• Kättesaamisel sularahas maksmine
  • 14-päevane kauba tagastamisõigus
  • KOHALETOIMETAMINE KOGU EESTIS
  • Ainult originaaltooted


Logi sisse
Minu kaup24.ee
Minu soovid (0)

Mugav kohaletoimetamine kulleriga koju

Kui soovite, et kaup Teile koju toimetataks, valige kohaletoimetamiseks kuller. Arvestage palun sellega, et kaup, mis kaalub rohkem kui 30 kg, toimetatakse ainult Teie maja ukseni (mitmekorruselises majas trepikoja ukseni).

Kaup toimetatakse 1-2 tööpäeva jooksul alates teavituse saamisest, et tellimus on valmis. Kauba eest on võimalik tasuda internetipanga kaudu (Swedbank, SEB), ülekandega (pärast arve saamist), sularahas kättesaamisel (kaardiga maksmine täpsustage kulleriga üle). Enne kauba vastuvõtmist ja vastuvõtmise akti allkirjastamist kontrollige kulleri juuresolekul, et kauba pakend ei oleks vigastatud.

NB! mitut toodet sisaldavatele tellimustele võib tulla ka mitu erinevat saadetist - vastavalt Teie tellitud kaupade laost välja saatmise ajale võivad pakid saabuda teile ka erinevatel päevadel.

Kui olete oma paki kätte saanud, vaadake palun alati üle selle seisukord ning kirjutage alla müügiarvele. Juhul, kui märkate paki kättesaamisel mingit defekti, pange see kindlasti müügiarvele kirja. Koostage kulleri, kaup24 väljastuspunktis oleva töötaja või postkontori töötaja kohalolekul vabas vormis akt, mis kirjeldab tootel olevat viga või puudujääki. Kui te seda ei tee, ei vastuta meie järgneva eest:

  • defekti eest, mis on põhjustatud tootja poolt;
  • komplekti kuuluvate osade puudumise eest, mida on võimalik märgata peale vaadates

Valides kohaletoimetamiseks kulleri, palun veenduge et Teil on olemas nõutav summa sularahas (v.a. juhul kui olete maksnud ülekandega või arve alusel).

Tuppa toomise teenus

Sõltumata sellest, mis korrusel te elate, 2-st kullerist koosnev meeskond toob teie suuremõõdulise ja/või raske kauba otse tuppa. Kauba kohaletoimetamine toimub esmaspäevast laupäevani kella 10st kuni kella 19ni.

Teenuse maksumus sõltub asukohast:

  • 17 EUR (Tallinn, Loksa, Maardu, Paldiski, Saue, Keila ja Kehra)
  • 25 EUR (Jõhvi, Kuressaare, Pärnu ja Tartu)

NB! Kui Te ei telli antud teenust, siis kuller toimetab Teie kauba vaid koduukseni. Teenust saab tellida vaid valides kulleriga kättetoimetamise viisi. 

Ostukorv

Ostukorv on tühi.

Vaata salvestatud ostukorvi

Tähelepanu!

Telli täna – saad homme kätte!

Telli kaupa märkega Laos olemas (1-3 tööpäeva)
enne kella 14:00,
ja Tallinnas saad kauba kätte juba homme
Sul on veel:

Valima

Ostukaitse garantii

Ostukaitse garantii Kvaliteedimärk
Facebook