Kasulikud nõuanded

Kingiideid jõuludeks: mida kinkida õele?

Vaata kõiki parfüümide ja kosmeetika pakkumisi
16.11.2020
jõulukingid koos piparkookide ja jõulukaunistustega

Kas soovite pühade ajal oma õde üllatada, kinkides talle midagi meeldejäävat või praktilist? Oleme koostanud väikese kingispikri koguni 30 põneva kingiideega: olgu kink siis vaba aja veetmiseks, mõni armas asjake või hoopis praktiline ja vajalik.

Ilutooted

näohooldustooted õele jõuludeksjõulukink õeleriided ja aksessuaarid õele jõulukingiks

  • Näohooldusseadmed. Iga naine soovib sileda, särava, pehme ja tervisest pakatava välimusega näonahka. Sellegipoolest ei vaja kosmeetiku külastamine mitte ainult raha, vaid ka aega, mida töötavatel või õppivatel naistel tihti napib. Näohooldusseadmed võivad siin juures suureks abiks olla, sest protseduure on nüüdsest võimalik kodustes tingimustes läbi viia.


  • Juuste stiliseerimise ja sirgendamise seadmed. Kui teate täpselt, et teie õde on juba pikka aega unistanud uuest juukseseadmest, siis jääb üle vaid konkreetne mudel välja valida. Kui te ei tea, kust alustada, võib abiks olla ülevaade kõige populaarsematest ilutoodetest.
  • Massaažiseadmed. Kui õde kurdab sageli väsinud jalgade või valusa selja üle, siis tasub talle kindlasti valida mõni hea massaažiseade.
  • Parfüüm. Parfüüm on ilmselt üks kõige sagedamini valitud kingitus. Kui te pole kindel, milline lõhn teie õele kõige rohkem meeldida võiks, võite valida mõne Unisexi tüüpi parfüümi, mis sobib nii meestele kui ka naistele ning mis ei ole liiga tugev ega liiga magus.


  • Kosmeetika. Lummava lõhnaga ihupiim, dušikreem, kehasprei, näomask, koorimis- või juuksehoolduskomplekt. Uurige välja, millised lõhnad teie õele kõige rohkem meeldivad ja üllatage teda suurepäraselt lõhnava kingitusega. Kosmeetikatoodete valik on tõeliselt lai, kui te ei suuda täpselt otsustada, siis pidage nõu ema või tema peigmehega.
  • Toidulisandid. Jah, see kõlab pigem nagu kingitus vanaemale, kuid toidulisandite üle, eriti kui ta otsib ravimeid juuste väljalangemise, küünte murdumise vastu või soovib lihtsalt oma immuunsust tugevdada, on ta kindlasti õnnelik.
  • Riided. Jah, tuleb nõustuda, et riided on üsna mitteoriginaalne kingitus, kuid kui talle meeldivad kvaliteetsed riided, siis kinkige talle mõni ese, millest ta ammu unistanud on, selleks võivad olla tossud, jope või mõni eriti stiilne kampsun.