Kasulikud nõuanded

Soodsa hinnaga jõulukingid: 5, 10, 15 eurot

Vaata kõiki jõulukaupade pakkumisi
09.12.2022
looduslähedased jõulukingid

Me kõik soovime nautida kõige ilusamaid pühasid aastas ning üllatada oma lähedasi, kuid tõele au andes on see märkimisväärne stress meie rahakotile. Kui kingitusi tehes ei tasu valida liiga ekstravagantseid ja kalleid kingitusi, vaid eelistada hoopis sümboolsed, ent nutikaid valikuid. Kui oled välja mõelnud, kui palju raha oled valmis kulutama ühele või teisele jõulukingitusele, leiad siit nimekirjast palju põnevaid ideid. Kui sul on jõulukingituste jaoks aga suurem eelarve, siis tutvu kuni 50 € kingituste nimekirjaga.

Jõulukingitused kuni 5 euro väärtuses

Jõulukaunistused. Meeldivalt pidulikku õhkkonda ei saa kodus olla kunagi liiga palju – leiad neile kindlasti koha oma teiste dekoratsioonide seas. Kui otsid jõulukinke 5 euro väärtuses, leiad sellest hinnaklassist mitmeid tarvikuid kodu kaunistamiseks: selleks võivad olla küünlad, küünlajalad, jõuluehted ja muud jõulupühade sümbolid.

jõulukaunistused kodus


Numbrite järgi maalimise komplektid. Lõbus ja lõõgastav tegevus, mis võimaldab sul maalida tõelisi meistriteoseid konkreetseid oskusi vajamata. Kingitus, mida armastavad nii lapsed kui täiskasvanud – ka piiratud eelarvega on võimalik soetada tore ja meeldiv üllatus.

numbrite järgi maaliminenumbrite järgi maalimise komplekt jõuludeks

USB-pulgad. Need on kasulikud nii tööl kui ka kodus ning on väga tõenäoline, et selline praktiline kingitus meeldib Sinu tuttavatele. Kuigi seda on raske uskuda, siis nüüd on piisavalt võimsad USB- pulgad saadaval isegi 5 euro eest.

usb mälupulk


Värviraamatud. Kui soovid kingisaajat rõõmustada kulutades vaid mõne euro, siis tasub otsida mõni põnev värviraamat. Värviraamatute valik on äärmiselt lai – need võivad sisaldada laste lemmiktegelasi, erinevaid loomi või humoorikaid joonistusi. Üks põnev värviraamat pakub lõbu pikaks ajaks!

lapsed värvivad jõuluõhtul värviraamatus pilte


Originaalsed pliiatsid. Tavaline pliiats ei kuulu ilmselt kellegi soovinimekirja, kuid originaalse välimusega pastakas sobib sinna kindlasti. Vahva välimusega pastakas sobib nii koolilapsele, tudengile kui kontoriinimesele. Soodne jõulukink, mis ei ole mitte ainult lõbus, vaid ka kasulik!

 originaalsed pliiatsid jõuludeks sümboolse kingitusenaesinduslik pastapliiats jõululaual