Keraamiline grill KAMADO BONO GRANDE 59 cm, punane

Täpsustused:
Kauba ID: 2821114
64900

HAH hind

1 10800
-41%
Müüja: Kaup24.ee 4.5
Pakkumised teistelt müüjatelt (1):
80139
Lisa korvi
2453 / kuus

3 21634
Ilma lisatasudeta
Sinu linn

Tallinna väljastuspunkt (Mustamäe tee 46, Tallinn)

3. maist

000

Kuller

6. maist

3299

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Kuller

6. maist

3299

Tähelepanu! Tarneajad on esialgsed ning selguvad pärast tellimuse vormistamist ja tasumise aega. Lõplik tarnekuupäev on märgitud tellimuse kinnituses.

Pakkumised teistelt müüjatelt
GoBuy
80139
Müüja: Kaup24.ee 4.5
 • 82% ostjatest soovitaks seda müüjat.

Toote kirjeldus: Keraamiline grill KAMADO BONO GRANDE 59 cm, punane

Selle grilli ostmisega saad 6 kingitust: multifunktsionaalne 2-tsooniline küpsetussüsteem kahe keraamilise kuumuse suunajaga, keraamiline kanahoidja, grilli kate, tuhaeemaldustööriist, kergesti puhastatav tuhaeemaldussüsteem ja retsept. raamat (inglise keeles).

Lisaks saavad kõik meie veebipoest ostetud Kamado Bono grillid alates 15.08.2020 Bono Care kaitse. Kaitse kehtib üks aasta alates ostukuupäevast.

KAMADO BONO GRILLID BONO HOOLDUSKAITSE REEGLID

1. Kaitse kehtib järgmistele grillimudelitele: Minimo, Media, Grande, Limited.

2. Kaitse hõlmab järgmisi sündmusi:

2.1. Grilli vargus sissemurdmisega Kamado Bono Barbecue ostja (edaspidi - Ostja) alalisse elukohta või tema omandis olevale territooriumile;

2.2. Grilli kahjustused, loodusõnnetuste või muude ootamatute ja ettenägematute sündmuste põhjustatud löök.

3. Kaitse kehtib ühel üritusel ühe aasta jooksul, alates Grilli ostmisest.

4. Kehtivusala – Leedu Vabariigi territoorium.

5. Kaitse kehtib alates 15.08.2020 MB "Leto Projektai" esindusest ja Leedu ametlike partnerite müügipunktidest ostetud grillidele.

6. Mahaarvamise ega amortisatsiooni sätteid ei kohaldata.

7. Reeglites sätestatud ürituse toimumisel parandatakse või asendatakse Grill tasuta sama uue või paremini varustatud Grilliga. Transpordikulud on kaetud.

8. Müüjal on õigus valida grilli parandamine või asendamine uuega.

9. Kaitse kehtib:

9.1. Tarastatud, püsivalt asustatud aladele. Kui territoorium on piiratud aiaga, mille kõrgus on vähemalt 1 (üks) meeter, ei ole grilli vaja lukustada.

9.2. Tarastamata, püsivalt asustatud aladele. Kui grilli hoitakse aiata alal, tuleb see maksimaalsete ohutustingimuste tagamiseks lukustada või muul viisil kinnitada.

10. Grilli löögi korral on vaja päästa kahjustatud grill ja kõik selle osad, et Bono Care meeskond saaks kahju hinnata. Grillimisvõimaluse vahetuse korral võetakse kahjustatud grill ainult komplektse põhivarustusega, nagu see on saadud ostu hetkel, kui ei ole kokku lepitud teisiti.

11. Kaitse kehtib ainult füüsilistele isikutele.

12. Ostja kohustused Reeglite kehtivuse ajal:

12.1. Ostja peab rakendama kõiki vajalikke ja mõistlikke ettevaatusabinõusid, mis on vajalikud kahju ärahoidmiseks või minimeerimiseks, et vältida käesolevate reeglite kohase nõude esitamist;

12.2. Järgige ohutusmeetmeid ja kasutage grilli õigesti;

KAMADO BONO kohta:

AJALUGU

Ajaloost teame, et iidsetest aegadest on inimesed toiduvalmistamiseks kasutanud savinõusid, mistõttu leiavad arheoloogid neid igast maailma nurgast. Mõned vanimad savipotid – üle 3000 aasta vanad – leiti Hiinast. Arvatakse, et need ümarad savipotid on tänapäevase KAMADO grilli esivanemad.

Sajandite jooksul on inimesed neid lihtsamaid savinõusid täiustanud ja kohandanud erinevate roogade valmistamiseks, valmistades toitu mitmel viisil. Keraamikas hakati kasutama saviahjusid, tandoori ja Jaapanis mushikamado, riisi aurutajaid, mida kasutati Jaapani peredes erilistel tseremooniatel. Savist ümmarguse kujuga anum Mushikamado oli kuplikujulise kaanega ja oli kõige levinum Lõuna-Jaapanis. Juba iidsetel aegadel tulid jaapanlased välja ideega reguleerida aurutamistemperatuuri, täiustades mushikamado disaini õhuklappidega ja põletades küttepuude asemel sütt. Pärast Teist maailmasõda hakkasid ameeriklased mushikamado vastu huvi tundma.

Jaapani keeles tähendab sõna kamado ahju või pliiti ja KAMADO tähendab sõna-sõnalt "keeva paja koht". 竈 on kanji ideogramm, mis tähendab KAMADO. Rooma kirjasüsteemis, mis põhineb ladina kirjal, kirjutatakse sõna KAMADO samamoodi nagu inglise või leedu keeles - KAMADO. Nüüd viitab sõna KAMADO kõigile sarnast tüüpi keraamilistele grillidele.

TEHNOLOOGIA

Kaasaegsed KAMADO-tüüpi grillid on valmistatud väga erinevatest materjalidest, näiteks kuumakindlast keraamikast ja muudest tulekindlatest materjalidest, terrakotast, traditsioonilisest looduslikust savist poorsest põletatud keraamikast või portlandtsemendi ja purustatud laavakivide segust. Samuti võib grilli pind olla väga erinev. Seda saab katta läikiva keraamilise glasuuri, värvi, dekoratiivse tekstureeritud krohvi või keraamilise mosaiigiga. Kaasaegne keraamika ja tulekindlad materjalid kaitsevad grilli pragunemise eest.

SÜÜTAMINE

Üldjuhul kasutatakse KAMADO grillides sütt (kuigi on ka gaasiküttel või elektrilisel KAMADO-tüüpi mudeleid). Süsi ei jäta palju tuhka, erinevalt söebrikettist ei sisalda see lisandeid, mis võivad muuta või moonutada valmistatava toidu maitset. Puusütt saab toota keskkonnasäästlikult, s.t. st. juurevõrsete kasvatamise meetodil ja kõige tähtsam on see, et söel küpsetatud toit eritaks loomulikku lõkkearoomi.

KASUTAMINE

Grilli keraamiline konstruktsioon võimaldab hoida kuumust kaua ja saavutada kuni 400 °C küpsetustemperatuur. Samuti saab KAMADO grillides õhuvoolu ja temperatuuri väga täpselt reguleerida, seega sarnaneb seda tüüpi grill vägagi puuküttega ahjudele ning neis saab toitu praadida ja röstida samamoodi nagu tavalises ahjus. KAMADO grillid ei ole mõeldud ainult liha grillimiseks või suitsutamiseks, neid saab kasutada pitsa, küpsiste, kookide ja leiva valmistamiseks.

KOMPONENDID

KAMADO grilli karkass on keraamiline, selle sees on keraamiline söepaak - tulekamber. Konstruktsiooni alumises osas on õhusiiber, mille kaudu siseneb õhuvool tulekolde. Grillkupli kaane sisse on paigaldatud teine ​​reguleeritav õhusiiber, mille kaudu väljub õhuvool. Need siibrid aitavad reguleerida küpsetustemperatuuri. Küpsetiste asetamiseks on tule kohale riputatud grill. Samuti on KAMADO grilli kaanel auk, mille kaudu torgatakse termomeeter toidu küpsemistemperatuuri mõõtmiseks.

KAMADO BONO GRANDE

Suurim mudel suurtele inimrühmadele (10 või enam inimest) Ideaalne restoranidesse ja baaridesse. See on ökonoomne, kasutab vähe kivisütt ja sellel on lihtne sisetemperatuuri reguleerimine. Sellel on kõik BONO MEDIA funktsioonid ja see on äärmiselt mahukas. Selle mudeliga saate küpsetada 30 hamburgerit, 3 sea abatükki, 6 kana, 8 kg kalkunit, 15 veiseliha antrekooti, ​​36 cm läbimõõduga pitsat. See mudel võimaldab teil nautida kõiki Kamado BONO eeliseid, kuna seda saab varustada kõigi grilltarvikutega ja see on äärmiselt suur. Kas suitsetate kala, küpsetate leiba, grillite pihvi? Kamado Bono GRANDE - Sinu asendamatu abimees nii restoranis kui kodus.

 • Grilli läbimõõt - 59 cm.
 • Grilli läbimõõt on 49 cm.
 • Grilli kaal (koos pakendiga) 112 kg.
 • Grilli värvus on punane.

Bono Care rules

MB Leto projektai esinduses ja ametlike partnerite kauplemispunktides Eestis, (edaspidi müüja) ostetud Kamado Bono grillidele (edaspidi grillid) kehtib alates 01.12.2023 vastavalt Kamado Bono grillide BONO CARE kaitsereeglitele (edaspidi reeglid) BONO CARE kaitse järgmistel tingimustel.

 1. Kaitse kehtib grillimudelitele Minimo, Media, Grande, Limited.
 2. Kaitse hõlmab järgmisi juhtumeid.

2.1. Grilli vargus või rikkumine sissemurdmisel Kamado Bono grilli ostja (edaspidi ostja) alalisse elukohta või talle omandiõiguse alusel kuuluvale maa-alale.

2.2. Grilli rikkumine, mille tagajärjel ei ole seda enam võimalik kasutada, Grilli lõhkumine loodusõnnetuse või grilli omaniku järsu ja ettenägematu tegevuse tõttu.

 1. Kaitse kehtib ühele juhtumile ühe aasta jooksul, arvestades grilli ostmise hetkest.
 2. Kehtivuse territoorium – Eesti territoorium.
 3. Kaitse kehtib MB Leto projektai esinduses ja ametlike partnerite kauplemispunktides Eestis alates 01.12.2023 ostetud grillidele.
 4. Ei kohaldata mingeid mahaarvamise või kulumise tingimusi, kuid ostja peab katma uue grilli või selle osade saatmiskulud, mis määratakse individuaalselt vastavalt ostja elukohale.
 5. Reeglites ettenähtud juhtumi korral asendatakse grill samamoodi uuesti või paremini komplekteeritud uue grilliga. Kui kahjustatud on ainult grilli vahetatavad osad, saadetakse ostjale ainult need osad ning nende asendamise eest vastavalt müüja antud juhistele vastutab ostja ise. Transpordikulud kannab ostja.
 6. Müüja otsustab pärast olukorra hindamist, kas piisab üksikute osade asendamisest või tuleb vahetada terve grill uue vastu.
 7.  Kaitse kehtib:

9.1. Piirdega ümbritsetud, alaliselt elamiseks kasutatavatel maa-aladel. Kui ala on piiratud vähemalt 1 (ühe) meetri kõrguse piirdega, ei ole grilli lukustamine vajalik.

9.2. Piirdega ümbritsemata, alaliselt elamiseks kasutatavatel maa-aladel. Kui grilli hoitakse piirdeta maa-alal, peab see maksimaalsete ohutustingimuste tagamiseks olema lukustatud või muul viisil kinnitatud, ostjal peavad olema tõendid (visuaalsed), et seda on tehtud.

 1.  Grilli lõhkumise korral tuleb rikutud grill ja kõik selle osad hoida alles selleks, et Bono Care meeskond saaks kahju hinnata. Grilli väljavahetamise korral võetakse rikutud grill vastu ainult juhul, kui see on täielikult komplekteeritud, nii nagu oli ostmise ajal, kui ei ole kokku lepitud teisiti.
 2. Kaitse kehtib ainult füüsilistele isikutele.
 3. Ostja kohustused reeglite kehtimise ajal.

12.1. Ostja peab käesolevatest eeskirjadest tuleneva nõude rakendamise vältimiseks võtma tarvitusele kõik vajalikud ja mõistlikud ettevaatusabinõud kahju ennetamiseks või vähendamiseks.

12.2. Ostja peab järgima ohutusmeetmeid ja kasutama grilli õigesti.

12.3. Esimese tööpäeva jooksul pärast juhtumist teadasaamist peab ostja teavitama sellest Kamado Bono esindust e-posti teel: info@kamadobono.ee / saates fotod rikutud grillist ja grilli ostudokumendi koopia.

12.4. Varguse korral on lisaks nõudele teavitada juhtumist esimese tööpäeva jooksul pärast sellest teadasaamist Kamado Bono esindust vaja 24 tunni jooksul pärast juhtumist teadasaamist pöörduda ka politsei poole. Bono Care kaitse ei ole kehtiv, kui vargusest ei ole teavitatud politseid ja juhtum ei ole registreeritud kirjalikult.

12.5. Juhtumi korral peavad olemas olema grilli ostudokumendid, st arve ja/või kassatšekk.

12.6. Tuleb esitada müüjale kõik tema nõutud dokumendid juhtumi asjaolude uurimiseks ja muude juhtumi uurimisega seotud nõuete täitmiseks.

 1. Müüjal on õigus grilli või selle osi mitte vahetada:

13.1. kui Ostja ei teavitanud juhtumist kirjalikult Kamado Bono esindust ega vargusest politseid käesolevates eeskirjades sätestatud tähtaja jooksul;

13.2. kui kahju on tekitatud grillile, millele ei ole tagatud eeskirjadele vastavad, nõuetekohased ohutustingimused;

13.3. kui ostja püüdis eksitada, võltsides fakte, mis mõjutavad juhtumi põhjuste kindlakstegemist, ning esitas ebaõigeid andmeid;

13.4. kui ostjal puudub grilli ostuarve ja/või ostutšekk.

 1.  Müüja peab grilli või selle osa välja vahetama hiljemalt 30 päeva jooksul pärast kogu sündmuse fakti, asjaolude ja tagajärgede kindlakstegemiseks vajaliku teabe saamist.
 2. Kui müüja keeldub grilli või selle osade vahetamisest, põhjendab ta sellist otsust ostjale kirjalikult 20 päeva jooksul alates vastava otsuse vastuvõtmisest.
 3.  Kui ilmnevad asjaolud, et ostjalt müüjale esitatud ebaõigete või võltsitud andmete tõttu on grill või selle osad asendatud uutega, on müüjal õigus nõuda ning ostja on kohustatud hüvitama müüjale uue grilli hinnale või uute grilliosade hinnale vastava summa kohe pärast sellise asjaolu avastamist.
 4. Kõik reeglite täitmisega seotud erimeelsused lahendatakse vastastikuste läbirääkimiste teel, kokkuleppe mittesaavutamisel saab vaidluse lahendada kohtuväliselt või kohtus vastavalt selle riigi seadustele, kus grill osteti.

Üldine tooteinfo: Keraamiline grill KAMADO BONO GRANDE 59 cm, punane

Kauba ID: 2821114
Kategooria: Grillid
Tootepakendite arv: 1 tk.
Paki suurus ja kaal (1): 0,77 x 0,67 x 0,92 m, 112 kg
Kaubamärk: Kamado Bono
Tüüp: Kamado grillid
Vaade: Kamado Bono, kamado grillid
Laius: 59 cm
Pikkus: 59 cm
Grilli kuju: Ümmargune
Rattad transpordiks: Jah
Kork: Jah
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: Kõik Kamado Bono tooted

Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.


Tihti ostetakse koos
Komplekti hind
1 31869
Lisa korvi

Hinnangud ja arvustused (21)

Keraamiline grill KAMADO BONO GRANDE 59 cm, punane
5

(21 ostja hinnangud)

5 tähte
(21)
4 tähte
(0)
3 tähte
(0)
2 tähte
(0)
1 täht
(0)

100%

seda toodet soovitavad ostjatest

Jäta toote kohta arvustus

Info ja reeglid

Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Kaup24.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.

Hinda toodet
Ragne J.
09.04.2024

Müüja: Kaup24.ee

Väga kiire ja hea teenindus!

Marko J.
18.03.2024

Müüja: Kaup24.ee

Väga hea hinna ja kvaliteedi suhe!

Sandra P.
29.02.2024

Müüja: Kaup24.ee

Suurepärane toode, soovitan

Erika M.
28.11.2023

Müüja: Kaup24.ee

Kõik on hästi

Aušra G.
02.02.2023

Müüja: Kaup24.ee

Suurepärane toode, iga kulutatud eurot väärt :)

Eglė K.
31.12.2022

Müüja: Kaup24.ee

Kõik on korras

Indrek K.
29.12.2022

Müüja: Kaup24.ee

Normaalne asi ja hea hind.

Janis C.
24.12.2022

Müüja: Kaup24.ee

Toode on suurepärane, hästi pakitud.

Sigitas B.
21.12.2022

Müüja: Kaup24.ee

kõik on korras :)

Mihhail P.
17.10.2022

Müüja: Kaup24.ee

,. ..,, .,ooetnonnoo

Rohkem arvustusi

Küsimused ja vastused (0)

Küsi toote kohta teistelt ostjatelt!
Esita küsimus
Teie küsimus on edukalt saadetud. Sellele küsimusele vastatakse 3 tööpäeva jooksul
Küsimus peab olema vähemalt 10 tähemärki

Pakkumised teistelt müüjatelt (1)

*Konkreetse Müüja pakkumiste suhtes kehtivad tingimused, mis on Müüja määranud antud kauba jaoks ja kogu kaubas sisalduva teabe (sealhulgas ka hinna) eest vastutab Müüja.

Müüja: GoBuy 4.6
(12 ostja hinnangud)

Tallinna väljastuspunkt (Mustamäe tee 46, Tallinn)

23. aprillist

000
Võimalikud tarneviisid
80139