Kasulikud nõuanded

5 parimat alla 400 euro maksvat sülearvutit

Vaata kõiki sülearvutite pakkumisi
29.12.2022
mees kasutab kodus head odavat sülearvutit

Arvuti on väga paljude jaoks asendamatu seade – selle abil on võimalik põnevalt vaba aega sisustada kui mugavalt tööülesandeid täita. Kui arvuti pole sinu jaoks eluliselt oluline, siis on mõistetav, kui sa ei soovi sellesse ülemäära suurt summat investeerida. Hea uudis on, et see polegi vajalik – soodsad sülearvutid ei rõõmusta üksnes hea hinnaga, vaid ka suurepäraste omadustega. Milliseid mudeleid on võimalik soetada vähem kui 400 euro eest?

naine kasutab sülearvutit

Lenovo IdeaPad 3

Sülearvuti, mis sobib suurepäraselt mitmesuguste igapäevaste toimingute jaoks. Soodne hind aga ei tähenda, et peaksite leppima väiksema võimsusega: vastupidi, Lenovo on hoolitsenud selle eest, et selle seadme võimsus tühjaks ei saaks. Turult võib mitu erinevat konfiguratsiooni Lenovo IdeaPad seadmed. See on väga mugav, sest saad valida piisava võimsusega arvuti, kulutamata sentigi rohkem, kui soovid. 4 GB muutmälu, täiustatud protsessor, 128 GB SSD mälu ja aku, mis kestab ühe laadimisega umbes 9 tundi – kõik need näitajad räägivad enda eest. Muide, see arvuti ühildub väga lihtsalt teiste seadmetega, mille tagab uusim USB-C tüüpi pistik.

HP 255 G7

Ära lase end petta selle arvuti näilisel lihtsusel – HP on seadme sära sisestanud spetsifikatsioonide loendisse. SSD-kõvaketas, 8 GB muutmälu ja täiustatud AMD-protsessor on vapustav kombinatsioon, mida õnnestub harva nii madala hinna eest soetada. HP sülearvutid on aga juba aastaid tõestanud, et need on ühed parima hinna ja kvaliteedi suhtega. Võid olla kindel, et sellistest parameetritest piisab teie igapäevatööks.

Asus VivoBook 15 X515

Olenemata sellest, kas töötad või mängid, pakub Asus VivoBook 15 X515 suurepärast jõudlust ja võimaldab nautida köitvaid pilte. Selle tagab uusimatel tehnoloogiatel põhinev kiire Intel protsessor ja 8GB töömälu. Ekraanil on laiad 178-kraadised nurgad ja matt viimistlus, mis on silmade vastu hell. Võrreldes teiste mudelitega võimaldab Asus VivoBook 15 X515 salvestada arvutisse rohkem erinevaid andmeid alates lemmikmuusikast ja lõpetades videotega – selle eest hoolitseb 480 GB kiire SSD kõvaketta maht. Loomulikult on uut sülearvutit valides oluline ka selle välimus. Antud mudel ei valmista kindlasti pettumust neile, kes hindavad stiilset ja minimalistlikku disaini. Sülearvuti kiirus ja paljud muud funktsioonid rõõmustavad iga säästlikku kasutajat.

Prestigio Smartbook 141 C6

Tootjate sõnul on see sülearvuti õpilaste või kontoritöötajate üks parimaid abilisi. Igapäevaste ülesannete kiire täitmise, mugava töö Microsoft Office’i rakendustega ja sujuva sirvimise internetis tagab kahetuumaline, 2,2 GHz AMD protsessor, 4GB RAM ja sisemine 128 GB SSD mälu. Tegemist on üsna tagasihoidliku komplektiga, mis ei nõua suuri investeeringuid. Tootlikuks tööks peaks sellest aga täiesti piisama. Arvuti pole suur, kaalub vaid 1,4 kg, seega on seda mugav kaasas kanda ja tööd teha või õppida väljaspool kodu ja ülikooli, näiteks kohvikus või pargis. Mahukas 4800 mAh aku võimaldab ka päris pikalt laadimise pärast mitte muretseda: kuni 6 tundi videoid vaadata ja kuni 8 tundi Office’i programmidega töötada.

sülearvuti prestigio smartbook 133 c4

Dell E7250

Lõpetame parimate sülearvutite loendi arvutiga, mis on hetkel hinnalt üks soodsamaid. Kuid ära saa valesti aru – see on soodne, kuid lisaks sellele ka hea. Lihtsamalt öeldes on sellel mudelil omadused, mis vastavad kõige põhilisematele vajadustele. Esiteks on Dell E7250 väga väike, 12,5-tollise ekraaniga. See on suur eelis, kui pead sülearvutit pidevalt kaasas kandma, kuid ei soovi suurt arvutikotti pidevalt kaasa vedada. See on pisike, aga tubli. Seadmel on 8 GB töömälu ja korralik Inteli protsessor, mis on täiesti piisav enamike igapäevaste toimingute jaoks, nagu näiteks Internetis surfamine või YouTube'i vaatamine.

Kuigi hind ei ole uue sülearvuti valimisel ainus kriteerium, siis on üsna lihtne veenduda, et kõik need soodsa hinnaga mudelid suudavad julgelt konkureerida ka kallimate seadmetega. Uue arvuti valimisel tuleb teil enda jaoks selgeks teha, mida seadmelt ootate – seejärel otsusta, milliseid spetsifikatsioone eelistada.

naine töötab arvutiga

Klientidele meeldib see postitus

4.8/5
4 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?