decoration decoration

MEIST

Maxi-Cosi, laste autoohutuse ja mugavuse ülemaailmne liider, saab aru sellest erakordsest põnevusest, mis tekib vanematel ja uudishimulikel lastel seoses kasvamisega ja maailma avastamisega. Seetõttu oleme juba üle 30 aasta seadnud standardeid väikelaste ja laste turvatoolide tootmisel. Püüame oma tooteid pidevalt uuendada, seades esikohale ohutuse, praktilisuse ja loomulikult mugavuse.

Tänu meie kogemusele saame pakkuda mugavaid ja praktilisi vankreid, vankrikorve, reisivoodeid ja palju muid tarvikuid, mis lasevad tervel perel – vanematel, lastel ja vanavanematel - nautida oma kallist aega koos.

Vali teisi beebitooteid

Maxi-Cosi

Iga ema soovib alati hoolitseda oma lapse mugavuse ning turvalisuse eest. Max-Cosi tootjad mõistavad, mis tunne on omada unetuid öid ning muid väljakutseid, mida lapsevanemaks olemine endaga kaasab. Samas ongi need kõik lapsevanemaks olemise võlud, mis toovad killukese õnne ja rõõmu igasse päeva. Maxi-Cosi soovib seda rõõmu veelgi suurendada, et saaksid nautida igat olulist hetke. Selleks leiad valikust turvatoole, kärusi ning muid lisatarvikuid, mis aitab lahendada igapäevaseid olulisi muresi ning aitab säästa aega, et leida rohkem aega oma pere jaoks.

Millised tooted valida?

Maxi-Cosi pakub suures valikus erinevaid tooteid vastavalt vajadusele. Näiteks laste turvatoolid ja turvahällid (sealhulgas sealhulgas uuenduslikud Maxi-Cosi Coral laste turvatoolid) omavad ergonoomilist voodrit, mis toetab kasvava lapse keha. Paindlik reisisüsteem tagab mugava transportimise ka lennukisse. Mitmepunktilised turvavööd tagavad maksimaalse ohutuse terve reisi saatel. Erinevad nupud ja kinnitused võimaldavad paigutada tooli või hälli erinevatesse sõidukitesse. Eemaldatavad katted tagavad alati võimaluse hoida head hügieeni. Kindlasti tasub enne toote ostu tutvuda lähemalt toolide ja hällide tootekirjeldustega, kuna iga toode ei pruugi sobida igas vanuses lapsele. Lisatarvikutena leiad valikust ka turvatooli alused.

Maxi-Cosi magamiskotid on ideaalsed lisavarustused jalutuskärusse, mis aitavad kaitsta teie last olenemata ilmastikutingimustest. Mugav lukuga sulgemine muudab lapse magamiskotist ära võtmise äärmiselt kergeks. Lisaks on võimalik magamiskotti pahupidi kasutades muuta see hubaseks magamispesaks. Integreeritud kapuuts tagab kaitset ka beebi tundlikule peale. Turvarihmade jaoks on olemas mitut auku ja kinnituskohti. Isegi kui laps kasvab magamiskotist välja, saab siiski kasutada magamiskotti jalakattena.

Söögitoolide istmed on valmistatud pehmest voodrist, mis kohandub kiiresti lapse kehaga. Esimeste elukuude jooksul on võimalik tooli seljatuge reguleerida mitmes asendis ilma alust eemaldamata. Hiljem on võimalik seda ühe käega reguleerida mitme taseme vahel. Kompaktne ja stiilne tool sobib igasse interjööri ning isegi, kui see kasutust ei leia, saate selle kergelt kokku voltida ning see mujale mahutada.

Lisaks leiad valikust veel mitmeid teisi tooteid, millega oma pere igapäevaelu täiendada. Enne toote ostu on soovituslik tutvuda tootekirjelduses oleva informatsiooniga. Kui Sul on toodete kohta täpsustavaid küsimusi, võta julgelt ühendust meie klienditeenindusega.

Miks osta Kaup24 veebipoest?

Kaup24 on e-kaubamaja, kust leiad suures valikus lastekaupu ja tarvikuid koos soodsate hindadega. Paindlikud ja mitmekülgsed tarneviisid võimaldavad leida endale kõige sobivaima lahenduse, et saada kaup kätte kiiresti ja mugavalt. Lisaks kehtib igale ostule 2-nädalane ostu vahetus- ja tagastusõigus.

Tutvu lähemalt valikuga ning osta juba täna!