Bensiinimootoriga iseliikuv niiduk Hecht 551 SX 5in1

Täpsustused:
Tüüp: Bensiinimootoriga muruniidukid
Mootor: 4-taktiline
Liikumistüüp: Iseliikuv
Töölaius: 51 cm
Kauba ID: 872019

Müüdud

Anname Sulle teada, kui toode on taas saadaval

Sarnased tooted

Toote kirjeldus: Bensiinimootoriga iseliikuv niiduk Hecht 551 SX 5in1

Kas otsite vastupidavat, võimsat ja töökindlat niidukit? See bensiinimootoriga iseliikuv niiduk Hecht 551 SX 5in1 on teie jaoks! Tänu võimsale Hecht OHV 6 HP mootorile töötab niiduk tõhusalt keskmistel ja suurtel aladel.

Benzininė savaeigė vejapjovė Hecht 551 SX 5in1

Sellel on 5 tööfunktsiooni (5in1) - niitmine, kokkupanek, multšimine, külgväljavise ja tagantväljavise, nii et töö ajal ei pea muretsema niidetud muru pärast, sest kuni korv on küljes, jääb kogu niidetud muru sinna sisse . Tänu multšimisfunktsioonile näeb muru esteetilisem välja ning niidetud muru on hakitud ja sobilik kompostimiseks. Niidukit ilma kotita ja koos sellega kasutades eemaldab külg- ja tagantväljaviske funktsioon niidukilt kogu muru ega jää korpusesse kinni.

Murukogumiskott on pehme, kuid vastupidav, seda on lihtne eemaldada ja tagasi panna, nii et muru eemaldamine sellest on mugav ja lihtne.

Benzininė savaeigė vejapjovė Hecht 551 SX 5in1 internetu

Bensiinimootoriga muruniiduk Hecht 551 SX 5in1 on tugeva metallkorpusega, mis on vastupidav põrutustele ja karmimatele töötingimustele. Niiduki rattad on paigaldatud kuullaagritele ning patenteeritud turvis tagab suurepärase haarduvuse ning takistab muru ja pinnase kleepumist.

Benzininė savaeigė vejapjovė Hecht 551 SX 5in1 kaina

Tehnilised omadused:

 • Mootori tüüp: 4-taktiline, ühesilindriline, OHV
 • Mootori nimivõimsus: 4 hj / 3000 W
 • Max mootori võimsus: 6 hj / 4400 W
 • Maksimaalne pöördemoment: 9,5 Nm
 • Tera poldi pöördemoment: 37 Nm
 • Mootori töömaht: 175 cm3
 • Purustusfunktsioon: jah
 • Külgtühjendusfunktsioon: jah
 • Kütuse tüüp: pliivaba bensiin
 • Kütusepaagi maht: 1,5L
 • Minimaalne oktaanarv: 90
 • Õlipaagi maht: 0,6 L
 • Määrdeõli: SAE 10W-30
 • Soovitatavad määrdeained: CASTROL GARDEN 4T
 • Mootori pöörlemiskiirus: 2800 p/min
 • Töölaius: 51 cm
 • Iseliikuv funktsioon: jah
 • Sõidukiirus: 3,6 km/h
 • Ratta suurus: 8 "ees, 10" taga
 • Muru kogumiskott: täiteindikaatoriga ruudustik
 • Koti maht: 70 L
 • Kaal: 37,5 kg
 • Lõikekõrgus: 25-75 mm
 • Lõikekõrguse reguleerimine: keskne, 8 astet
 • Korpuse materjal: teras
 • Seadme käivitamine: käsitsi
 • Töötingimused: 0 ° C kuni + 32 ° C
 • Müratase: 83 dB
 • Käepideme vibratsioon: 5,4 m / s2; K = 1,5 m / s2

Benzininė savaeigė vejapjovė Hecht 551 SX 5in1 atsiliepimai

Tähtis! Muru niitmine on peamine töö, mis teeb muru ilusaks. Väga oluline on seda tööd regulaarselt teha, eriti rohu kiirenenud kasvu perioodil. Esimest korda on soovitatav muru niita siis, kui selle kõrgus on 10 cm (niitmine 3-4 cm), seejärel võib mõne päeva pärast lõigata 5 cm kõrguseks. Süstemaatiline niitmine tihendab muru ja vähendab umbrohu kasvu.

Väga oluline on ka niiduki, selle põlemisseadmete korralik hooldus, regulaarne õli- ja filtrivahetus ning õigeaegne tankimine.

logo

"Bensiinimootoriga iseliikuvat niidukit Hecht 551 SX 5in1" saab osta internetist meie poest. Ärge jätke kasutamata võimalust osta soovitud toode hea hinnaga.

Tähelepanu: Kaup24.ee tuletab meelde, et bensiiniga aiatehnika kategooriasse kuuluvaid tooteid ei töödelda eelnevalt kütuse või määrdega, mille tõttu peab ostja enne sellise toote esmakordset kasutamist need vastavalt tootja juhistele korralikult ette valmistama. Kaup24.ee ei vastuta toote talitlushäirete või kahjustuste eest, mis on põhjustatud toote väärast ettevalmistamisest.

Hecht

Hechti kaubamärk kuulub Tšehhi ettevõttele WERCO. Hecht asutati 1994. aastal ja esimesed tooted anti välja 1998. aastal. Rohkem kui 20 aasta jooksul on tootevalik kiiresti kasvanud ja Hechtist on saanud suurim aia- ja elektritööstusele spetsialiseerunud tootja Tšehhi Vabariigis ja Slovakkias.
Iga Hechti toode läbib enne kliendini jõudmist põhjaliku kontrolli, et see vastaks kõigile kehtestatud nõuetele ja standarditele. Kõik tooted läbivad pikaajalise vastupidavustesti võimalike defektide avastamiseks ja tootmise edasiseks parandamiseks. Hecht - usaldusväärsed tooted optimaalse hinnaga!
Hechti aiatehnika sobib nii valivale aednikule kui ka professionaalsele muru- ja aiahooldajale. Ettevõtte tootevalikus on muruniidukid, võsalõikurid, aeraatorid, niidukid, kultivaatorid, lumepuhurid, mootorsaed, hekilõikurid, lehepuhurid, vabaajakaubad ja eriti rikkalik murutraktorite valik. Valikus on seadmed väikestele murulappidele, manööverdusvõimelised traktorid ja mitmekülgsed masinad, mis aitavad keskkonda aastaringselt hallata. Äärmiselt mugav disain ja funktsionaaluss muudavad aiapidamise meeldivaks tegevuseks. Veendu ise! 

Bensiinimootoriga iseliikuv niiduk Hecht 551 SX 5in1 Hecht

Pildid on illustratiivsed ja mõeldud toote omaduste näitamiseks. Joonisel kujutatud toode ei kajasta konkreetset tootemudelit.

Niitmine on suur ja tõsine töö ning õige tehnika valik sõltub sellest, milline teie muru välja näeb. Muruniidukid ja trimmerid on soojematel kuudel ühed enimkasutatavad aiatööriistad. Tänapäeval on saadaval lai valik muruhooldusseadmeid, mis on kohandatud erinevatele murualadele ja millel on palju erinevaid funktsioone. Muruniidukid jagunevad bensiini-, elektri-, aku- ja mehaanilisteks. Populaarsemad mudelid on tõuke-, bensiini- ja elektrilised iseliikuvad mudelid. Stabiilse ja korras 5-10 aakri suuruse muru säilitamiseks on vaja veidi rohkem pingutada, seetõttu on soovitatav osta mootoriga iseliikuv muruniiduk. Erinevus tõukurniidukist seisneb selles, et iseliikuva niiduki rattad pöörlevad, kui mootor töötab, mistõttu pole vaja seda lükata. Nende kiirust saab reguleerida vastavalt kõndimiskiirusele ning võrreldes mehaanilistega ei ole vaja kogu keha jõudu kasutada. Iseliikuvatel mudelitel on ka muutuva kiirusega ajam. See funktsioon võimaldab optimaalselt ja lihtsalt juhtida niiduki kiirust ebatasasel maastikul, seega on see ideaalne kõigile, kes soovivad saada ilusat tulemust.

4-taktiline muruniiduki mootor – selline, mis töötab nelja, mitte kahe või enama kolvitaktiga. Neljataktiline süsteem on kasutusel olnud pikka aega, kuid alles hiljuti on seda tüüpi mootorid muruniidukites populaarseks saanud, mistõttu on oluline vaadata neljataktilise mootori eeliseid. Kasutegur – kuni 30% kõrgem kasutegur kui kahetaktilisel mootoril, nii et seda tüüpi mootorite puhul võite eeldada, et kulutate kütusele palju vähem. Neljataktiline mootor pole mitte ainult palju vaiksem, vaid ka palju sujuvam ja vähem vibreeriv. See tähendab, et te ei väsi seda tüüpi niidukiga nii kiiresti. Vastupidavus - 4-taktilise niiduki eluiga on kuni kolm korda pikem kui 2-taktilisel. Seda tüüpi mootor on palju puhtam. Tänu paremale efektiivsusele tekitab see vähem heitmeid ja vähem ülekuumenemist. See tähendab, et see ei eralda nii palju mürgiseid aure. Seda tüüpi niiduk on loodud mugavust silmas pidades. Võite eeldada, et teie neljataktilise mootori ergonoomiline disain on loodud kasutaja mugavust silmas pidades. Neljataktilisel mootoril on ka sujuva käivitamise funktsioon.

Üks tegureid, mida muruniiduki valimisel arvestada, on muru kogumise funktsioon. Murukogujaga muruniidukid ei viska niitmisel niidetud muru taha või kõrvale, vaid koguvad selle kohe kokku. See funktsionaalsus võimaldab aias tööd kiiremini teha, sest peale niitmist ei pea muru eraldi koguma, piisab täidetud anuma lihtsalt välja raputamisest ja edasi niitmisest.
Rohukoguja maht võib olenevalt niiduki enda mudelist olla ligikaudu 40 kuni 80 liitrit. Need on sagedamini valmistatud kergetest materjalidest, nagu plastik või tekstiil.
Murukogujaga muruniidukid on kasulikumad väikesele aia- või õuealale. Selliselt muru niites on tulemus koheselt märgatav, sest niidetud muru jääb sile, ilma niidetud muruta maas.
Niidukeid saab varustada kogumiskotiga, kuid neil võib olla ka väljaviskefunktsioon, nii et olenevalt niidetavast pinnast ja vajadusest saad valida, kuidas niita - kas kogudes muru konteinerisse või kotti või visates see taha või küljele.

Loe lähemalt

Üldine tooteinfo: Bensiinimootoriga iseliikuv niiduk Hecht 551 SX 5in1

Kauba ID: 872019
Kategooria: Muruniidukid
Tootepakendite arv: 1 tk.
Paki suurus ja kaal (1): 0,83 x 0,57 x 0,46 m, 37,5 kg
Kaubamärk: Hecht
Võimsus: 4400 W
Võimsus: 6 hj
Töömaht: 175 cm³
Min. niitmiskõrgus: 25 mm
Max. niitmiskõrgus: 75 mm
Lõikekõrguse positsioonid: 8
Kogumiskasti maht: 70 l
Kogumiskast: Jah
Külgväljaviskega: Jah
Multš: Jah
Reguleeritav kõrgus: Jah
Korpus: Teras
Kaal: 37.5 kg
Tüüp: Bensiinimootoriga muruniidukid
Vaade: Hecht, bensiinimootoriga muruniidukid
Mootor: 4-taktiline
Liikumistüüp: Iseliikuv
Töölaius: 51 cm
Kõik tooted sellelt kaubamärgilt: Kõik Hecht tooted

Toodete pildid on illustratiivsed ja näitlikud. Tootekirjelduses sisalduvad videolingid on ainult informatiivsetel eesmärkidel, seega võib neis sisalduv teave erineda tootest endast. Värvid, märkused, parameetrid, mõõtmed, suurused, funktsioonid, ja / või originaaltoodete muud omadused võivad nende tegelikust väljanägemisest erineda, seega palun tutvuge tootekirjeldustes toodud tootespetsifikatsioonidega.

Hinnangud ja arvustused (21)

Bensiinimootoriga iseliikuv niiduk Hecht 551 SX 5in1
4.5

(21 ostja hinnangud)

5 tähte
(16)
4 tähte
(3)
3 tähte
(0)
2 tähte
(1)
1 täht
(1)

84%

seda toodet soovitavad ostjatest

Jäta toote kohta arvustus

Info ja reeglid

Toote hindamiseks pead olema sisse logitud ja toote Kaup24.ee e-poest eelnevalt ka ostnud.

Hinda toodet
Jānis B.
21.12.2023

Müüja: Kaup24.ee

Vastavalt hinnale

Gražvydas B.
09.12.2023

Müüja: Kaup24.ee

Loob hästi, lõikab hästi, ei rikne

Kaspars P.
09.10.2023

Müüja: Kaup24.ee

Võimas ja lihtne niiduk hea hinnaga, tegi kõvasti tööd aga töötab ikka!

Andrus K.
04.09.2023

Müüja: Kaup24.ee

Muruniiduk on väga hea, multšib muru peeneks, ei pea isegi koguma. Äärekivide lähedal saab muru niita ainult ühelt poolt.

Vitalija Ž.
30.08.2023

Müüja: Kaup24.ee

Jookseb hästi, kuid käivitamiseks kulub palju jõudu. Eriti kui alustada tööd enne niiduki soojenemist. Manööverdusvõimeline, hea kiirus.

Inga Č.
05.05.2023

Müüja: Kaup24.ee

Madala kvaliteediga plastosad.

Jurate D.
03.05.2023

Müüja: Kaup24.ee

Hea toode töötab suurepäraselt, lihtne kasutada

Saulius J.
12.09.2022

Müüja: Kaup24.ee

3 kuu pärast iseliikuv ajam ütles üles, külgmine muru väljaheide lekkis

Margarita K.
28.09.2021

Müüja: Kaup24.ee

Ostuga väga rahul.

Arnoldas M.
21.09.2021

Müüja: Kaup24.ee

Täidab oma tööd nii nagu peab, ainult mina saaksin rattad tugevamaks muuta, sest sel lõikehooajal kleepub see juba tugevalt.

Rohkem arvustusi

Küsimused ja vastused (2)

Küsi toote kohta teistelt ostjatelt!
Esita küsimus
Teie küsimus on edukalt saadetud. Sellele küsimusele vastatakse 3 tööpäeva jooksul
Küsimus peab olema vähemalt 10 tähemärki
Любовь Е. 16.07.2021
Жаль нет инструкции на русском языке.
Vastus peab sisaldama vähemalt 1 tähemärki
Kaup24.ee vastus 19.07.2021

Добрый день.
К сожалению, нету.
С Уважением, Kaup24