Kasulikud nõuanded

Jõulukingid poiss-sõbrale

Vaata kõiki meeste parfüümide pakkumisi
22.11.2018
Jõulukingid poiss-sõbrale

Tundub, et enne pühi läheb aeg palju kiiremini ja kõigi muude murede keskel tuleb ikkagi otsida kingitusi oma kõige kallimatele. Mida kinkida poiss-sõbrale on üks keerulisemaid küsimusi, kuna soovime oma kõige kallimaid inimesi alati eriliselt üllatada.

Selleks, et oleks lihtsam otsustada, millised jõulukingid talle tegelikult meeldivad, soovitame meelde tuletada sõpruse algust - mõtle, mis on Sulle aja jooksul tema juures kõige enam huvi pakkunud. Kuigi kõik tema omadused tunduvad suhte alguses täiuslikud, on mõned neist siiski muljetavaldavamad ning need kuuluvad ka parimate kingiideede hulka!  

Mille järgi valida jõulukinki poiss-sõbrale?

Tervislikud eluviisid 

Kas oled lummatud tema otsusest süüa tervislikult ja liikuda aktiivselt? Siis peaks kingitus veelgi rohkem suurendama tema motivatsiooni ja soovi saavutada kõrgemaid eesmärke. Nutikellad, uued spordiseadmed, tervisliku toidu valmistamiseks mõeldud köögiseadmed on vaid mõned kingiideed poiss-sõbrale, kes soovib saavutada kõrgemat elukvaliteeti!  


Hoolikus 

Sinu kallim suudab kergesti toime tulla kõigi kodutöödega ja võib ise remonditööd ära teha? Sellisele kuldsete käte omanikule meeldivad kindlasti uued tööriistad või autohooldustooted. Kui soovid, et kingitus oleks tõeliselt väärtuslik, kuid Sa ei ole oma südamesõbra käsilolevatest projektidest teadlik, siis räägi tema lähemate sõpradega – nemad teavad kindlasti, milliseid seameid tal hetkel vaja läheks.