Kasulikud nõuanded

Jõulukingid meestele

Vaata kõiki jõulukaupade pakkumisi
07.02.2024
mees, kellel on jõulukaunistused habemes

Kas murrad pead, mida kinkida mehele jõuludeks? Valik on tegelikult lai. Mõtle, milline üks omadussõna kirjeldab tema iseloomu või hobisid kõige paremini, mis talle teha meeldib või millest ta siiani puudust on tundnud – pane oma mõtted paberile ning võid kindel olla, et sealt rullubki välja vastus, milline võiks olla parim kingitus mehele. Et otsustamist veelgi lihtsamaks muuta, panime ka omalt poolt kirja vihjed ja soovitused, mille üle mehed kindlasti rõõmu tunneksid. Meiepoolsed jõulukingiideed mehele:

Pardel

Kui mehe vana pardel on juba ajast ja arust või kasutab ta endiselt žiletiterasid, siis soovitame soojalt talle uus ja kvaliteetne pardel valida. Habemeajamismasinad muudavad iga mehe elu mugavaks ning välimuse eriti šikiks.


Minikülmik

Ootamatu ent super idee igale õllesõbrale. Minikülmik sobib ideaalselt garaaži, sauna eesruumi, kööki või miks mitte ka elutuppa. Tegemist on kindlasti kingitusega, mis rõõmustab nii isa, venda kui elukaaslast.


Seljakott

Üks ääretult praktiline ese, mis meeste garderoobist enamasti puudu on. Vali talle stiilne sülearvuti seljakott, mahukas reisiseljakott või sportlikus stiilis mudel ja muuda ta elu lihtsaks ning välimus stiilseks.


Parfüüm

Meeste parfüüm on ilmselt üks kulunud soovitus, kuid lõhnamaailm on ääretult rikkalik. Vali mehele mõni uus ja põnev nišiparfüüm või tutvu selle aasta kõige populaarsemate parfüümide valikuga ning leia talle tema lõhnaeelistusi silmas pidades mõni uus mehine aroom.


Xbox

Mehed on mehed ja enamasti armastavad nad kõik erinevaid mänge. Kui eelarve lubab ning mees on ammu Xboxist unistanud, siis teed talle kindlasti väga palju heameelt soetades talle kõigi meeste suure lemmiku.

Jope

Mehed on praktilise meelega ning võibolla kannab ta juba aastaid üht ja sama kulunud jopet. Sellisel juhul vali talle julgelt uus ja mõnusalt soe sulemantel, mis sobib ka teatris ja kohvikus käimiseks või siis hoopis praktiline parka matkale ja pikkadele jalutskäikudele selga tõmbamiseks.