Kasulikud nõuanded

Kuidas valida GPS-navigatsiooniseadet?

Vaata kõiki GPS seadmete pakkumisi
01.03.2018

Kui oled väsinud otsimast igat kohta, kuhu minema pead, on aeg osta GPS-navigatsiooniseade, mis aitab Sul kerge vaevaga üles leida kõik hooned ja asukohad. Esmapildul tundub, et need seadmed ei erine üksteisest millegi muu, kui hinna poolest. Kuidas valida sobivad GPS-navigatsioonisüsteemi? Või äkki oleks kasulik valida hoopis alternatiiv - telefon või tahvelarvuti?

Ekraan on kõige olulisem

Kuigi peaaegu kõik tänapäeva navigatsiooniseadmed juhendavad Sind sõitmise ajal õiges suunas häälega, peaks siiski ekraan olema üks kõige olulisemaid tegureid valimisel. Kõigepealt pööra tähelepanu selle suurusele. Kui näed hästi, sobib Sulle 4-tolline ekraan, aga kui näed pigem halvasti, soovitame osta vähemalt 6-tollisee ekraaniga seadme.

Tähtis on ka ekraani eraldusvõime - mida suurem see on, seda paremini ja üksikasjalikumalt kuvatakse pilt ekraanil. Kui Sul on võimalus rohkem investeerida, saad osta GPS-seadme koos IPS- ekraaniga.

Hääl-juhised

Praktiliselt kõikidel navigeerimisseadmetel on hääljuhised, kuid mitte kõik neist ei ole piisavalt nutikad, et lugeda igat Leedu või välismaa tänava nime. Sellisel juhul näidatakse sageli ainult suunda, kuid puudub detailsus. Seega, kui Sul on vaja spetsiifilisemaid juhiseid koos täpse aadressiga, vaata seadmeid, mis suudavad kõiki aadresse lugeda.  

TOP GPS-navigatsiooniseadmed Vastuvõtja
 

Odavamate GPS- seadmete vastuvõtjad on üsna kehvad, mis ei suuda alati kvaliteeti tagada. Kui sõidad tihti läbi metsade või muud alad, kus on raske teabevahetust tagada, soovitame osta kallima navigatsiooni. Muide, saad alati internetist lugeda tagasisidet seadmete kvaliteedi kohta.

Tarkvara on oluline


Iga GPS-seade kasutab täiesti erinevat tarkvara, kuid see on umbes sama tähtis kui ekraan - ilma korraliku tarkvarata on GPS lihtsalt väärtusetu. Veendu, et ostad seadme koos kõikide vajalike kaartidega ja kontrolli, kui sageli neid värskendatakse. Turul on ka navigatsioonisüsteeme, mis ei uuenda ennast- selliste seadmete kasutamine ei ole mitte ainult kasutu, vaid ka ebaturvaline.

Mõned navigatsioonisüsteemid, mis tavaliselt maksavad veidi rohkem, pakuvad kaardiuuendusi kogu selle eluaja jooksul - see tähendab, et GPS-navigatsioonisüsteem on ühekordne investeering, kuna need seadmed on väga vastupidavad. Investeerimine on kindlasti seda väärt!

Kui soovid rohkem, on mõned tootjad oma navigatsioonitarkvara täiendanud väga huvitavate ja ainulaadsete lisafunktsioonidega, mis võivad reisimisel väga kasulikud olla:

  • Ummikute jälgimine - mõned navigatsioonisüsteemid võimaldavad näha kõiki liiklusummikuid, et saaksid neid vältida ja oma aega säästa ja planeerida.
  • Sõiduraja valimine - tänapäevased navigeerimissüsteemid võivad sageli ette öelda, millise sõiduraja pead valima vastavalt sellele, kuhu sõidad.
  • Hääljuhtimine - saad mõnda navigatsioonisüsteemi oma häälega kontrollida. Tõepoolest, on ebatõenäoline, et see funktsioon Leedus reisimise ajal kasulik on, sest häälest Leedu aadresside äratundmine on süsteemis endiselt üsna raske.
  • 3D kaardi vaade - kaart ise on suurepärane abimees, kuid maailmas on kohti, kus sarnaste hoonetega arhitektuuri keskel on lihtne ära eksida. Sel juhul võib Sind aidata 3D-kaart, mis aitab paremini aru saada.
  • Hands-free – navigatsiooniseadmete tootjate jaoks on oluline, et keegi Sind teel olles ei segaks. Seetõttu on mõnel navigatsioonisüsteemil ka integreeritud peakomplekt, mis võimaldab telefoniga rääkida seadust rikkumata ja ohustamata ennast või teisi.

Alternatiivid, mis ei ole ideaalsed

Tänapäeval on peaaegu kõigil nutitelefon või tahvelarvuti - need nutiseadmed sisaldavad tavaliselt GPS navigatsiooni, mis on tasuta, mida uuendatakse pidevalt ja sageli pakuvad isegi funktsioone, mis tavaliselt on ainult kallimatel navigatsioonisüsteemidel. Nii tundub, et see on ideaalne võimalus selle kasutamiseks, eks? Kuigi teoreetiliselt see säästab raha, ei ole pidevalt telefoni või tahvelarvutit GPS-seadmena hea kasutada, sest nende GPS-vastuvõtja ei ole sageli nii võimas ning võib tekitada probleeme.

Lisaks sellele kasutatakse telefonides ja tahvelarvutites suures ulatuses GPS-navigatsioonisüsteeme ning seetõttu on need kiirelt mahalaaditavad. Samuti võib suvel Sinu seade üle kuumeneda, mis võib omakorda telefoni või tahvelarvuti akut kahjustada.

Navigeerimine võib sulgeda sõnumite ja kõnede voogu, mistõttu see ei ole ideaalne valik kasutamiseks. Kui vajad GPS-navigeerimist harva, siis peaks telefonist või tahvelarvutist piisama. Siiski kui soovid navigeerimist regulaarselt või isegi igapäevaselt kasutada, peaks Sinu ainus valik olema GPS-navigatsioonisüsteem.
 

GPS-navigatsiooniseade ei ole kindlasti luksuskaup

GPS-navigatsioon ei maksa palju. Kaup24 e-poest saad tellida seadmeid sellistelt tootjatelt, nagu Garmin, TomTom, Prestigo, Pioneer jpt. Hinnad algavad ainult mõnekümnest eurost. See on seade, mis võib säästa palju aega ja närve - lõppude lõpuks eksime kõik aeg-ajalt ära. Lisaks pakub Kaup24 e-pood erinevaid allahindlusi ja spetsiaalseid sooduskoode ja lubame, et GPS navigatsiooniseade tasub end kiiresti ära, sest aeg on raha!

Klientidele meeldib see postitus

3.3/5
6 Ostja hinnangud

Kuidas hindate seda postitust?

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2003-2022 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Sellel lehel avaldatud materjali ilma loata kasutamine ja levitamine on keelatud.