Kuumad hinnad kuni -45%*!    Pakkumised, mida ei tasu maha magada! 

Kasulikud nõuanded

Emadepäeva kingitused: 30 ideed igale eelarvele

Vaata kõiki emadepäeva kingiideid!
17.04.2023
tütar annab emale emadepäeva kingituse

Emadepäev on iga aasta mai teisel pühapäeval. See on suurepärane võimalus oma ema ja vanaema meeles pidada ning neile meelde tuletada, kui palju nad meile tähendavad. Sel päeval tasub lisaks oma ema tähelepanuga ümbritsemisele teda üllatada ka läbimõeldud kingitusega. Kui valid emadepäeva kingituse vastavalt tema isiksusele ja hobidele, on personaalse kingituse valimine lihtne - proovi allpool toodud ideid! 

Kosmeetika ja kehahooldus

Kui sinu ema pöörab erilist tähelepanu enda eest hoolitsemisele või vajaks ta kiire elutempo juures mõnusat lõõgastust, siis on sobivad just need emadepäeva kingid:

  • KehahooldustootedVärskendav kehakoorija, mõnus kehakreem, sära andev kehaõli ja rikkalikult niisutav kehavõi võimaldavad nahka toita ja hellitada. Võid valida ka mõne kehahooldustoodete kinkekomplekti - nii saab ema luua tõelise spaaelamuse kodust lahkumata!

vegan kehahooldustooted emadepäevakssecret stories ehahoolduskomplekt emaleemadepäeva kingiideed


  • Meigitooted. Emadepäev on suurepärane võimalus ema kosmeetika kollektsiooni täiendada - kvaliteetne ripsmetušš ja luksuslik huulepulk rõõmustavad teda kindlasti. Kui sa pole kindel, millised meigiasjad talle meeldida võiks, vali midagi universaalsemat, näiteks uued meigipintslid ja kosmeetikakott. 

emadepäeva kingitusedysl huulepulk emadepäeva kingituseksClinique põsepuna emale kingituseks

  • ParfüümidHästi valitud lõhn on justkui nähtamatu aksessuaar. Parfüümi valimisel mõtle, kas emal on kindel signatuurlõhn või meeldiks talle mõnda uut lõhnaõli katsetada. 

elie saab emadepäeva parfüümidCalvin Kleini parfüüm emadepäevaksblack opium parfüüm emadepäevaks