Kasulikud nõuanded

Populaarsed arvutimängud 2020 - 2021. aastal

Vaata kõiki konsooli- ja arvutimängude pakkumisi
03.07.2020
kõrvaklappidega mees mängib arvutimänge lauaarvutiga

Arvutimängud pakuvad võimalust põgeneda reaalsest maailmast ja sukelduda tundmatusse. Nende valik on ääretult lai – leiate väga suure hulga erinevaid žanre ja teemasid. Kui arvutimängud on teie hobi ja kirg, siis soovitame teil tutvuda 2020 - 2021. aasta kõige populaarsemate mängudega – leiate nende hulgast kindlasti ka mängu, millelt enam pilku ei saa.

Resident Evil 3

Kui armastate õudusžanrit, olete sellest mängust kindlasti juba kuulnud – sellisel juhul on aeg katsetada uut väljalaset. Mäng üllatab pisut kiirema tempoga, kuid sama värvikate tegelaste ja realistliku keskkonnaga. Aidake peategelastel zombide apokalüpsises ellu jääda, kuid lülitage mängides kõik tuled põlema – pärast väga realistlikku õudusmängu võite end päris kõhedalt tunda.

Apex Legends

Kahtlemata üks populaarseimaid tulistamismänge, mis hetkel saadaval. Graafika on fantastiline ja pingisüsteem selline, milline see igal uuemal tulistamismängul olema peaks. Ka süžee on põnev ja relvad võimsad ning mäng ise ei vaja praktiliselt mingeid lisainvesteeringuid. Pärast kõigi nende eeliste loetelu soovite kindlasti ka ise selle mänguga tutvust teha.

The Witcher 3: Wild Hunt

Rollimängude (RPG) kriitikud ei ole komplimentidega kitsid – väidetavalt on tegemist kõigi aegade parima mänguga. Veendute selles isegi siis, kui te pole Witcheri sarja varasemaid mänge mängida saanud. Valikute muljet avaldav rikkus, värvikas peategelane ja lai valik uurimisvõimalusi on just see, millele tasub pühendada tunde oma väärtuslikku aega.

Monster Hunter World

Kui otsite kergesti sõltuvust tekitavat, haaravat ja lõbusat mängu, mida saate mängida nii üksi kui koos oma lähimate sõpradega, on just see üks parimaid valikuid. Tõsi, teil tuleb harjuda üsna julmade stseenidega, kuid mida muud koletiste küttide mäng endast kujutada saakski. Selles põnevas mängus tuleb võidelda üha suuremate koletistega – kuigi mäng võib tunduda piisavalt lihtne, pakub see meeldivalt palju üllatusi.

Red Dead Redemption 2

See põnevusmäng viib teid vanasse Metsikusse Läände, kus kehtivad hoopis teised seadused. Teile antakse kontroll illegaalsesse gruppi kuuluva mehe üle – ehkki ta on oma eluviisis pisut pettunud, ei kujuta ta isegi ette, milleks ta võimeline on. Lisaks muljetavaldavale ajaloole ootab teid laitmatu graafika ja palju erinevaid võimalusi – kõik see paelub pikkadeks tundideks.

Sid Meier's Civilization VI

Need, kes armastavad strateegiamänge, jäävad mänguga kindlasti rahule. Siin on teil võimalus üles ehitada oma impeerium, alustades lihtsast asustusest, liikudes võimsa maailma suunas. Edukus sõltub sellest, kas kasutate impeeriumi rajamiseks sõjalist jõudu, tehnoloogiat või kultuurilist mõju. Seda mängu mängides juba igav ei hakka.

Overwatch

Laskjad ei pea alati olema tumedad ja karmid kujud – kui olete selle mõttega nõus, olete mängus meeldivalt üllatunud. See paistab silma oma värvikate, säravate tegelaste ja kaasahaarava maailmaga, mis on viinud selle mängu täiesti uuele tasemele ja aidanud parimate hulka jõuda. Teid ootavad rikkalikud värvid, erinevad mängurežiimid ja väga erinevad stiilid, mis garanteerivad, et jääte antud võimalustega rohkem kui rahule.

Forza Horizon 4

Arvutimäng sobib eelkõige neile, kes armastavad võidusõiduteemasid. Uued sõidukid, värsked ja kaasahaaravad ühe- ja mitme mängijaga režiimid ning muljet avaldavad efektid mõjutavad keskkonda ja muudavad samal ajal teie suhtumist sõidustiili ... Lisame veel mitmekülgsed marsruudid, mis võimaldavad teil võistelda võluvates külades, mereäärsetes kuurortides, suurlinnades või soos. See on kiire ja väga muljet avaldav mäng, mis rõõmustab ka kõige nõudlikumaid võidusõiduhuvilisi.

Sekiro: Shadows Die Twice

See RGB rollimäng viib teid 16. sajandi Jaapanisse – teid ootab üleloomulik atmosfäär ja keeruline, kuid põnev võitlus jumalate ja koletiste vastu. Teil on võimalus testida fantastilisi liikumise elemente, avastada nutikaid salasüsteeme ja mõista keerulist mõõklemiskunsti. Tegemist pole kaugeltki lihtsa mänguga, kuid kui armastate väljakutseid, ei soovi te oma arvutiekraani juurest enam kuhugi minna.

Minecraft

Tegemist on arvutimänguga, mis ilmselt tutvustamist ei vaja – juba aastaid pole Minecraft oma positsioonist loobunud ja pidevalt lakkamatute võimalustega üllatunud. Ehkki algul võib tunduda, et mäng seisneb üksnes loodusvarade abil uute maailmade loomises, veendute üsna pea, et lugu ei puuduta ainult arhitektuuri. Teid ootavad meeldivad avastused, millele on lihtsalt võimatu vastu panna.

Tegemist on hetke kõige populaarsemate, kuid kindlasti mitte ainsate proovimist väärt arvutimängudega. Kuid kui te ei soovi mängu otsimisele liigselt aega kulutada, võite kindel olla, et jääte kõigi nende mängudega rohkem kui rahule: tegemist on mängudega, mis kogu maailmas mänguhuviliste seas kõrges hinnas.

Kuidas hindate seda postitust?

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2003-2021 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Informatsiooni kirjastamine ja paljundamine ilma loata keelatud.