Jõulukingid kõigile Kaup24 e-poest

On taaskord aeg hakata mõtlema, mida kinkida jõuludeks oma lähedastele. Isegi, kui alustad jõulusisseostude tegemist juba Black Friday ajal, siis kibekiire jõuluaeg jõuab järsku kätte ja on vaja paika panna kindel plaan jõulukingituste ostmiseks. Pane esmalt kokku eelarve ning tee nimekiri inimestest, kellele on vaja jõulukingitus leida. Ära liigselt kingituste hindade pärast muretse, sest parim kink ei ole mitte kallis, vaid südamega valitud. Parimad kingiideed jõuludeks leiad meie e-poest!

Jõulukingitused naistele

Kas oled otsimas jõulukingitust oma elukaaslasele, emale, vanaemale, õele või hoopiski sõbrannale? Kui tunned vähegi tema eelistusi, on naiste jõulukingi ostmine imelihtne, kuid tegelikult on naine õnnelik igasuguse kingituse üle, mis on südamega valitud. Võibolla on naine sulle juba vihjanud, mida ta oma kingikotist jõuludel leida sooviks? 

Mida kinkida naisele jõuludeks?

Kui kingisaajaks on sinu kaaslane, võid minna romantilise jõulukingituse teed. Kingipakki võid lisada näiteks ehted või mõne meelepärase naiste parfüümi. Kui soovid naisele erilisemalt armastust avaldada, siis sobivad jõulukingitusena uinuvad lilled – nii saab naine sinu romantilist žesti nautida tervelt aasta aega!

Kas sinu naine armastab valmistada maitsvaid roogasid kogu perele? Sellisel juhul võib suurepäraseks jõulukingiks osutuda mõni köögiseade – näiteks kohvimasin, kuumaõhufritüür või blender.

Kui soovid oma naist eriliselt hellitada, siis võid tema jõulupakki lisada mõne elektroonikaseadme. Võibolla on ta sulle juba pikalt vihjanud, et sooviks uut nutitelefoni või nutikella

Mida kinkida sõbrannale jõuludeks?

Mõtle läbi, kas sinu sõbranna on aktiivse või rahuliku elustiiliga? Sportlikule sõbrannale võid kingituseks valida mõne populaarse naiste lõhna või sporditarvikud. Kindlasti teevad iga sõbranna rõõmsaks ka kosmeetikatooted – näiteks kehakoorija, näomask või mõni ilutoodete komplekt. 

Mida kinkida emale jõuludeks?

Jõulukingituse valimine emale võib algselt tunduda keerulise ülesandena. Tõenäoliselt hindab iga ema seda, kui leiab kingikotist midagi kasulikku oma kodu heaks. Uuri, ehk on tal vaja mõnda uut kodumasinat või köögitarvikut? Kui sinu ema on juba pensionär, on heaks jõulukingituseks tervisetooted. Miks mitte näidata, et hoolid oma ema tervisest väga, kinkides talle vererõhumõõtja või soojendava kaelapadja.

Jõulukingitused meestele

Mida kinkida mehele jõuludeks?

Sobivad jõulukingitused mehele ei pea üldse peavalu valmistama! Kui tegu on sinu elukaaslasega, võid juba ilmselt aimata, mida tema kingikotti lisada. Võibolla oled märganud, et tal on parasjagu otsa saamas mõni hügieenitoode, näiteks habemeajamisvaht, meeste parfüüm või vajab ta hoopis uut žiletti? Kui sinu elukaaslane kasvatab habet, siis on hea jõulukink mehele habemeõli või muud habemehooldustooted.

Kaaslasele, kellele meeldib kodus nokitseda, võib jõulukingituseks valida tööriistakomplekti või akutrelli. Võibolla hindab su kallim luksuslikumaid kingitusi? Sellisel juhul lisa kingikotti mõne tuntud brändi meeste käekell või hoopiski juhtmevabad kõrvaklapid.

Mida kinkida sõbrale või vennale jõuludeks?

Sõbrale või vennale võid jõulupakki lisada näiteks soojad sokid või hoopiski midagi lõbusamat, mida leiad meie naljakate kingituste hulgast.

Mida kinkida isale jõuludeks?

Kindlasti hindab iga isa jõulukingitust, mis on praktiline ja kasulik. Lisa kingikotti näiteks pardel või hoopis mõni tervisetoode - soojenduspadi või jalavann.

Jõulukingid lastele

Tänapäeval on laste jõulukinkide valik väga suur ning kõige lihtsam on jõulukingitused lastele teha vastavalt nende vanusele.

Jõulukingid beebidele võiksid olla praktilised - midagi, mis tuleb esimesel eluaastal väga kasuks. Heaks lahenduseks on näiteks beebiriided või arendavad mänguasjad nagu pusled, ehitusklotsid ja närimislelud.

Väikelapsed loodavad väga oma kingipakist leida mänguasju. Väga populaarsed jõulukingid on LEGO komplektid, mudelautod, nukud ja pehmed mänguasjad. Need jõulukingid lastele loovad rõõmu ka pikka aega pärast jõule. Kui soovid minna praktilisema jõulukingituse teed, on alati heaks kingituseks kvaliteetsed lasteriided. Vali välja mõne tuntud brändi talvesaapad või talvejope või kingi lapsele mõni armas jõulukampsun.

Suurematele lastele pakuvad palju rõõmu lauamängud. Võibolla soovib laps endale hoopis jalgratast või rulluiske? Teismelised on kindlasti õnnelikud ka elektroonikatoodete üle – nende kingikotti võid lisada nutitelefoni, sülearvuti, mängukonsooli või juhtmevabad kõrvaklapid. Jõulukingid noortele ei pea üldse midagi liiga ekstravagantset olema!

Alusta jõulukingituste ostmist juba täna!