Kasulikud nõuanded

Jõulukingiideed sõpradele

Vaata kõiki pakkumisi
30.10.2019
sõbrad vahetavad kingitusi

Kuna aasta kõige erilisemad pidustused lähenevad, mõtleme üha enam sellele, milliste kingitustega sel aastal kõige lähedasemaid üllatada. Oma tähelepanuga pakume rõõmu mitte ainult pereliikmetele, vaid ka sõpradele. Kuna tunneme neid väga hästi, ei tohiks see ülesanne väga keeruline olla - kui pead meeles oma sõprade peamisi isikuomadusi ja hobisid, leiad kerge vaevaga kingitusi, mis jätavad parimale sõbrale või sõbrannale kustumatu mulje. Kui ideed otsa saavad, otsi neid siit!

Jõulukingid sõbrannadele

Õrnema soo esindajatele kingituse valimisel saab kohe selgeks, et ei ole olemas kõigile ühesugust jõulukinki - iga naine on väga individuaalne, nii et ideaalis rõhutab valitud kingitus tema olemust. Saad seda ülesannet lihtsustada, mõeldes, millises valdkonnas Sinu sõbranna tavaliselt nõu küsib - nii on kergem täiuslikku jõulukinki valida.

Toiduvalmistamiseks. Sinu sõbranna on andunud kokk, proovib pidevalt uusi retsepte ja kõige funktsionaalsemaid seadmeid? Siis peaksid mõtlema, millistest köögi leiutistest ta praegu unistab: väikesed köögiseadmed (kohvimasinad, puuviljakuivatid, saumikserid jne), uued küpsetusnõud või mängulised põlled!


Oma ilu ja stiili eest hoolitsemiseks. Sõbranna hoiab end kursis uusimate moetrendidega, katsetab enda imagoga ja näed teda alati poodides esimesena? Tõenäoliselt avaldavad talle kõige suuremat muljet uusimate parfüümide, kosmeetikatoodete või uute aksessuaaridega - peamine on välja selgitada, milline stiil talle sobib.