Kasulikud nõuanded

Pakime kingitused koos

Vaata kõiki kingituste pakendite pakkumisi
16.11.2020
minimalistlikult pakitud jõulukingitused

Pidulik periood toob igal aastal kaasa palju ülesandeid: kaunistame kodu, otsime kingitusi ja siis mõtleme, kuidas neid pakkida. Just viimasele tööle pöörame tavaliselt vähem tähelepanu, kuid palju lõbusam ja huvitavam on saada võluvalt pakitud jõulukinke! Kui Sul on ideedest puudus, proovi alljärgnevaid - pakkimisprotsess ei kesta kaua, kuid tulevased kingituste saajad on sellest meeldivalt üllatunud.


Kingituste pakkimise stiil

Kuigi kingituste pakkimist ei määratleta enamasti mingi konkreetne stiili järgi, siis on aastate jooksul välja kujunenud teatud suundumused. Hetkel domineerivad järgmised ideed:

 • Minimalism. Elegantne ja tagasihoidlik stiil on kahtlemata üks populaarsemaid. Minimalistlikul pakendamisel tasub hoolikalt läbi mõelda kasutatavad värvitoonid ja mis kõige olulisem – piirduda tagasihoidlike detailidega ja vältida liialt erksaid ja silmatorkavaid lahendusi.

minimalistlikus stiilis jõulukinkkingituste pakkimine minimalistlikus stiilisJõulukingid minimalistlikus pakendis

 • Naturaalsus. Jätkusuutlikkuse ideed on jõudnud ka kingipakkimise maailma. Keskkonda säästval pakendamisel kasutatakse üha enam looduslikke, taaskasutatavaid materjale ja kasutatakse käsitööna valmivaid lahendusi.

Looduslikus pakendis jõulukinkLooduslikult pakitud jõulukinklooduslähedased kingituste pakendid

 • Mängulisus. Lastele mõeldud jõulukinkide pakkimisel on kõige olulisemad erksad värvid ja põnevad ideed. Seetõttu on mängulised ja lapselikud pakendamise stiilid endiselt väga populaarsed. Mänguline kinkide pakkimine annab kõige vabamad käed ning kõige laiema valikuvabaduse.

värvilised kingitusedvärvilised kinkepakendidvärvilised jõulukingitused ja nende pakendid

Värvitoonid paika

Kingipakke võib olla tuhandetes erinevates värvitoonides, kuid valides ühe järgnevatest lahendustest, võite kindel olla, et järgite selle aasta trende:

 • Must elegants. Kuigi mustades toonides kingitusi ei pakita eriti sageli, siis soovitatakse musta värvi mitte peljata, vastupidi – must on seotud luksuse ja elegantsiga, nii muutub ka teie kingitus luksuslikuks ja elegantseks. Lisaks on mustaga lihtne sobitada mis tahes teisi värvitoone – eriti hästi sobivad musta juurde näiteks valged, punased või kuldsed detailid.

mustas kinkepaberis kingitusmustad jõulukingidmusta ja punasega jõulukink

 • Kuldsed detailid. Kuld on ilma igasuguse kahtluseta absoluutne jõuluklassika, mis lisab igale kingitusele pidulikkust ja sära. Kuldseid toone võite kombineerida kõigi erinevate värvidega, kuid võite kujundada ka üleni kuldse kingipaki.

kuldne pakkepaber ja must lintkuldse pakkepaelaga valge kingitusilusti pakitud kingitused

 • Pruunid toonid. Pruun jõupaber on äärmiselt mitmekülgne valik, mis sobib nii isa kui kõigi sõprade kingituste pakkimiseks. Kui soovite rohkem heledust, võite pakile lisada rohelust: pakk saab võluva väljanägemise.

pruunides toonides jõulukingidJõulukingitused pruunis pakkepaberislooduslikud jõulukinkide toonid

 • Põhilised jõulutoonid. Lisaks juba käsitletud värvitoonidele sobivad jõulukinkide pakkimiseks suurepäraselt ka rohelised, punased, sinised või valged toonid. Need on jõuluaja ühed peamised värvid, mida paljud seostavad aasta kaunimate pühadega.

sinised jõulukinke puu alljõulukinkide traditsioonilised toonidtraditsioonilised värvilised jõulukingitused

Mängige suurusega

Lisaks värvidele võite katsetada suurusega. Võite kasutada üht järgmistest ideedest:

 • Väike kingitus suures karbis. Suurus avaldab alati muljet, seetõttu on lõbus idee pakkida väike jõulukink suurde karpi – eriti kui täidate tühimiku kommide, jõulukaunistuste või muude kasulike esemetega. Kuigi selline idee on väga levinud, siis saaja jaoks on taoline suur pakk lõbus ja alati kõrgelt hinnas.


 • Väike karp, suur lips. Kui te ei leia suurt karpi, siis teine silmapaistev moodus on kaunistada väike karp võimalikult suure lindi (võite selle ka ise satiiniribast valmistada) või hiiglaslike jõulukaunistustega – ka sellised pingutused on alati teretulnud!

väikesed jõulukingid suurte kaunistustega

 • Ettearvamatu kuju. Väga tihti reedab kingi sisu selle arusaadav kuju, mistõttu tasub oma kingi sisu igal juhul varjata või suisa kingisaajat eksitada. Võite pisikese kingituse pakkida mullikilesse või rätikusse, et vormida sellest suur kommikujuline pakk, või laduda suurde kasti väiksem ja sellesse omakorda veel väiksem karp, et saajal oleks kingituse lahtipakkimine veelgi põnevam. Põhimõtteliselt võite kingikarbiks kasutada iga puhast karpi: mida originaalsema lahenduse leiate, seda rohkem oma lähedasi üllatate! Jõulukinkide pakkimisel laske oma loovusel lennelda!

Jõulukink ümmarguses karbisJõulukink kotis

Katsetage alternatiividega

Tavalisse kingipaberisse pakitud kink ei ole mingiks üllatuseks – kui otsite põnevamaid lahendusi, siis tasub katsetada järgmisi ideid:

 • Vanad ajalehed. Korduvalt nähtud, kuid siiski väga populaarne idee, mis annab teie kingitusele eksklusiivsuse välimuse ja sobib alati valitsevate trendidega. Parim on valida must-valged lehed ja täiendada pakki looduslike toonide ja naturaalsete kaunistustega – nii muudate lõpptulemuse veelgi muljet avaldavamaks.

ajalehtede kasutamine jõulukinkide pakkimiseks

 • Riided. Võite oma kingituse ka "riidesse panna", kasutades särki või mõnda muud riideesest. Varrukast võite peale siduda võluva lipsu ja tõmbategi oma pakiga kindlasti kõigi ümbritsevate tähelepanu. Lisaks on see järjekordne keskkonnasõbralik valik.

kingituste pakkimine materjalidesse ja riietessekangasse pakitud jõulukingid

 • Paberloomad. Kui soovite, et teie kingitusest kiirgaks jõulumeeleolu, võite selle muuta võluvaks põhjapõdraks: vajate vaid punast nina, silmi ja suuri sarvi. Sarnasel põhimõttel saate katsetada pingviini, karu või mõne muu teile armsa loomaga.

isetehtud kaunistused kingitustel

 • Mänguline emotikon. Võite oma kingi lisaks armsale loomale muuta ka mänguliseks emotikoniks ("emoji") – see nõuab ainult mõnda täiendavat detaili. Mõelge, millist meeleolu soovite väljendada. Kui kingitus on mõeldud peigmehele, võite pakile kujundada romantilise suudluse, vennale või õele vahva laia naeratuse või isegi mängulise keelt näitava näo.

Mõelge igale detailile

Jõulukink on eriti siiras ja põnev, kui mõtlete igale väiksemalegi detailile. Selleks on piiramatu hulk võimalusi, järgnevalt mõned kõige populaarsemad ideed:

 • Armsad nimekaardid. Kui näete veidi rohkem vaeva, muutub kingipakk põnevamaks ja sentimentaalsemaks. Kirjutage kaardi siseküljele isiklik sõnum, otsige ja kleepige sellele mõni vaimukas pilt või šaraad – vaid mõned ideed, mis muudavad pühade õhtu veelgi erilisemaks. Kui teil pole selliseks ettevalmistuseks aega, võite soetada ka spetsiaalsed kleebitavad nimesildid – nii näitate, et ei jätnud kingi pakkimist viimasele minutile.

originaalsete siltidega kingitusedisikliku sõnumiga kingitusederinevad jõulukingid

 • Jõuluehted. Jõuluehteid (või isegi karda) saab kasutada mitte üksnes pühade puu ehtimiseks – need sobivad suurepäraselt ka kingipakkide kaunistamiseks. Kinnitage ehted võluva paelaga ümber paki – nii saavad teie pakid äärmiselt stiilse välimuse.