Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel mugavat ja kiiret SLICE makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks, ilma ühegi lisatasuta. 0€ intress, 0€ lisatasu. 


Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks SLICE ning digiallkirjasta mugavalt ID-kaardi, Mobiili-ID või Smart-ID lahendusega.

SLICE makseviis võimaldab tasuda kolme kuu jooksul kolme võrdse maksena. Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks - ühtegi kulu tellimusele ei lisandu.

 
Minimaalne ostukorvi summa SLICE kasutamisel on 60 EUR. SLICE saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud. 


SLICE tingimused:

SLICE teenusepakkujaks on ESTO AS. Makseviisi kasutamine on finantsotsus ning sellega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajaduse hoolikalt läbi mõelda.


SLICE krediidi kulukuse määr on järgmistel näidistingimustel: intress 0% aastas, haldustasu 0€, 0€ lepingutasu.

Näiteks 300-eurose laenusumma puhul 3 kuuks fikseeritud intressiga 0% aastas ja lepingutasuga 0 eurot on krediidi kulukuse määr 0%, kuumakse suurus 100 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 300 eurot.

Juhul, kui teil ei õnnestu makseid tasuda lähtuvalt SLICE graafikule, siis teie SLICE leping lõpeb ja teie võlgnevus ESTO AS ees loetakse ESTO arvelduskrediidilepingu alusel kasutusse võetud krediidiks ning lisanduvad arvelduskrediidilepingu kohaselt lisatasud. SLICE teenusepakkujaks on ESTO AS.

Lisainformatsiooni saamiseks palume vajadusel kontakteeruda ESTO AS-iga kasutades alljärgnevaid kontakte: info@esto.ee, (+372) 622 52 52

Uued tingimused kehtivad alates 03.05.2021