Kasulikud nõuanded

Soodsa hinnaga jõulukingid: 5, 10, 15 eurot

Vaata kõiki jõulukinkide pakkumisi
22.12.2023
looduslähedased jõulukingid

Me kõik soovime nautida kõige ilusamaid pühasid aastas ning üllatada oma lähedasi, kuid tõele au andes on see märkimisväärne stress meie rahakotile. Kui kingitusi tehes ei tasu valida liiga ekstravagantseid ja kalleid kingitusi, vaid eelistada hoopis sümboolsed, ent nutikaid valikuid. Kui oled välja mõelnud, kui palju raha oled valmis kulutama ühele või teisele jõulukingitusele, leiad siit nimekirjast palju põnevaid ideid. Kui sul on jõulukingituste jaoks aga suurem eelarve, siis tutvu kuni 50 € kingituste nimekirjaga.

Mõtle praktilisusele

Väikesed jõulukingitused ei tohiks olla väärtusetud – vastupidi, kui kingid tagasihoidliku eseme, võiks sellel olla ka mõni kasulik omadus. Pea meeles, et funktsionaalseid ja praktilisi jõulukinke hinnatakse palju rohkem. Seetõttu mõtle hoolega, kuidas tulevane kingisaaja saab seda kasutada. 

Arvesta hobidega

Mõtle, millega kingisaajal tegeleda meeldib. On ta matkahuviline või hoopis hobikokk. Viimast võiksid üllatada vürtside, pottide-pannide ja köögitarvikutega. Retseptide ülestähendamiseks sobiksid aga kena pastakas ja praktiline märkmik!

Lõbusad kingitused

Teinekord võid olla julge ja läheneda kingituse valimisele hoopis lustakamalt. Sõnumiga põll või kohvitass, sokid või aluspesu muudavad iga halli argipäeva hoopis päikeselisemaks.

Tekita emotsioone

Lähedasele kingituse tegemine on tegelikult väga lihtne – kõige ilusamad on koos veedetud hetked. Vali ja ilmuta välja pilte teie ühistest seiklustest või vali talle mõni tähendusrikas suveniir.

Jõulud on kõige ilusam aeg aastas ning loomulikult soovime üllatada väikese kingitusega kõiki oma lähedasi, kuid tõele au andes on see märkimisväärne stress meie rahakotile. Kuid kingitusi tehes ei tasu valida liiga ekstravagantseid ja kalleid kingitusi, vaid eelistada hoopis sümboolsed, ent nutikaid valikuid.

Jõulukingitused kuni 5 euro väärtuses

Jõulukaunistused

Meeldivalt pidulikku õhkkonda ei saa kodus olla kunagi liiga palju ning mõnusa jõulutunde aitavad luua erinevad dekoratsioonid. Kui otsid jõulukinki 5 euro väärtuses, sobivad selleks ideaalselt küünlad, küünlajalad, jõuluehted jm jõuludega seonduv.

jõulukaunistused kodus


Värviraamatud

Kui soovid kingisaajat rõõmustada kulutades vaid mõne euro, siis tasub otsida mõni põnev värviraamat. Värviraamatud ei ole enam ammu üksnes lastele. Loodud on imeilusaid stressi maandavaid teoseid, kuhu võid ennast unustada!

täiskasvanute värviraamat


Maiustused

Kes suudaks vastu panna šokolaadile või kommidele? Kui sul on magusasõbrast lähedane või kolleeg, siis ei ole sul vaja kaua pead murda – ükskõik milline magus kingitus on nende jaoks parim valik.

jõuluteemalised maiustused


Teekomplekt

Külmal ja pimedal ajal on aromaatne tee üks eelistatuim jook ning ja teekarbid on piisavalt soodsad, et saaksid isegi piiratud eelarvega kokku panna erinevate maitsetega komplekti. Kui lisad mõned kaunistused, on see tõeliselt armas ja läbimõeldud jõulukink!

jõuluteetee ja piparkoogid


Jõulusokid

Kink, mis on ühtlasi lõbus ning praktiline – jõulusokke ei pea kandma üksnes pühade ajal, vaid ka siis, kui soovid hubaselt kodus olles jalad mõnusalt soojas hoida. Julgemad võivad vallatuid jõulusokke ka pidulikuma riietuse juurde sobitada.

soojad villased sokidpere kannab ilusaid jõulusokke

Soe sall

Naised teavad hästi, et riietusele uue ilme andmiseks piisab vaid ühest põnevast detailist. Rõõmusta oma sõpra või sugulast kena salliga – kui valid kenades värvitoonides aksessuaari, on daamidel lihtne see oma garderoobi sobitada.

soe sall jõuludeks


Jõulukingitused kuni 10 euro väärtuses

Akupangad

Kui otsid 10-eurost kingitust, on akupank kahtlemata üks parimaid valikuid. See on super valik sagedastele reisijatele, kuid ka neile, kes on kodust pidevalt eemal ning kellel ei ole võimalik kõikjal oma nutiseadet laadida.

akupank jõulukingiks


Stiilsed tassid

Tassid ei pruugi esimese hooga tunduda kuigi originaalse ideena, kuid kas sa oled vaadanud, kui ägedaid tasse poodides müüakse? Lustakas sõnum, vallatu pilt, imelised värvilahendused – lõbusad kohvitassid muudavad iga hommiku helgemaks!

serviis jõuludeksportselannõud


Kenad nõud

Kui otsid soodsat jõulukinki sisustustrendide armastajale, tasub kindlasti mõelda stiilsetele nõudele. Vali taldrikud, kausid, noad-kahvlid, salvrätikud või salvrätikuhoidjad. Valik on lõputu!

looduslikest materjalidest serveerimisnõud


Kosmeetikomplektid

Ilutooteid ei ole kunagi liialt palju. Sellest hinnaklassist leiad mitmeid väärtuslikke kosmeetikakomplekte: kehakoorija, ihupiim, vannivaht, näomask. Ilutoodete valik võtab silme eest kirjuks!

kosmeetikakomplektid jõuludeks

Raamatud

Põnevad teosed ei nõua alati suuri investeeringuid – tutvudes populaarseimate raamatutega veendud selles ka ise. Uuri välja, milliseid žanre sinu sõbrad kõige enam armastavad. Kaasahaaravad romaanid, fantastilised lood, isiklik areng või retseptid on vaid mõned populaarseimad valikud, mis ikka ja jälle sõpradele kingitakse.

raamatud jõuludeksnaine loeb raamatut ja joob teed

Pehmed pleed

Külmadel talveõhtutel pole midagi paremat, kui nautida tassikest teed pehme pleedi sees istudes ning mõnd oma lemmikfilmi või -sarja vaadata. Pleed on tõeliselt praktiline, hubane ja mis kõige tähtsam – äärmiselt soodne jõulukink.

mees ja naine pehme pleedi all


Jõulukingitused kuni 15 euro väärtuses

Teemantmosaiik

Suurepärane kingitus, mis võimaldab kingisaajal end tõelise kunstnikuna tunda. Väikeste teemantide liimimisega on teie sõpradel võimalik hingematvalt kauneid meistriteoseid luua. Tegevus, mis sobib nii täiskasvanutele kui lastele – kõige olulisem on aeg maha võtta ja protsessi nautida.

teemantmosaiik


Kaasaskantavad kõlarid

Super valik, kui vajad soodsa hinnaga kingitust melomaani jaoks. Kaasaskantavad kõlarid võimaldavad sõpradel alati muusika rütmis liikuda ja sinul suuri kulutusi vältida, nii jäävad mõlemad pooled rahule.

kaasaskantav kõlar


Naljakad T-särgid

Lõbusad särgid on endiselt originaalne kingiidee. Omanäoliste särkide valik on tohutult lai – lõbusad laused, lemmikbändi pilt, lustakas sõnum. Kingitus, mille avamine toob palju elevust.

Vahvlimasinad

Kes ei teaks soojade vahvlite magusat aroomi! Armastus toidu vastu ja soov seda valmistada – super kingitus igas vanuses kingisaajale.

vahvlid jõululaual koos klaasi glögigaomatehtud vahvlid pidulikul jõululaual


Vitamiinid

Kui sul on sõpru, kes pidevalt oma tervise hooletusse jätavad, on sul võimalik neile seda meelde tuletada ning aidata seda viga parandada. Jõulukink, mis näitab sõpradele, kui palju nad sinu jaoks tähendavad.

витамины и пищевые добавки в подарок на Рождество


Juuksehooldusvahendid ja soengutarvikud

Sarnaselt kosmeetikatoodetele ei ole ka juuksehooldusvahendeid kunagi liiga palju. Kui Sa ei ole kingituse saaja juuksetüübis päris kindel, siis vali universaalsed tooted ning Sa ei pea selle kohta isegi küsima. 

juuksehooldustooted talveks ja sügiseks

Kodulõhnastajad

On keeruline uskuda, kuid meid ümbritsevatel lõhnadel on suur mõju – teatud aroomid võivad täiesti vabalt kujuneda omamoodi sisustuslikuks elemendiks. Kui tunned oma sõpru hästi, on sul lihtne neile meelepärased lõhnastajd valida – seda enam, et kodulõhnastajate valik on ääretult lai ning lõhnabukettide aroomid meeliülendavad.

jõululõhnaga kodulõhnastajad


Lauamängud

Ideaalne absoluutselt igas vanuses kingisaajale. Ning pole vist olemas inimest, kes lauamänge ei armasta. Vali mõni lõbus või hoopis hariv mäng ning võib loota, et edaspidi saad kutseid hubastele lauamänguõhtutele!

huvitavad lauamängud jõuludeks


Selleks, et väikeste kingituste peale ei kuluks ootamatult palju raha, tasuks eelnevalt oma eelarve põhjalikult läbi mõelda. Mõelda tuleks hoolega ka kingisaajale ja tema olemusele! Mida varem kingituste valimisega alustad, seda rahulikumalt saad jõuluaega nautida! Laia valiku soodsaid ja põnevaid jõulukinke leiad Kaup24.ee e-poest.

Klientidele meeldib see postitus

4.7/5
16 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?