Kasulikud nõuanded

Originaalsed jõulukingitused: TOP 10

Vaata kõiki pakkumisi
31.10.2018
originaalsed kingid

Kõige ilusamate pühade lähenedes ootab igal aastal ees sama ülesanne – oma sõpru ja lähedasi meeldivalt üllatada. Kui ideed on otsas, soovitame mõelda midagi huvitavamat ja otsida originaalseid jõulukinke. Sellised lahendused võivad olla nii lõbusad kui ka kasulikud!   

  • Naljakad T-särgid ja kampsunid. See on ilmselt kõige parem viis väljendada armastust lemmikmuusiku ja kalapüügi vastu või rõhutada oma vaateid elule. Kui Sinu sõprade seas leidub julgeid inimesi, on see üks parimaid valikuid. Selliseid naljakaid särke või kampsuneid saab kanda nii pühade ajal kui ka igapäevaselt.


  • Unikaalse disainiga rahakassad. Säästa meeldib rohkem või vähem kõigile, kuid see on palju lõbusam, kui säästud saab koguda omanäolisse rahakassasse. Kui otsid originaalset jõulukinki, leiad hulgaliselt erinevaid võimalusi: kuldsed või kohvri- ja pealuukujulised rahakassad ning mõned neist loevad isegi kogunenud raha!  


  • Naljakad põlled. Sinu tuttav unistab treenitud kehast või ei salli hoopis toiduvalmistamise protsessi?  Kõikidel sellistel juhtudel on kasulik üks lõbus põll: seda kandes on võimalik väga stiilne (ja mõnikord isegi väljakutsuv) välja näha ning kõik ebameeldivad tööd köögis muutuvad palju lihtsamini ületatavaks!