Kasulikud nõuanded

Ideid sümboolseteks jõulukinkideks

Vaata kõiki jõulukaupade pakkumisi
13.11.2020
sümboolsed kingitused perele ja sõpradele jõuludeks

Iidsetel aegadel olid jõulukingid väikesed, kuid aja jooksul asendusid need üha kallimate lahendustega. Nüüd valime sümboolseid jõulukinke üllatamaks kolleege, tuttavaid või sugulasi. Nende valimisel peaksid arvesse võtma teatavaid aspekte - kui soovid teha parima tagasihoidliku jõulukingituse, aitavad need näpunäited Sul valida!

Mõtle praktilisusele

Väikesed jõulukingitused ei tohiks olla väärtusetud - vastupidi, kui kingid tagasihoidliku eseme, võiks sellel olla ka kasulik omadus. Pea meeles, et funktsionaalseid ja praktilisi jõulukinke hinnatakse palju rohkem. Seega, valides mõtle alati, kuidas tulevane kingituse saaja saaks seda kasutada.  


Arvesta hobidega

Enamasti me ei mõtle, kas valitud jõulukingid on seotud Sinu sõprade huvide või eluviisiga. Tegelikult peaksid seda tegema, sest iga kokk leiab koha uute vürtside ja tööriistade jaoks oma köögis.

Väikeseks praktiliseks kingituseks sobivad ka telefonide või muude nutiseadmete lisatarvikud, näiteks akupangad, telefonihoidjad, kõlarid jms tarvikud. Sellised jõulukingid ei vaja suuri investeeringuid, kuid võimaldavad nende seadmete kasutamisvõimalusi oluliselt laiendada!

isa ja tütar piparkooke valmistamas

Pane naeratama

Otsustades, millised kingitused jõuluvana selle aasta kingikotis domineerivad, on Sul kaks valikut: jääda tõsiseks või valida midagi naljakat. Soovitame igal juhul valida teise tee - kuigi see võib olla palju keerulisem, ei pea Sa kahtlema, et kõik jõulukingitused jätavad palju sügavama mulje. Originaalsed pliiatsid, provotseerivad põlled või isegi tassid võivad kingituse saajale pakkuda täiesti teistsuguse emotsiooni, kui ette kujutasid!  


Ole loominguline

Isegi lihtsad ja tagasihoidlikud jõulukingid võivad muutuda täielikuks sensatsiooniks, kui panustad veidi nende kaunistamisse. Nendest trikkidest oled ilmselt korduvalt kuulnud: väike pidulik kingitus peidetud suurde kasti, suur lint USB-pulga ümber. Kuigi see võib tunduda veider, siis usu, et sellised naljakad kingitused tõstavad igaühe meeleolu. Ära karda olla loominguline ja rakendada kõiki oma julgeid ideid!

huvitavalt pakendatud USB-pulk

Tekita emotsioone

Kui tead kingituse saajat väga hästi, tasub seda ära kasutada – meenuta tema minevikku ja paku talle sentimentaalseid mälestusi. Selleks sobib raamitud lapsepõlve foto, ilusad sõnad uues märkmikus, unustamatud tegelaskujud või mis tahes muud tähendusrikkad suveniirid. Võid kindel olla, et selline kingitus ei jäta mitte kedagi külmaks!