Kasulikud nõuanded

Kingitused emadepäevaks: 30 ideed iga eelarve jaoks

Vaata kõik kosmeetika ja parfüümidei pakkumisi
30.04.2021
tütar annab emale emadepäevaks kingituse

Emadepäeva tähistatakse igal aastal mai esimesel nädalavahetusel. See on suurepärane võimalus meie emasid meeles pidada ja samal ajal neile meelde tuletada, kui palju nad meile tähendavad. Sel päeval ei ümbritse me oma emasid mitte ainult tähelepanuga, vaid üllatame ka läbimõeldud kingitustega. Otsustada, mida emale emadepäevaks kinkida, pole tegelikult lihtne, kuid kui mõelda tema hobidele ja isiksusele, on otsus palju lihtsam. Proovige allpool toodud ideid! Veel rohkem inspiratsiooni ja ideid leiate Kaup24 Instagramist.

Emadele, kes hoolivad kaunist välimusest

Kui teie ema pöörab erilist tähelepanu oma ilu eest hoolitsemisele või vastupidi - arvate, et ta peaks seda tegema sagedamini, sobivad emadepäeva jaoks järgmised ideed:

  • Kehahooldustooted. Koorijad, kehavõided, kreemid, ihupiimad ja muud sarnased tooted võimaldavad nahka toita ja hellitada. Võite valida ka nende komplektid - siis saab teie ema kodus läbi viia protseduure, mis on samaväärsed ilukeskustega!

vegan kehahooldustooted emadepäevakssecret stories ehahoolduskomplekt emaleemadepäeva kingiideed

  • Dekoratiivkosmeetika. Isegi vanemad daamid ei loobu ripsmetušist, huulepulkadest ja muust kosmeetikast. Emadepäev on suurepärane võimalus nende kollektsiooni täiendada.

emadepäeva kingitusedysl huulepulk emadepäeva kingituseksClinique põsepuna emale kingituseks

  • Parfüümid. Võib öelda, et need on iga naise peaaegu kõige eredamad aksessuaarid, mida saab valida nii aastaaegade kui ka nende isiksuse järgi. Küpsetele naistele mõeldud parfüümid kiirgavad rafineeritust ja elegantsi - mõelge, milliseid lõhnanoodid teie emale kõ

elie saab emadepäeva parfüümidCalvin Kleini parfüüm emadepäevaksblack opium parfüüm emadepäevaks

  • Eeterlikud õlid. Need õlid ei rõõmusta mitte ainult meeldivate aroomidega, vaid ka tervendava toimega. Sobiva variandi valimisel aitate emal naha probleemidega toime tulla, tuju paremaks muuta või lihtsalt oma heaolu eest hoolitseda.


  • Massaaživannid. See on suurepärane võimalus lõõgastuda ja jalgu masseerida pärast väsitavat päeva. Kui ema veedab palju aega jalgadel, jätab selline kingitus talle suurepärase mulje.

massaaživannid kingitusena emadepäevaksmassaažijalavann emale emadepäevaksemadepäevaks massaaživann

Daamidele, kes soovivad alati stiilsed välja näha

Kas teie emale meeldib katsetada uute ideedega ja ta on alati väljapeetud ning kenasti riides? Siis meeldivad talle järgmised kingiideed:

  • Käekotid. Iga õrnema soo esindaja kinnitab, et käekotte ei ole kunagi liiga palju: me sobitame need rõivaste, sündmuse ja aastaajaga. Mõelge, milline variant teie emal puudu puudu on - see on parim kingitus emadepäevaks.
  • Kellad. Need aksessuaarid on ajatu stiili klassika, mis on moes ka praegusel ajal. Uus kell töötab kingitusena ka siis, kui emal see juba olemas on - mida rohkem käekellasid, seda rohkem erinevaid stiile saab luua.