Kasulikud nõuanded

Jõulukingid meestele

Vaata kõiki jõulukaupade pakkumisi
11.11.2020
mees, kellel on jõulukaunistused habemes

Jõulukinkide otsimisel tekib terve rida küsimusi – soovime, et kingitus tekitaks saajas häid emotsioone, mis ei kaoks üleöö. Sellise olukorra vältimiseks peaksid juba varakult mõtlema, mida kinkida mehele jõuludeks. Siit leiad mõned kingiideed meestele.

Tõenäoliselt on Sinu elus rohkem kui üks tugevama soos esindaja, kuid nüüd saad lihtsa vaevaga otsustada, millised on parimad kingiideed mehele. Mõtle, milline üks omadussõna kirjeldab tema iseloomu või hobisid - siis tead, mis on parim kingitus mehele.

ema ja tütar soovivad isale häid jõule

Moodne

Kas Sinu abikaasa või tuttav kulutab peegli ees palju aega? Sellisel juhul võiks mehele mõeldud jõulukingitus olla seotud stiili ja iluga. Sellistele meestele on ideaalsed erinevad aksessuaarid (kellad, ehted, jne), parfüümid, juukselõikusmasinad või pardlid. Võid oma abikaasale kinkida nii riideid kui kingi – ka need valikud on teretulnud!


Praktiline

Mees on keskkonnateadlik, harib aeda ja soetab maja jaoks kodumasinaid sagedamini kui endale? Jõulukinki tehes tasub selle kõigega arvestada! Sellisel juhul sobiksid talle kingiks suurepäraselt mitmesugused kodumasinad, näiteks kohvimasin, tolmuimeja või mikrolaineahi. Seda tüüpi kingid on eriti populaarsed isadele, kuid võite üllatada ka oma vanaisa või mõnda teist teile armsat meest, kes just koduseadmete üle kõige enam rõõmustaks. Kui te ei ole kindel, milline jõulukink oleks talle kõige kasulikum, siis minge talle külla – praktiline mees annab kindlasti vihjeid, milliseid seadmeid on tal plaanis lähiajal soetada.

praktiline jõulukingitus isale

Nutikas

Ta ei jäta ühtegi televiktoriini vahele, lahendab rõõmuga ristsõnu ja temaga võib lõputult arutleda iga päevakajalise teema üle? Võite kergemalt hingata – sellisele mehele ei ole kingi tegemine kuigi keeruline: ta naudib kindlasti mõistatusi, nutitehnoloogia peensusi või erilist keskendumist nõudvaid mänge. Kõige tähtsam, et jõulukingitused pakuksid mehele uusi väljakutseid ja võimaldaksid neil endid veelgi areneda – seda armastavad nad üle kõige! Nutikatele meestele tasub kinkida nutikalt pakitud kinke. Originaalsete ideede saamiseks lugege artiklit: Pakime kingitused koos.


Sportlik

Sa imetled oma mehe motivatsiooni sporti tehes ning raske on tähelepanu eemale saada tema ilusast vormist? Siis on õige talle kingitust spordikaupade seast otsida. Kindlasti tekitab temas elevust uus multifunktsionaalne treeningseade, aga kui otsid midagi tagasihoidlikumat, on sobilikud näiteks raskused, toidulisandid või muud sporditarvikud.

ilusasti ja efektselt pakitud kingitused

Osav

Sinu mees suudab lisaks lambipirni vahetamisele hakkama saada ka keerukamate töödega ja jälgib pidevalt ehitusuudiseid? Kuldsete kätega meestele on parimaks kingiks midagi, mis on seotud selle valdkonnaga. Laoriiulid, tööriistade komplektid, karbid ja tarvikud on suurepärased kingiideed. Kõige parema kingituse saad teha siis, kui külastad eelnevalt tema töönurka või garaaži.

mitmesugused tööriistad ja tehnika meestele jõuludeks

Vaimukas

Tal on alati lõbusaid lugusid, mida jutustada ning ta suudab ka kõige raskemaid olukordi läbi huumoriprisma vaadata? Ka jõulukink võiks olla sellisel juhul sama lõbus ja originaalne! Talle avaldaks kindlasti muljet lõbus aluspesu või t-särk, mõned põneva loosungiga aksessuaarid või lõbusad põlled. Tähelepanuväärne valik on kindlasti ka meeste jõulukampsunid. Sellised kingitused sobivad suurepäraselt ka hea huumorimeelega vennale kinkimiseks. Üllatage teda ja ajage ta naerma!