekraani tüübile. TN tüüpi ekraanide eelis on kiire reaktsiooniaeg, aga see on väga tähtis dünaamiliste seiklusfilmide vaatamisel või mängimisel. IPS tüüpi ekraanide eelis on palu parem värvide taasesitus, parem vaatenurk nii horisontaal- kui vertikaaltasapinnas. Võrreldes TN maatritsiga tagavad IPS ekraanid parema kontrasti ning sügavama musta värvitooni. IPS ekraane kasutatakse laialdaselt video- ja graafikamaterjalidega töötamiseks ettenähtud kuvarites, samuti büroos ja mänguarvutites. Laia vaatenurga ning hea värvide taasesituse tõttu sobib suurepäraselt filmide vaatamiseks.

TN
Matt ekraan:

Sülearvutite ekraanid võivad olla läikiva või mati ekraanikattega. Nii ühel kui teisel ekraanitüübil on omad austajad ja vastased, samuti eelised ja puudused. Läikiv kate (glare) on sülearvutites populaarne väiksemate tootmiskulude tõttu. Neile katetele on iseloomulik peegliefekt – päikesepaistelisel ja valgel päeval peegelduvad arvuti ekraanilt seda ümbritsevad esemed. Matt pinnakate – see on täiendava polariseerutud kattega kaetud ekraan, mis kaitseb päikesekiirte peegeldumise eest. Tagab suurepärase kujutise ka tugeva valgustuse korral. Seda tüüpi kate vaevab vähem silmi ja määrdub vähem.

Jah
Maksimaalne resolutsioon:

Ekraani eraldusvõime on väljendatud pikslites (punktides). Ekraani eraldusvõimet näidatakse horisontaalsete ja vertikaalsete ridade arvuga. Mida suurem on ekraani eraldusvõime, seda detailsem on pilt.

1366 x 768
Ekraani diagonaal: 15.6" (~40 cm)

Protsessor

Protsessor:

Protsessor on iga sülearvuti süda. See vastutab arvutusvõimsuse eest. Suuri nõudmisi mitteesitavatele tarbijatele on ette nähtud Intel Atom, Intel Celeron, Intel Pentium või AMD C-seeria protsessorid, nõudlikele - Intel Core i5, i7 või AMD A-seeria, AMD FX-seeria kiibid.

Intel Core i7-6500U
Protsessori taktsagedus:

Protsessori taktsageduse väärtust väljendatakse gigahertsides (GHz). Mida kõrgem taktsagedus, seda kiiremini täidab protsessor meie käsklused.

2.5 - 3.1 GHz
Vahemälu: 4 MB

Mälu

Maksimaalne RAM:

Teave, millise suurima muutmälu mahuga RAM võib arvutisse paigaldada.

16 GB
Mälu tüüp:

Sõltuvalt sülearvuti mudelist võite valida kahe operatiivmälu tüübi vahel – DDR3 ja DDR4. DDR3 on praegusel ajal sülearvutites kõige laialdasemalt kasutatav muutmälu tüüp. Vaid 1,5V pingel töötavad DDR3 kiibid kasutavad 40% vähem energiat. DDR4 on uuemat tüüpi muutmälu kiibid, mis toimivad vaid 1,2 V pingel. Sellest tulenevalt tarbivad DDR4 kiibid töötades 20% vähem energiat kui DDR3 kiibid. 

DDR3-1600
Mälupesad: 2
Saadaval mälupesad:

Vabad mälupesad võimaldavad laiendada operatiivmälu.

1 tk
HDD kiirus:

Väljendab ketta plaatide pöörlemissagedust Mida suurem number, seda efektiivsem ketas.

5400 pööret/min
Kettaseade: SATA

Graafika

Videokaart:

Multimeedia sülearvutid on ette nähtud tööks pilditöötlusprogrammidega või mängudega, need on keskmise või kõrgema hinnakategooria seadmed, millede üks tähtsamaid seadmeid on videokaart.  Vastus küsimusele, milline mudel on parim, sõltub sellest, milliseid programme kasutate ning ülejäänud arvuti komponentidest ja nende võimsusest. 

AMD Radeon R5 M330
Videomälu:

Videokaardile ettenähtud mälumaht.

2 GB
Videokaardi tüüp: AMD Radeon

Liidesed

Bluetooth: Jah, v4.0
WLAN:

Informatsioon sülearvuti traadita side võimaluste ja standardite kohta.

Jah, 802.11b/g/n
Võrgukaardi kiirus:

Võrgukaardi tähistus 10 tähendab kõige aeglasemat, aga 1000 kiireimat andmeedastust. Parameeter 10/100/1000 tähendab, et integreeritud võrgukaart võimaldab arvuti ühendada mistahes edastuskiirusega võrku.

10/100/1000 Mb/s
Integreeritud võrgukaart: Jah
USB:

Informatsioon USB liideste arvu kohta.

3
USB 2.0: 1
USB 3.0:

Uus USB 3.0 spetsifikatsiooniga ühilduv seade saavutab 5 Gbit/s (640 MB/s) edastuskiiruse. See on 10 korda rohkem kui USB 2.0, mille andmeedastuskiirus - 480Mbit/s (42MB/s). USB 3.0 liidest tähistatakse sinise värviga.

2
ExpressCard pesa: Jah, 4-in-1
Muud ühendused :

Liidesed, ette nähtud täiendavate lisade ühendamiseks arvutiga. Numbrilised väärtused teavitavad liideste tehnoloogiast ja konstruktsioonist.

Audio out

Muu info

Optiline draiv:

Informatsioon integreeritud optilise seadme kohta. 

Super Multi DVD+/-RW/RAM
Audio:

Arvuti helikaart võimaldab salvestada, töödelda ja taasesitada helisalvestisi. Selle arvuti komponenti nimetatakse sageli ka muusikakaardiks. Üks juhtivaid integreeritud kiipide tootjaid on „Realtek“. 

integreeritud
Kõlarid: Jah
Hiir:

Lahendused, ette nähtud kursori juhtimiseks ekraanil. Puutetundlik kursori ekraan (touchpad) – arvuti juhtimine, puudutades sõrmega spetsiaalset puutetundlikku välja.  „TrackPoint“ näpuhiir – juhtimine väheldase, klaviatuurile monteeritud kerakesega.  

Touchpad
Klaviatuur:

Informatsioon klaviatuurikeele versiooni kasutamisest arvutis.

„Chiclet“ tüüpi klaviatuur, Digitaalne klaviatuur
Operatsioonisüsteemi keele versioon: Poola (PL)
Veebikaamera:

Informatsioon selle kohta, kas sülearvuti on varustatud kaameraga ja milline on selle eraldusvõime.

Jah, 720p HD

Mõõdud

Aku maht:

Aku mahtu kirjeldatakse efektiivsusparameetritega, väljendatud milliampertundides. Mida suurem väärtus, seda efektiivsem aku ja arvuti võib töötada kauem ilma elektrivõrku ühendamata. 

4 cells
Kõrgus:

Toote kõrgus sentimeetrites. Näidatakse suletud sülearvuti kõrgus.

2.47 cm
Pikkus:

Sülearvuti pikkus lisadeta, juhtmeteta ja täiendavate seadmeteta. Näidatakse sentimeetrites.

38 cm
Kaal:

Toote kaal ilma lisadeta, kilogrammides.

2.32 kg
Korpuse tüüp:

Näidatakse, millistest materjalist on toodetud sülearvuti korpus.

plastik
Värv:

Pakutava toote võimalikud värvid.

Must
Toetatavad tehnoloogiad:

Sülearvutisse integreeritud tehnoloogiad. 

sata
Turvalisus:

Turvalahenduste tüübid sanktsioneerimata juurdepääsu vältimiseks arvutile.

Kensington Lock liides, Sõrmejäljelugeja Czytnik linii papilarnych, Intel os guard
Lisatud tarvikud:

Täiendavad lisad, mis tootja annab koos tootega.

Aku, toide + kaabel
Ei leidnud vajalikku infot? Saada päring

Sind võivad huvitada ka…

Lenovo IdeaPad B51-80 (80LM012YPB)

Tagasiside tootele: Lenovo IdeaPad B51-80 (80LM012YPB)

Seda kaupa saavad hinnata ainult Kaup24.ee registreerunud kauba ostjad.
Hetkel antud tootel arvustused puuduvad. Ole esimene - jäta tootele arvustus!
Toote kohta on võimalik küsimusi esitada jättes sõnum siin.

Jätka ostmist

Acer Predator Triton 500 (NH.Q50EP.002) 16 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 256 GB M.2/ Windows 10 HomeAcer Predator Triton 500 (NH.Q50EP.002) 32 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ Windows 10 HomeMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 16 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 512 GB SSD/ Windows 10 HomeMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 16 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 512 GB SSD/ Windows 10 ProMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 16 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 512 GB SSD/ Windows 10 HomeMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 16 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 512 GB SSD/ Windows 10 ProMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 16 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 256 GB SSD/ Windows 10 HomeMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 16 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 256 GB SSD/ Windows 10 ProMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 16 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 256 GB SSD/ Windows 10 HomeMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 16 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 256 GB SSD/ Windows 10 ProMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 8 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 512 GB SSD/ Windows 10 HomeMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 8 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 512 GB SSD/ Windows 10 ProMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 8 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 512 GB SSD/ Windows 10 HomeMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 8 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 512 GB SSD/ Windows 10 ProMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 8 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 256 GB SSD/ Windows 10 HomeMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 8 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 256 GB SSD/ Windows 10 ProMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 8 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 256 GB SSD/ Windows 10 HomeMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 8 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 256 GB SSD/ Windows 10 ProMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 16 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/ Windows 10 HomeMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 16 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/ Windows 10 ProMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 16 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/ Windows 10 HomeMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 16 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/ Windows 10 ProMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 8 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/ Windows 10 HomeMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 8 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/ Windows 10 ProMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 8 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/ Windows 10 HomeMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 8 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/ Windows 10 ProMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 16 GB RAM/ 512 GB SSD/ Windows 10 HomeMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 16 GB RAM/ 512 GB SSD/ Windows 10 ProMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 16 GB RAM/ 256 GB SSD/ Windows 10 HomeMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 16 GB RAM/ 256 GB SSD/ Windows 10 ProMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 8 GB RAM/ 512 GB SSD/ Windows 10 HomeMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 8 GB RAM/ 512 GB SSD/ Windows 10 ProMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 8 GB RAM/ 256 GB SSD/ Windows 10 HomeMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 8 GB RAM/ 256 GB SSD/ Windows 10 ProMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 16 GB RAM/ 1TB HDD/ Windows 10 HomeMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 16 GB RAM/ 1TB HDD/ Windows 10 ProMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 8 GB RAM/ 1TB HDD/ Windows 10 HomeMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 8 GB RAM/ 1TB HDD/ Windows 10 ProMSI GF75 Thin 8RC-045XPL 16 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 512 GB SSD/MSI GF75 Thin 8RC-045XPL 16 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 512 GB SSD/MSI GF75 Thin 8RC-045XPL 16 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 256 GB SSD/MSI GF75 Thin 8RC-045XPL 16 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 256 GB SSD/MSI GF75 Thin 8RC-045XPL 8 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 512 GB SSD/MSI GF75 Thin 8RC-045XPL 8 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 512 GB SSD/MSI GF75 Thin 8RC-045XPL 8 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 256 GB SSD/MSI GF75 Thin 8RC-045XPL 8 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 256 GB SSD/MSI GF75 Thin 8RC-045XPL 16 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/MSI GF75 Thin 8RC-045XPL 16 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/MSI GF75 Thin 8RC-045XPL 8 GB RAM/ 512 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/MSI GF75 Thin 8RC-045XPL 8 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 1TB HDD/
Pigu grupp:
Internetinė parduotuvė Interneta veikals Kaledos.lt

© 2008-2019 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.