Kasulikud nõuanded

Parimad isadepäeva kingitused

Vaata kõiki mobiiltelefonide pakkumisi
09.11.2021
vuntsidega sinine tass ja isadepäeva kingitus

Isa on üks armastatumaid inimesi meie elus, nii et isadepäeva lähenedes soovite te isa üllatada millegi erilisega. See on suurepärane võimalus väljendada oma siiraid tundeid isadele, kes ei kipu oma emotsioone välja näitama. Iga isa on rõõmus siira soovi või veelgi enam – hästi läbimõeldud kingituse üle. Isa staatuse esile tõstmiseks on olemas lõbusad tassid, t-särgid või muud tooted, kuid kui otsustasite talle sel aastal tõeliselt kasuliku kingituse teha, siis mõelge kõigepealt isa hobide peale. Mõelge, milline järgmistest kirjeldustest sobiks teie isaga kõige paremini - see teeb teile sobiva isadepäeva kingituse leidmise palju lihtsamaks. 

Tehnikahunt

mees kasutab diivanil istudes virtuaalreaalsuse prille

Kas teie isa on tehnoloogilistest leiutistest lummatud ega karda uusi leiutisi proovida? Siis sobivad talle  järgmised kingitused:

 • Arvutitehnika. Tehniliselt asjatundlikku isa rõõmustab kindlasti uus tahvelarvuti või veelgi kiirem sülearvuti - kingitus, mida ta mäletab väga pikka aega.
 • Nutitelefon. Kui isal on aeg oma mobiiltelefoni uuendada, leiate viimaste mudelite hulgast hämmastavaid avastusi.
 • Nutitehnika. Mitte ainult droonid või virtuaalse reaalsuse prillid ei jäta isale head muljet: kui otsite väiksemat kingitust, võite valida 3D-pliiatsi, liitreaalsuse mängu atribuudid, ainulaadse mikroskoobi vms.

Pühendudnud kokk

mees lisab lihale maitseaineid

Kas kodu lõhnab pidevalt isa uute hõrgutiste järgi? Kui nii, siis tunneb ta kahtlemata rõõmu mõne järgmise kingi üle:

 • Grillimistarvikud. Kui isa hellitab teid igal suvel hõrkude grillpraadidega, siis tasub veenduda, ega mõni grillimise tarvik väljavahetamist vaja. Kaasaegsed grillid ja nende kõikvõimalikud lisaseadmed võimaldavad tal proovida ja katsetada uusi retsepte, mille üle teie kõhtudel on võimalik omakorda rõõmu tunda!
 • Elektriline grill. Suurepärane idee, kuna elektrilist grilli on võimalik aastaringselt ilma piiranguteta kasutada – enam pole isal tarvis grillimiseks sobivat ilma oodata, et teid maitsvate küpsetistega rõõmustada.
 • Vinnutatud liha. Eriti muljetavaldav näeb välja kondiga lihatükk. Kui teie isa on lihaarmastaja, jääb ta sellise kingiga kindlasti väga rahule ning suudab seda põnevat liharooga kohandada väga erinevate retseptidega. Tasub valida aluse ja noaga komplekt – nii on liha lõikamine palju lihtsam ja mugavam.
 • Nugade komplekt. Ükskõik, kas eelnimetatud lihatüki või mis tahes toiduainete tükeldamiseks – kvaliteetne ja terav nuga on iga koka unistus. Kinkige isale uus nugade komplekt – võite kindel olla, et ta teab, kus ja millal neid kasutada.
 • Kastmed ja suupisted. Ükski roog ei sünni ilma maitsvate koostisosadeta – veenduge, et isal kunagi vajalikud maitseained ja kastmed otsa ei lõppeks. Saate kokku panna suupistete, vürtside ja kastmete komplekte. Mis veelgi põnevam – mitte üksnes isa lemmikmaitseid, vaid ka uusi ja põnevaid tooteid. Võib-olla inspireerib see teda uutele avastustele.

Autohuviline

mees sõidab stiilse vanaaegse autoga

Kui teate, et teie isa käib alati garaažis, võite olla kindel, et isadepäeval sobivad need kingitused talle:

 • Uued elektripaigaldised. Aidake isal oma autot veelgi paremaks muuta, tehes isadepäeva kingituseks näiteks FM-modulaatori, parkimissüsteemi, pardakaamera ja väiksemaid, kuid mitte vähem väärtuslikke tarvikuid.
 • Autotarvikud ja aksessuaarid. Huvitav, kas teie isa unistab oma armastatud sõiduki välistest muudatustest? Siis avaldavad talle muljet käetoed, rattakatted, roolikate ja muud atribuudid!
 • Puhastustarbed. Autokeemiavarud ei ole kunagi liiga suured, nii et saate kinkida nii tõhusaid puhastusvahendeid kui ka salongi värskendajaid - varem või hiljem kasutatakse neid kindlasti.

Spordifänn

mees tegeleb spordiga

Kas teie isa ei saa elada ilma spordita ja aktiivse vaba aja veetmiseta? Siis vaadake talle isadepäeva kingitust otsides järgmisi ideid:

 • Trenažöörid. Veenduge, et isal oleks piisavalt tegevust ka kõige pimedamatel päevadel: hantlid, treening pingid, jooksulindid ja muud sarnased treeningvahendid aitavad tal oma kodus spordiala luua!
 • Nutikell. Spordiga seoses on oluline jälgida oma tulemusi ja üldist heaolu - just seda saab nutikella abil teha, millest võib saada isa stiilne lisavarustus.
 • Toidulisandid. Hoidke sündmustel silma peal ja veenduge, et isal ei oleks puudust tervisest ega tugevusest - pärast õigete toidulisandite valimist, rõõmustab teid isa reaktsioon.

Stiiliekspert

mees istub juuksurisalongis ja tema juuksid lõigatakse

Alati enesekindel, imelise väljanägemisega ja meeldivalt lõhnav - kas te kirjeldaksite oma isa nii? Siis ta naudib järgmisi isadepäeva kingiideid:

 • Kehahoolduskomplektid. See on turvaline ja praktiline kingitus igale enesehooldajale - kui te ei soovi liiga suurt riski võtta, teate juba, mida isale kinkida.
 • Uus parfüüm. Kui teate, mis tüüpi lõhnaõli teie isale kõige paremini meeldib, ei saa te uue parfüümiga eksida: iga kord, kui ta ennast lõhnastab, mõtleb ta alati teie peale.
 • Pardel. Rohkete omadustega pardel võimaldab isal luua täiusliku välimusega habeme - asi, millest paljud mehed unistavad!
 • Uus kell. Üks hinnaline ja hea kingitus, mille üle iga mees uhkust tunneb. Mõelge veidi, millises stiilis käekell valida: nii võite kindel olla, et uus kell isale sobib ja ta kingiga äärmiselt rahule jääb.
 • Muud meeste aksessuaarid. Kui tal on käekell juba olemas, tasub mõelda mõnele teisele aksessuaarile. Mehele, kes armastab alati stiilne välja näha, meeldivad ka vööd, ehted või päikeseprillid, mis on eriti nutikas valik soojaks aastaajaks.

Seljakotiga rännumees

seiklushimuline mees valmistub spontaanseks reisiks

Kas teie isa on üks nendest, kes pidevalt reisib, matkab või telgib? Kui nii, siis avaldab talle tõelist muljet üks järgmistest ideedest:

 • Midagi matkamiseks. Isegi kõige pühendunumal matkasellil on ühel hetkel üht või teist atribuuti tarvis. Uurige, äkki on isa telk juba pisut kulunud või sooviks ta endale pehmemat ja kvaliteetsemat madratsit? Vajalikud aksessuaarid, mööbel või mugavad reisikotid võivad samuti olla suurepäraseks kingituseks.
 • Kalastusvarustus. Kui isa ei raatsi igal reisil õngeritva loopida, siis veenduge, et tal poleks mõni kalastuseks oluline tarvik otsa lõppenud. Landid, ujukid, söödad, konksud, õnged ja nende hoidjad on vaid väike osa sellest, mille üle pühendunud kaluril väga hea meel võiks olla.
 • Huvitav raamat. Reisimine on suurepärane viis aeg maha võtta ja häid raamatuid lugeda. Seetõttu on paljudele isadele meelepärane lugeda reisil uusi põnevaid raamatuid. Kui teie isa on suur lugeja, siis tasub värskendada tema raamatukogu mõne ilukirjanduslikku, entsüklopeedilise, luulelise või mõne muu teemalise bestselleriga. Võime kihla vedada, et ta armastab ka reisikirju, mis inspireerivad uusi matku ja seiklusi ette võtma.

Melomaan

mees kuulab kodus kõrvaklappidest muusikat

Teie isa armastab väga muusikat ning ei kõhkle vahel ka ise lauluviise üles võtta? Sellisel juhul tasub talle valida üks järgmistest kingiideedest:

 • Kaasaskantavad kõlarid. Mugav seade, mille abil tore igal ajal ja kõikjal muusikat kuulata – võite kindel olla, et see kingitus avaldab talle väga sügavat muljet.
 • Kvaliteetsed kõrvaklapid. Kui teie isa armastab pidevalt ja valjusti oma lemmiklaule kuulata, ent teie või teie ema igatsete veidi vaikust, tasub isale soetada head ja kvaliteetsed kõrvaklapid. Heli kvaliteet ei kannata, kuid teie saate sagedamini rahu ja vaikust nautida.
 • Grammofon. Iga vanem muusikasõber unistab kvaliteetsest ja nostalgilisest muusikast, mis pärineks vanalt healt grammofoni-mängijalt. Isadepäev on üks parimaid võimalusi selle unistuse täitmiseks.
 • Muusikariistad. Isa on juba mõnda aega unistanud kitarri, süntesaatori või muu uue pilli mängima õppimisest? Üllatage teda ja tõestage, et õppimiseks pole kunagi liiga hilja!

Kui soovite, et isadepäeva kink oleks veelgi muljetavaldavam, lisage sellele sentimentaalne väike nipsasjake. See võib olla pilt sinust, siiras kiri või teie enda tehtud aksessuaar - kõige tähtsam on panna pakkimisse tükike oma südamest ja anda isale selle erilise päeva ajal piisavalt aega ja tähelepanu.

Klientidele meeldib see postitus

5/5
5 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?