Kasulikud nõuanded

Jõulukingid koolis või lasteaias

Vaata kõiki jõulukaunituste pakkumisi
13.11.2019
jõulukingid

Väikesed lapsed rõõmustavad jõulude üle rohkem kui keegi teine, nii et pühadesaginat on kõige rohkem tunda lasteaedades ja koolides ─ lisaks suurepärastele ettevalmistustele on eriti oodatud ka jõulukingitused.

Sellegipoolest on sellel ajal põhimured just vanematel: lõppude lõpuks on oluline kindlustada, et kingitus antakse mitte ainult rühma- ja klassikaaslastele, vaid ka õpetajatele, kes on pidevalt seotud laste heaoluga. Kui teil on raske leida sobivat lahendust, kutsume teid tutvuma meie parima valikuga ─ need jõulukingid kooli ja lasteaeda toimivad alati.

Jõulukingid lasteaialastele

Lasteaialastele jõulukingitust otsides tuleks esmalt arvestada nende sooga.

Tüdrukutele sobivad:

 • Pehmed mänguasjad. Armsad plüüsist mänguasjad võidavad kahtlemata igaühe südame - see on piisavalt ohutu valik ka siis, kui lasteaia sõbranna pole eriti tuttav. Pange tähele, et pehmed mänguasjad on nüüd ka interaktiivsed: keskkonnale reageerivate loomadega mängimine on veelgi lõbusam!


 • Aksessuaarid tüdrukutele. Väikelapsed, kes on juba teel kooli, vajavad lisaks ehetele ka muid aksessuaare, näiteks rahakotti, vihmavarju või isegi käekotti. Nii neist kui ka muudest sarnastest toodetest võib saada lihtne ja kulutõhus kingiidee jõuludeks!


 • Nukud. Isegi kui tüdrukutel on juba terve nukukollektsioon, on alati teretulnud üks veel. Nukud, mis näevad välja suurepärased, millel on interaktiivsed oskused või mida näete telekast on vaid mõned neist võimalustest, mida saate valida - otsingu alustamisel leiate sõltuvalt teie vajadustele ja eelarvele palju valikuid.


 • Erinevate ametite komplektid. Pole saladus, et lasteaialapsed unistavad vaikselt oma tulevastest ametitest - andke neile võimalus “proovida”. Jõuludeks sobivad eriti hästi laste köögitarvikute komplektid, arstitarbed ja muud mänguasjad, mis arendavad pisikeste fantaasiat ja võimaldavad neil mängida äärmiselt huvitavaid ja kasulikke rollimänge.


Poistele sobivad:

 • Õpetlikud tegevused. Te ei taha, et lasteaialastele mõeldud jõulukingid oleksid ainult lõbusad, vaid ka kasulikud ─ see on üks põhjus õpetlike tegevuste valimiseks. Kineetiline liiv, joonistuslauad, plastiliin või loominguline komplekt sobivad hõlpsalt ka väikese eelarve korral, kuid rikastavad kindlasti teie lapse igapäevast rutiini!


 • LEGO DUPLO klotsid. Andke oma väiksematele võimalus avastada võimalikult palju seiklusrikkaid ehituskomplekte - LEGO DUPLO sari on suunatud noorematele lastele, nii et võite julgelt juba pooleteiseaastasele poisile kingituse valida. Lapse kasvades saab neid klotse kombineerida uute, palju keerukamate komplektidega.


 • Mudelautod. Kui otsite tõhusat ja mitte kunagi pettumust valmistavat poistele mõeldud jõulukinki, peaks see valik teie tähelepanu kindlasti köitma. Lasteaialapsi huvitavad kindlasti mudelautod - lõppude lõpuks ei ole need mitte ainult kogumiseks, vaid võite pidada nendega ka hingematvaid võistlusi!


Jõulukingid koolilastele

Kooliealised lapsed võivad olla pisut valivad, kuid sõltuvalt nende soost leiate lihtsasti ideid, mis võluvad nende südame.

Tüdrukutele meeldib:

 • Laste parfüümid. Väikestele mõeldud parfüümid ja kehahooldustooted on tavaliselt kaunistatud lastele hästi tuntud tegelaste piltidega, nii et see klassiõele mõeldud jõulukink peaks kindlasti muljet avaldama. Peamine ülesanne on välja selgitada, millised kangelased potentsiaalsele saajale meeldivad, kuid laste abiga saate sellega hõlpsalt hakkama!


 • Ilukomplektid. Juba noorest east alates on tüdrukutel tung riietuda ja välja näha suurepärane - spetsiaalselt selleks loodud ilukomplektidega pole see nii keeruline. Kui teie klassikaaslane on natuke vanem, võiksite mõelda ka loomingulistele komplektidele, mille abil saab ise aksessuaare valmistada.


 • Loomingulised komplektid. Lase tüdrukutel avastada uusi andeid, proovides originaalseid loomingulisi komplekte. Numbritega maalimine, seebi valmistamine, joonistamine, näputöökomplektid ja palju muud suurendab loovust ja pakub meelelahutust igale lapsele!


Poistele meeldib:

 • Mängurelvad. Väikeste vempude tegemise vahepeal vajavad nad pidevalt tegutsemist ja väljakutseid - kui kingite neile jõuludeks püssi, siis tegevustest puudust ei tule. Sel juhul on oluline ka ohutus - hea on valida pehmete kuulidega mängurelv, et vältida võimlaikke vigastusi.