Kasulikud nõuanded

Parimad kingitused isadepäevaks

Vaata kõiki mobiiltelefonide pakkumisi
04.11.2019
tütar annab isadepäeval isale kingituse

Isa on üks armastatumaid inimesi meie elus, nii et pühadele lähenedes soovite te isa üllatada millegi erilisega. Isa staatuse esile tõstmiseks on olemas lõbusad tassid, t-särgid või muud tooted, kuid kui otsustasite talle sel aastal tõeliselt kasuliku kingituse teha, siis mõelge kõigepealt isa hobide peale. Mõelge, milline järgmistest kirjeldustest sobiks teie isale kõige paremini - see teeb teile sobiva kingituse leidmise palju lihtsamaks.

Tehnika abiline

Kas teie isa on tehnoloogilistest leiutistest lummatud ega karda uusi leiutisi proovida? Siis sobivad talle  järgmised kingitused:

  •       Arvutitehnika. Tehniliselt asjatundlikku isa rõõmustab kindlasti uus tahvelarvuti või veelgi kiirem sülearvuti - kingitus, mida ta mäletab väga pikka aega.


  •       Nutitelefon. Kui isal on aeg oma mobiiltelefoni uuendada, leiate viimaste mudelite hulgast hämmastavaid avastusi.


  •       Nutitehnika. Mitte ainult droonid või virtuaalse reaalsuse prillid ei jäta isale head muljet: kui otsite väiksemat kingitust, võite valida 3D-pliiatsi, liitreaalsuse mängu atribuudid, ainulaadse mikroskoobi vms.