Kasulikud nõuanded

Jõulukingid vanaisale

Vaata kõiki aiatehnika pakkumisi
12.12.2020
Jõulukampsunis vanaisa on saadud jõulukinkide üle õnnelik

Vanaisa on meile üks lähedasemaid pereliikmeid, mistõttu on iga-aastane dilemma, mida talle jõuludeks kinkida. Soovime, et valitud kink oleks ühtlasi väärtuslik ning näitaks samal ajal, kui palju ta meie jaoks tähendab. Kui arvestate vanaisa iseloomu ja harjumustega, on talle kingituse leidmine juba tunduvalt lihtsam. Tutvuge kõige populaarsemate kingiideedega.

vanaisa avab jõulukingitust

Õuetööde jaoks

Vanaisale külla minnes leiate ta enamasti õues või aias nokitsemas? Sellisel juhul võite olla kindel, et talle meeldib mõni järgmistest jõulukinkidest:

  • Tööriistakomplektid. Olenemata sellest, kas teie vanaisa on tagasihoidlik meistrimees või tõeline professionaal, vajab ta tööriistakomplekte, mis muudaks iga töö ladusaks. Vaadake tema garaažis ringi ja mõelge, millised seadmed tal veel puudu on: kui tal on seal palju mehaanilisi tööriistu, võite talle jõuludeks soetada kvaliteetsed elektrilised mudelid.
  • Muruniitmise seadmed. Kui vanaisal tuleb hoolitseda aia või murulapi eest, on fakt, et tal tuleb pidevalt muru niita. Tõhusa muruniiduki üle tunneb ta juba kevadel suurt rõõmu. Seetõttu sobivad kvaliteetsed ja hästi manööverdavad trimmerid või mururobotid ideaalselt jõulukingiks.


  • Muud aiatööriistad. Aias töötamine ei tähenda pelgalt muru niitmist – mõelge ülesannetele, millega vanaisal tegeleda tuleb ja otsige nende hõlbustamiseks sobilikud seadmed. Hekilõikurid, lehepuhurid, oksapurustajad on vaid mõned populaarsemad ideed.

aiatööriistad vanaisale jõulukingiks

Tervise heaks

Tervis on meie kõigi kallim vara, mistõttu tasub veenduda, et vanaisal oleks kapis olemas kõik tervist tugevdavad vahendid. Jõulukingiks sobib näiteks mõni järgmisest valikust:

  • Vererõhuaparaadid. Kvaliteetne vererõhumõõtja võimaldab vanaisal pidevalt oma tervist jälgida ning aidata ebatavalisi muutusi märgata. Kui vanaisal veel vererõhuaparaat puudu, siis võiksite talle kindlasti ühe praktilise seadme kinkida.

lapselaps annab vanaisale jõulukingi

  • Massaažitool. Hea tervise tagamiseks on mõnikord vaja korralikku lõõgastumist ning puhata kõigist toimetustest ja töödest. Erinevad massaažiseadmed lõõgastavad väsinud keha ja aitavad sellel taastuda, vanaisa tunnetab kindlasti positiivseid muutusi.
  • Vitamiinid ja toidulisandid. Need aitavad vanavanematel tunda end energilise ja alati reipana. Tõenäoliselt nõustute, et jõulukingitus ei pea kingisaajat üksnes rõõmustama, vaid olema ka kasulik – vitamiinid ja toidulisandid vastavad mõlemale kriteeriumile.


Vaba aja veetmiseks

Kui teie vanaisal on mõni hobi või soovite, et ta leiaks endale mõne põneva vaba aja veetmise võimaluse, siis tasub mõelda mõnele järgmisele ideele:

  • Kalastustarbed. Tõeline kalur hindab erinevaid püügivahendeid, alates kalapüügikastidest ja peibutussöödast uute kalastusrõivasteni. Nutikamale vanaisale võite kinkida lausa sonari: see aitab veelgi täpsemini õnge heita.

kalapüügivahendid vanaisale

  • Televiisor. Kui tema jaoks on parim meelelahutus erinevate teleprogrammide jälgimine, siis võib uus teler tagada kvaliteetsema pildi. Uusimad mudelid pakuvad veelgi rohkem võimalusi, nii et vanaisa lemmiktegevus muutub nüüd veelgi huvitavamaks ja lõbusamaks.
  • Elektroonilised meistriteosed. Kui teie vanaisa on piisavalt nutikas, peaks talle meeldima ka moodsad tehnoloogilised lahendused – võite jõulupuu alla peita eakate jaoks mõeldud mobiiltelefoni, elektroonilise raamatulugeri või digitaalse pildiraam.