Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel mugavat ja kiiret SLICE makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks, ilma ühegi lisatasuta. 0€ intress, 0€ lisatasu. 


Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks SLICE ning digiallkirjasta mugavalt ID-kaardi, Mobiili-ID või Smart-ID lahendusega.


SLICE makseviis võimaldab tasuda kolme kuu jooksul kolme võrdse maksena. Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks - ühtegi kulu tellimusele ei lisandu.


Minimaalne ostukorvi summa SLICE kasutamisel on 50 € ning maksimaalne summa on 7500 €. SLICE saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud. 

SLICE tingimused:
SLICE teenusepakkujaks on TF BANK AB (PUBL.) EESTI FILIAAL. Makseviisi kasutamine on finantsotsus ning sellega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajaduse hoolikalt läbi mõelda.


SLICE krediidi kulukuse määr on järgmistel näidistingimustel: intress 0% aastas, haldustasu 0€, 0€ lepingutasu.


Näiteks 300-eurose laenusumma puhul 3 kuuks fikseeritud intressiga 0% aastas ja lepingutasuga 0 eurot on krediidi kulukuse määr 0%, kuumakse suurus 100 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 300 eurot.


Juhul, kui Teil ei õnnestu makseid tasuda lähtuvalt SLICE graafikule, kohustub Klient tasuma osamaksed SLICE lepingu juurde kuuluva järelmaksulepingu alusel. SLICE teenusepakkujaks on TF Bank AB (publ.) Eesti filiaal.


Lisainformatsiooni saamiseks palume vajadusel kontakteeruda TF BANK AB (PUBL.) EESTI FILIAALIGA kasutades alljärgnevaid kontakte: +372 607 5775, jarelmaks@tfbank.ee.