Kasulikud nõuanded

Parimad sülearvutid 2021-2022 aastal

Vaata kõiki sülearvutite pakkumisi
18.11.2021
tüdruk, kes kasutab kodus sülearvutit

Kuigi sülearvutid on meie kõigi jaoks juba väga tavalised töövahendid, üritavad arendajad meile pakkuda üha uusi üllatusi. Meie jaoks on see ainult positiivne, kuna soetades uue sülearvuti, ootavad meid tähelepanuväärsed lahendused ja silmapaistvad mudelid. Järgnevalt toomegi teieni käesoleva aasta parimate sülearvutite esikümne – võib-olla leiate just nende hulgast selle õige.

mees töötab sülearvutiga

Dell XPS 13

Paljud kriitikud on ühel nõul, et tegemist on ühe parima sülearvutiga, mis hetkel turul saadaval. Esiteks rõõmustab meid viimistletud disain, puutetundlik ekraan ja suurepärane pildikvaliteet, kuid veelgi muljetavaldavamad omadused peituvad arvuti sisemuses. Näiteks suure jõudlusega Intel Core i7 protsessor, mis võimaldab teil mängida eriti kõrge kvaliteediga mänge või kasutada muretult professionaalseid rakendusi. Seadme võimsus avaldab teile kahtlemata muljet!


Apple MacBook Pro 16

See esikümnesse kuuluv sülearvuti avaldab kõige enam muljet neile, kel tuleb väga sageli tööd teha graafikaga. Teid ootavad eriti täpsed ja realistlikud kujutised. Võimsusest ei jää puudu ka kõige keerukamate redigeerimis-programmidega töötamisel ja 8 TB SSD-mäluseade ületab kõik ootused. Muidugi on teil võimalik seda ülivõimsat seadet kohandada mis tahes teisteks tööülesanneteks – olete kindlasti meeldivalt üllatunud nii uuenduse läbinud klaviatuuri kui ka suurepärase helikvaliteedi tõttu.

Apple MacBook Pro 13

sülearvuti apple macbook pro 13

See mudel meeldib kõikidele Apple'i fännidele, kes otsivad kompaktset ja samal ajal veidi soodsamat mudelit. Soodsama hinna tõttu ei maksa antud seadet veel alahinnata, vastupidi. Ülikiire seade pakub väga mugavat puuteplaati, eredat ja suurepäraste värvidega ekraani, võimsaid kõlareid ja aku suurepärast kestvust. Nimetatud parameetrid on enamikele sülearvuti-kasutajatele ka täiesti piisavad – seda tõestab asjaolu, et antud mudel on hetkel üks nõutuim sülearvuti turul.

Dell XPS 15

Dell XPS 15 ei kuulu esikümnesse asjata – seade on üheks parimaks valikuks neile, kes otsivad suurt, ent hõlpsalt kaasaskantavat seadet. 15-tolline diagonaal ja suurepärane võimsus võimaldavad teil mugavalt pilte redigeerida või mänge mängida ning seadme kerge kaal tagab hõlpsa kaasaskandmise. Teie teenistuses on kõrge pildikvaliteet, kiire protsessor ja palju täiendavaid eeliseid – on teie endi otsus, kas annate seadmele võimaluse neid teile tutvustada.

Apple MacBook Air 13

Nimetatud Apple'i seadmetest soodsaima hinnaga sülearvuti, mis ei üllata üksnes suurepärase hinna, vaid ka suurepäraste võimalustega. Stiilne välimus, True Tone ekraan, 8 põlvkonna Intel Core i5 protsessor ning kuni 1 TB SSD-mälu on vaid mõned omadused, mida võimalik nautida. MacBook Air 13 seaded on täiesti piisavad nii paljude igapäevaste kui veidi keerukamate toimingute läbiviimiseks – isegi kui korraga on tarvis tööd teha mitme erineva programmiga.


Lenovo ThinkPad P15

Lenovo sülearvuteid nimetatakse õigustatult mobiilseteks tööjaamadeks, tänu millele tasub sellist arvutit töötamiseks kindlasti kaaluda. Muljetavaldav graafika, täiustatud jahutus, suurepärane heli, ThinkShield turvalahendus, militaarklassi vastupidavus – see mudel täidab selgelt ka kõige nõudlikuma ootusi. Tänu väga mugavalt juhitavatele seadistustele meeldib see nii õpilastele kui inseneridele või teistele, professionaalsele jõudlusele keskendunud ostjatele.

Acer Swift 5

Meie kaasaegse elustiili jaoks ideaalne sülearvuti on erakordselt kerge ja õhuke, ning seda on lihtne kaasas kanda. Aku kestab umbes 17 tundi, et saaksite alati olla liikumises ja produktiivne. Märkimist väärivad ka erakordselt erksad värvid ja kitsas ekraani raam, mis pakub muljetavaldavat 90-protsendilist ekraani ja korpuse suhet. Seadmel on veelgi häid hüvesid, mille olemasolus tuleb teil ise veenduda!

Microsoft Surface Laptop 3

Kriitikud on ühel nõul, et tegemist on ühe muljetavaldavama ja ihaldatuma 15-tollise sülearvutiga. Suurepärane jõudlus, pikk aku kasutusaeg, kiire kõvaketas ja Windows 10 Pro op-süsteem avaldavad muljet kõigile, kes otsivad usaldusväärset ja võimsat seadet. Lisaks on seade varustatud stiilse õhukese alumiiniumkorpusega, mis kaitseb arvutit põrutuste eest, muutes seadme väljanägemise samaaegselt võluvaks.

Dell Inspiron G15 5510

Mänguriarvuti otsija peaks sellele mudelile kindlasti tähelepanu pöörama. See üllatab teid oma võimsusega ja pakub palju kasulikke funktsioone, mis aitavad teil vajalikke võite saavutada. Mänguvalmis graafika, 120 Hz värskendussagedus ja mitmesugused lisafunktsioonid meeldivad isegi kõige nõudlikumatele mängijatele. Lisaks on arvutil kvaliteetne jahutussüsteem, veatu ekraanipilt ja palju muid funktsioone, mis sobivad kenasti ka tavakasutajale.

MSI GF63 Thin

Vaikne ja tõhus ventilatsioonisüsteem, ruumiline 3D-heli, muljetavaldav jõudlus ja elegantne disain – võib nõustuda, et sellistest spetsifikatsioonidest piisab parimate nimekirja sattumiseks. Kõiki neid omadusi ühendav mudel sobib suurepäraselt mängudeks ning sellega saavutate kindlasti garanteeritud võidud. Seadme jõudlus ja funktsionaalsus sobib suurepäraselt ka tööalase kasutamise korral.

Sülearvutite turg on pidevas laienemises ning uueneb iga päev, seega on vaid aja küsimus, mil need esikümne nimekirja kuuluvad mudelid uutega asendatakse. Kuid vähemalt käesoleval hetkel on need parimad 2021-2022. aastal saadaolevad seadmed – võtke arvesse just endale vajalik ning võite kindel olla, et leiate endale sobiva mudeli. Valikuvabadus jääb ka neile, kes ei soovi uude sülearvutisse väga palju investeerida - vaadake parimaid alla 400 euroseid sülearvuteid

Klientidele meeldib see postitus

5/5
1 Ostja hinnang

Kuidas hindate seda postitust?