Kasulikud nõuanded

Parimad kingitused isadepäevaks

Vaata kõiki mobiiltelefonide pakkumisi
04.11.2019
tütar annab isadepäeval isale kingituse

Isa on üks armastatumaid inimesi meie elus, nii et pühadele lähenedes soovite te isa üllatada millegi erilisega. Isa staatuse esile tõstmiseks on olemas lõbusad tassid, t-särgid või muud tooted, kuid kui otsustasite talle sel aastal tõeliselt kasuliku kingituse teha, siis mõelge kõigepealt isa hobide peale. Mõelge, milline järgmistest kirjeldustest sobiks teie isale kõige paremini - see teeb teile sobiva kingituse leidmise palju lihtsamaks.

Tehnika abiline

Kas teie isa on tehnoloogilistest leiutistest lummatud ega karda uusi leiutisi proovida? Siis sobivad talle  järgmised kingitused:

  •       Arvutitehnika. Tehniliselt asjatundlikku isa rõõmustab kindlasti uus tahvelarvuti või veelgi kiirem sülearvuti - kingitus, mida ta mäletab väga pikka aega.


  •       Nutitelefon. Kui isal on aeg oma mobiiltelefoni uuendada, leiate viimaste mudelite hulgast hämmastavaid avastusi.


  •       Nutitehnika. Mitte ainult droonid või virtuaalse reaalsuse prillid ei jäta isale head muljet: kui otsite väiksemat kingitust, võite valida 3D-pliiatsi, liitreaalsuse mängu atribuudid, ainulaadse mikroskoobi vms.


​​​​​​​

Kokkamise lisad

Kas kodu, mis lõhnab pidevalt hästi ja maitsvalt, on isa teene? Siis saab ta nautida ühte järgmistest kingitustest:

  •       Eksklusiivsed toiduvalmistamise seadmed. Tõenäoliselt on teie isal köögis olemas kõik olulised seadmed, kuid teda võivad üllatada vähem levinud kodumasinad. Selleks võib olla suhkruvatimasin, popkornimasin, jäätisemasinad, fondüükomplektid ja muud seadmed, mis võimaldavad teil veelgi rohkem katsetada.


​​​​​​​

  •       Uued nõud ja küpsetusvormid. Selline kingitus annab isale veelgi rohkem vabadust kõige maitsvamate meistriteoste tegemisel - sinust saab kahtlemata esimene maitsja!


​​​​​​​

  •       Lõbus põll. Kui aga otsustate, et teie isal on köögis kõik olemas, mida ta vajab, siis vaadake seda: naeratust pakkuva põlle valimine aitab kaasa tulevaste söögikordade õnnestumist.


​​​​​​​

Autohuviline

Kui teate, et teie isa käib alati garaažis, võite olla kindel, et isadepäeval sobivad need kingitused talle:

  •       Uued elektripaigaldised. Aidake isal oma autot veelgi paremaks muuta, tehes isadepäeva kingituseks näiteks FM-modulaatori, parkimissüsteemi, videoregistraatori ja väiksemaid, kuid mitte vähem väärtuslikke tarvikuid.


​​​​​​​

  •       Autotarvikud ja aksessuaarid. Huvitav, kas teie isa unistab oma armastatud sõiduki välistest muudatustest? Siis avaldavad talle muljet käetoed, rattakatted, roolikate ja muud atribuudid!