Oomuuk

Kummut NORE K140 3 sahtliga, tamme värvi

Kauba ID: 3689683
PARIM HIND
Funktsioon:
Viimistlusmaterjal:
Laius:
138 cm

Seotud tooted:

pigueurai-icon
Registreeruge ja peale selle toote ostmist saate Kaup24-eurodes tagasi: 123,00
Registreeru
€ 12300

Müüja:
Kaup24.ee
Kogus - +

Toote kirjeldus: Kummut NORE K140 3 sahtliga, tamme värvi

 • Kolme uksega, kolme sahtliga kummut;
 • Kummuti mõõdud: kõrgus - 99 cm, laius - 138 cm, sügavus - 40 cm;
 • Valmistatud: lamineeritud puitlaastplaadist, mille paksus on 16 mm (MDP);
 • Ukse sees on üks riiul;
 • Sahtlil rööpad, metallist;
 • Värv: tamme värv (sonoma);
 • Kummuti servade viimistlus materjal: ABS;
 • Kaal: 65 kg;
 • Kummut tarnitakse kokkupanemata kujul.

See on suurepärane, kaasaegne, praktiline kummut Teie koju! Kvaliteetne lamineeritud puitlaastplaat ja tolmulaud on kulumiskindlad ning servade ABS materjal pakub kaitset kahjustuste eest. 

NORE

Kaubamärk NORE sündis soovist luua mugav elu, mis oleks täis stiilseid hetki. NORE ühendab põlvkondi ja erinevaid traditsioone. Erinevad stiilid, materjalid, tootmistehnoloogiad ja tootjad erinevatest riikidest, kuid kõigil on ühine soov - anda kliendile võimalus ise hubane kodu luua ja kohandada enda keskkonda uute moesuundadega. Pole tähtis, millisel maakera poolel toode on loodud, see jõuab NORE-ga koju.

NORE - kvaliteet taskukohase hinnaga iga kodu jaoks.

Kummut NORE K140 3 sahtliga, tamme värvi               NORE

Puitlaastplaat (MDP)

Neile, kes otsivad puidule usaldusväärset alternatiivi, peaks meeldima mööbel puitlaastplaadist (tuntud kui puitlaastplaat). Puitlaastplaat –  koosnevad puitosakestest ja puitpilbastest, millest saadakse pärast pressimist ja lihvimist puitlaastplaadid. Tavaliselt leidub neid mööblitööstuses. Selline viimistlus sarnaneb täispuidule, kuid on palju lihtsam ja ökonoomsem. Vaatamata kõrgele kvaliteedile on see materjal väga odav – sellest materjalist valmistatud mööbel on kättesaadav igaühele, kes otsib optimaalset hinna-kvaliteedi suhet.

Plaadid koosnevad kolmest kihist, mistõttu vähenevad tootmiskulud ning materjal ise on küllaltki kerge, kuid tugev . See tähendab, et puitlaastplaat peab vastu isegi suurele kaalule - see on väga oluline vastupidava ja kauakestva mööbli valmistamisel.

Plaadi pealmine kiht kaetakse tihtipeale spetsiaalse kilega, mis tagab mööbli tugevuse. Uusimate tootmistehnoloogiate abil võivad need plaadid olla niiskuskindlad, mistõttu erinevad need materjalid oma universaalsuse poolest ja sobivad igasse tuppa. Kummut NORE K140 4 sahtliga, tamme värvi leiab kindlasti koha teie kodus!

Tugevuse saavutamiseks, lõigatakse puitlaastplaadid vaid sirgjooneliselt, mistõttu te ei märka sellel mööblil keerulisi mustreid. Materjal on kergesti töödeldav, seega te ei pea mööbli valimisel kindlasti pettuma. Erinevad puidu toonid sobivad teie kodusisustusega ja lasevad luua hubase ja rahuliku atmosfääri.