Kasulikud nõuanded

Mida kinkida mehele sõbrapäevaks?

Vaata kõiki valentinipäeva pakkumisi
27.01.2020
sõbrapäevaüllatus mehele

Sõbrapäev toob kõigile armastajatele romantika-hõngu ning suure tõenäosusega veedate te mõnusa päeva koos. Järgnevalt anname nõu, mida selle armsa päeva puhul oma kallimale kinkida. Sageli kingitakse just punaseid või südamekujulisi asjakesi, kuid tasub meeles pidada, et kingitusega saadame oma armsamale ka teatud viisil sõnumi. Mõelge, milliseid tundeid soovite seekord paljastada, see muudab kingituse valimise hulga lihtsamaks.

Kerge sümpaatia väljendus

Üsna keeruline on sõbrapäeva-kingitust leida mehele, kellega te alles hiljuti sõpradeks olete saanud. Soovitame valida mõne alltoodud ideedest:

 • Lõbusad tassid. Lihtne kingitus, mis tuletab mehele teid pidevalt meelde. Võite loomulikult valida ka sõbrapäeva sümbolitega kaunistatud punase südamekujulise tassi, mis peidab endas teatud sõnumit on vägagi tõenäoline, et teie teine ​​pool tõlgendab sümboleid õigesti.
 • Lõbusad T-särgid. See kingitus "töötab" sarnaselt tassidele vastavalt suhte tõsidusele saate sinna valida vahvaid pilte ja tekste.
 • Maitsev õhtusöök. Pole kahtlustki, et mees hindab sellist panust kõrgelt teil ei jää üle muud, kui varrukad üles keerata ja veidi pead nuputada, mida maitsvat valmistada. Sõbrapäev sobib suurepäraselt katsetamiseks, proovige uusi retsepte ja lõpetage maitsev õhtusöök paljude vaieldamatu lemmiku, šokolaadifondüüga.


Tõeline armastus

Teate, et olete kohanud oma elu armastust kui tunnete end praegu nii, siis ilmselt soovite, et sõbrapäev oleks teie kaaslase jaoks eriline. Järgmised ideed aitavad teil seda realiseerida:

 • Sõbrapäeva-sümboolika. Oma tundeid on suurepärane väljendada sõbrapäeva-teemaliste asjakestega: padjapüürid, südame-kujulised kaunistused ja muud sarnased romantiliste lausetega kaunistatud esemed. Kindlasti tasub ka kodu ehtida sõbrapäeva-teemalisse rüüsse, sest ka sellega jätate oma kallimale kustumatu mulje!
 • Kiirkaamera. Kui teil on praegu sõpruse või abielu kõige kaunim periood, tasub kõik koos veedetud hetked jäädvustada: kinkige armsamale näiteks Jujifilm Instax, millega kauneid hetki põneval ja lihtsal moel jäädvustada.


 • Ahvatlev aluspesu. Võrgutav ja seksikas pesu sobib sõbrapäeva-kingituseks suisa suurepäraselt. See on ahvatlev kingitus nii teile kui teie mehele!

Oma toetuse väljendamine

Kui murrate pead, mida mehele sõbrapäevaks kinkida, et ta tunneks teie toetust ja heakskiitu, võiksite arvesse võtta tema hobid ja kaaluma muuhulgas järgmisi ideid:

 • Kõrvaklapid. Kui teie mees on tõeline muusikasõber, ent teie muusikalised maitsed just iga kord ei kattu, tasub kaaluda kvaliteetsete kõrvaklappide soetamist. Nii teete mehele heameelt ning väldite võimalikke muusika-alaseid erimeelsusi.


​​​​​​​

 • Nutikellad ja -võrud. Kui mees hoolib oma tervisest ja füüsilisest vormist, võite talle kinkida trendika Xiaomi Amazfit või mõne Fossil nutikella. Veelgi parem, kui alustate mõlemad aktiivsete eluviisidega, võiksite olla varustatud FitBiti nutikelladega, mis võimaldavad teil mõlemil oma saavutusi hõlpsalt jälgida ja neid teineteisega jagada.


​​​​​​​

 • Kott-toolid. Teie armastatu unistab pehmest kott-toolist, aga teie pole lubanud seda soetada, kuna see ei sobitu interjööri? Sõbrapäev on ideaalne aeg kompromiss leida kui kingite mehele tema unistuste mööblieseme, näitate sellega, et tema arvamus on teie jaoks oluline, isegi kui küsimus peitub kodu ümberkujundamises.


​​​​​​​

Praktiline kingitus

Kui olete aastaid koos olnud ja teil pole aimugi, mida talle sellel korral sõbrapäevaks kinkida, siis võiksite kingituseks valida midagi praktilist. Siin on mõned ideed:

 • Videoregistraatorid. Paljud liiklusõnnetused ei toimu meie endi süüläbi, lisaks on hea, kui autos on valve, mida pakub videoregistraator. Naviteli videoregistraatorid aitavad kaitsta teie autot varguste eest ning fikseerivad iga ohtliku olukorra! Aparaat, mille üle teie mees kindlasti heameelt tunneb!


​​​​​​​

 • Uus telefon. Paljud mehed armastavad kaasas käia kõige uuemate tehnoloogiatega, seetõttu on nad kindlasti ääretult rõõmsad, kui kingite talle mõne uhiuue telefonide lipulaeva. Peate vaid veidi uurima, milliseid mudeleid peetakse hetkel parimateks.


​​​​​​​

 • Akupank. Kui varustate oma mehe telefoni varutoiteallikaga, siis võite kindel olla, et saate alati üksteisega ühendust.