Kasulikud nõuanded

Jõulukingid kolleegidele

Suur valik ärikingitusi
16.10.2019
kolleegidele ärikinkide andmine

Aasta kaunimad pühad ei möödu märkamatult ka tööl - lõbusama ja pidulikuma keskkonna loomiseks ei kaunista me mitte ainult oma töökohti, vaid hoolitseme ka kingituste eest. Aga mida kinkida töökaaslasele jõuludeks? See ei ole lihtne ülesanne - kõik töökaaslased ei ole nii tuttavad, et oskaksime neid hästi üllatada. Kui leiad aga, millisele kolleegile sel aastal kõige rohkem tähelepanu soovid pöörata, mõtle oma suhtele temaga - ja leia parim kingiidee.

Sinu hea sõber

Jõulukingid kolleegidele, kellest on juba saanud Sinu head sõbrad, peaks olema lihtsaim valik, kuid tegelikult soovid sellisele üllatusele palju rohkem tähelepanu pöörata. Kui valid ühe järgmistest võimalustest, ei pea Sinu sõbrad pettuma:

  • Hobiga seotud esemed. Mõtle, mis Sinu kolleegile kõige enam meeldib: reisijaid köidab kraabitav reisikaart, kokkajad armastavad uusi nõusid või küpsetusvahendeid, sportlased aga rõõmustavad kvaliteetsete toidulisandite üle. Mõtle välja, mida stiiliikoonile, arvuti- või autohuvilisele kinkida - tutvu lihtsalt tähelepanelikult konkreetse tootegrupi kaupadega. 


  • Originaalsed kingitused. Kui soovid vältida klassikalisi jõulukinke, tasub otsida lõbusaid ideid. Selleks sobivad eriti kampsunid ja naljakad t-särgid, mis on kaunistatud märkmetega, mis peegeldavad konkreetseid väärtusi, originaalsed võtmehoidjad või peotarvikud - mõtle, mis Sinu töökaaslasele kõige meelelahutuslikum oleks.


  • Kergelt humoorikad tarvikud. Kui tunned oma kolleegi hästi, saad tema puuduste üle kergelt naerda. Näiteks, kui tal ei ole kunagi õnne, on jõulud suurepärane aeg ja kui mõni sõber peaaegu kunagi õigel ajal tööle ei tule, meeldivad talle originaalsed kellad. Kõige olulisem on sel juhul mitte haiget teha, vaid läheneda lõbusalt - veendu, et see oleks täpselt see, mis õigeid emotsioone esile kutsuks.