Kasulikud nõuanded

Jõulukingitused vanaemale

Vaata kõiki vitamiinide ja toidulisandite pakkumisi
16.11.2020
vanaema on jõulukingi üle õnnelik

Paljude jaoks on vanaema nagu teine ​​ema, mistõttu näeme tema üllatamisega alati erilist vaeva. Ning kuigi paljude vanavanemate sõnul on nende jaoks esmatähtis koos olemine ja suhtlemine, siis soovime neid siiski meeles pidada ning kingitusega rõõmu valmistada. Pakume välja mõned põnevamad kingiideed – teie mõelge, mis oleks just teie vanaemale kõige asjakohasem, ja valige välja idee, mis teda võiks kõige enam kõnetada.

Tervise eest hoolitsemiseks

kingitused vanaemale

Kuigi tervise eest tuleb pidevalt hoolt kanda, siis vajab see vanemas eas veelgi suuremat tähelepanu. Tervisetooteid ja rohte tasub meeles pidada ka vanavanematele jõulukinke otsides – järgnevalt mõned populaarseimad ideed:

  • Vererõhuaparaadid. Vererõhuaparaat võimaldab tervist jälgida ja murettekitavaid sümptomeid õigeaegselt tuvastada. Seade, mis võiks olemas olla igas kodus – kui vanaemal see veel puudu on (või arvate, et tal võiks olla uuem ja funktsionaalsem mudel), siis on üks korralik vererõhuaparaat suurepärane jõulukink.


  • Vitamiinid ja toidulisandid. Isegi kui vanaema tunneb end suurepäraselt, on immuunsuse tugevdamine ennetava meetmena oluline. Oluline on pöörata rohkem tähelepanu ka välimusele ja üldisele heaolule. Tutvuge parimate naistele suunatud vitamiinidega.
  • Käimiskepid. Pole saladus, et liikumine on parim ravim mis tahes haiguse vastu. Käimiskepid julgustavad vanaema liikuma sagedamini ning lõbusamalt – seda enam, et kõndimine on sport, mis ei vaja mingit füüsilist ettevalmistust.

Köögis eksperimenteerimiseks

vanaema pakub perele jõulutoitu

Tüüpiline vanaema on see, kes veedab suurema aja köögis ning kes kostitab oma külalisi alati ainult hea ja paremaga. Kui ka teie vanaema suudab teid ikka ja jälle maitsvate roogadega üllatada, siis tasub talle otsida jõulukink köögitarvete osakonnast:

  • Kodumasinad. Tõenäoliselt on vanaemal põhiseadmed juba olemas, kuid võite mõelda masinatele, mis kiirendavad kõiki toiduvalmistamise protsesse. Näiteks võib talle meeldida mahlapress, köögikombain, veekeetja või mõni muu väike köögiseade. Veenduge siiski, et seadmeid oleks piisavalt lihtne kasutada – vaid siis saate kindlad olla, et vanaema neid kindlasti ka kasutama hakkab.
  • Nõud ja söögiriistad. Kuigi tavaliselt serveerivad vanaemad meile toitu üsna vanadelt taldrikutelt, ei tähenda see veel, et nad ei sooviks oma nõudekappi veidi uuendada. Seda enam, et tänapäeval on valikus stiilseid ja põnevaid taldrikuid, söögiriistu, alusmatte ja muid aksessuaare – tõenäoliselt inspireerivad need teie vanaema uutele avastustele.


  • Kohvi- ja teekomplektid. Kui teie vanaemal on juba kõik olulisemad köögiatribuudid olemas, võite kindel olla, et alati kulub marjaks ära põnev teevalik või kvaliteetne kohv. Võite valida nii klassikalisi kui uusi maitseid: võiksite käia rohkem külas ning vanaema seltsis põnevaid kohvi- ja teejooke degusteerida.

Kodu sisustamiseks

kodused koristustarbed jõuludeks

Kes meist ei sooviks elada kaunis kodus – tõenäoliselt pole ka teie vanaema mingiks erandiks, seega võiks talle meeldida üks järgmistest kingitustest:

  • Mööbel. Uus tugitool või riidekapp võimaldab vanaemal interjööri värskendada – mõnikord piisab kodu uuendamiseks vaid ühest detailist. Loomulikult tuleks eelnevalt veenduda, et vanaemal ühte või teist mööblit ka tõepoolest vaja on – vaid nii on teie kink praktiline ja oodatud.

  • Digitaalsed pildiraamid. Vanavanemad armastavad sentimentaalseid detaile, kuid teil on võimalus muuta need piisavalt kaasaegseks – näiteks tuletab digitaalne pildiraam meelde kõige meeldejäävamaid hetki ja avaldab vanaemale muljet oma funktsionaalsusega.
  • Igapäevast elu lihtsustavad lahendused. Vanaemad hoolitsevad oma kodu eest väga hästi ning enamasti armastavad koristamist. Meil on võimalus nende igapäevaseid toimetusi siiski mugavamaks muuta – vanaemale meeldiks kindlasti uus hari, kodukeemia või tõhusad puhastusvahendid. Ilmselt rõõmustaks ta ka robot-tolmuimeja üle, millest on igapäevaselt väga palju kasu – robot teeb tööd ja vanaema võib rahulikult kohvi või teed nautides oma lemmikseriaale jälgida.

Lõõgastavaks vaba aja veetmiseks

kehahooldustooted vanaemale jõulukingiks

Vanaema on pidevalt oma majapidamistöödega hõivatud ning tal ei jää aega iseendale? Seda olukorda aitavad parandada järgmised jõulukingid:

  • Massaažitool ja jalavann. Kingitused, mis aitavad vanaemal pärast väsitavat päeva lõõgastuda. Suurepärane nauding kehale ja vaimule, mida võib võrrelda isegi spaa-tasemel protseduuridega.