Kasulikud nõuanded

Jõulukingi ideed

Vaata kõiki jõulukaupade pakkumisi
10.11.2021
käed hoiavad punasel taustal jõulukingitust

Jõulukinkide tegemine on igal aastal üks peadmurdev ülesanne. Mida ja kellele kinkida, kui palju kingitusele kulutada, kuidas olla originaalne – need on vaid mõned võtmeküsimused, mis enamasti rahu ei anna. Selleks, et selle-aastane pühade aeg rahulikumalt kulgeks, oleme teile koostanud väikese nimekirja ideedest, mis võiksid jõulukinkide leidmise lihtsamaks muuta. Järgnevalt toome teieni kõik vajalikud näpunäited, mis kuluvad ära parimate kingituste leidmiseks.

kinkiderohke pühadelaud

Kingitus kallile naisele

Naistele kingituste tegemine ei ole kindlasti ületamatult keeruline ülesanne – alustage sellest, millist rolli konkreetne naine teie elus täidab:

  • Ema. Emale kingituse tegemine on loomulikult veidi keerulisem – eriti kui teie ema ütleb, et ta ei vaja muud kui teiega veedetud aega. Siiski tasub mõelda tema hobidele ja isikupärale: siit leiate, millised on kõige populaarsemad kingitused emale.

jõulukingitused emale

  • Vanaema. Ka vanaema tunneb kõige siiramat rõõmu külaskäigu üle, kuid kindlasti suudate teda rõõmustada mõne kasuliku kingitusega. Mõelge, mis muudaks tema elu veelgi mugavamaks, tervislikumaks või õnnelikumaks. Näiteks tasub mõelda mõnele nutiseadmele, kuid need pole ainsad vanaema väärilised kingitused – siit leiate veelgi laiema valiku põnevaid kingiideid vanaemale.

vanaema ja lapselaps vahetavad jõulukinke jõulupuu ääres

  • Õde. Õele kingitust tehes tuleks esmalt arvesse võtta õe vanust: lõppude lõpuks meeldivad teismelistele ja küpsetele naistele enamasti täiesti erinevad kingitused. Mõne ilutootega ei saa enamasti alt minna, kuid kui soovite päris kindel olla, siis uurige, millised kingitused õele kõige rohkem rõõmu valmistaksid.

jõulukingitused õele

  • Pruut. Pruudile kingitust tehes tasub olla ettevaatlik – ta võib kingitust võtta kui konkreetset sõnumit. Parim kingitus on enamasti selline, mis peegeldaks neiu huvisid – see näitab, kui hästi te teda tunnete. Oleme välja valinud kõige populaarsemad kingiideed tüdruksõbrale.

jõulukingitused pruudile


Kui olete siiski hädas ja soovite konkreetsemaid soovitusi, siis tasub süveneda artiklisse: Kingiideid naistele.

Mida kinkida meestele

Meestega võib näida olukord tunduvalt lihtsam. Nad armastavad nii lõbusaid kinke kui ka moodsaid tehnoloogilisi vidinaid, mida ka populaarseimate meeste jõulukinkide üle arutades sageli mainitakse. Kui soovite, et teie kingitus oleks piisavalt isiklik, tuleks jällegi kaaluda esmajoones teie sidemeid:

  • Isa. Väga paljudel meestel on oma kindlad hobid – kui teate, mis teie isale meeldib ja millega ta tegeleb, siis ei tule teil kindlasti eriliselt palju pead murda. Siiski soovitame tutvuda nimekirjaga kingitustest isale, mis talle kindlasti rõõmu võiksid pakkuda.

tüdruk soovib isale häid jõule ja annab kingituse

  • Vanaisa. Vanavanematele võiks meelde tuletada, et nad oma tervise ja heaolu eest rohkem hoolt kannaksid. Kui aga vanaisa on endiselt väga kõbus ja energiline, tasub mõelda ka tema hobidele ja lemmiktegevustele. Oleme pakkunud mõned ideed, millised kingitused vanaisale huvi võiksid pakkuda.

jõulukingitused vanaisale

  • Vend. Vennale kinki valides tuleks jällegi lähtuda venna vanusest. Loomulikult võite alati minna kõige kergema vastupanu teed ja kinkida talle mõni mõnus kehahoolduskomplekt, kuid soovitame julgelt vaatata lähemalt, millised kingitusi veel vennale valida.
  • Peigmees. Kallimale kingitust valides soovime alati endast maksimumi anda. Seekord soovitame teil mõelda veidi kastist välja ning otsustada, mis teid oma kallima puhul kõige rohkem võlub ning selle põhjal otsida oma kallile peigmehele parim kingitus.


Jõulukingid lastele

tüdruk, kes on õnnelik, et saab jõuludeks suure kaisukaru

Pole saladus, et jõulud on kõige erilisemad just laste jaoks – me keegi ei soovi oma lastele pettumust valmistada, mistõttu planeerime laste jõulukinke erilise hoolega. Lastele kinke valima asudes tuleks arvestada järgmisega:

  • Kingitused väikestele sugulastele. Kui soovite sugulaste või sõprade lapsi rõõmustada, tuleb esmalt arvestada nende vanusega. Nii on tunduvalt lihtsam selgusele jõuda, mis lastele hetkel huvi võiks pakkuda – ning just selle põhjal oleme omalt poolt kokku pannud väikese soovituse, mida lastele kinkida.