Kasulikud nõuanded

Kingitused loomaomanikele

Vaata kõiki koertele mõeldud toodete pakkumisi
24.11.2020
armas koer ja kingitused jõulupuu all

Pole saladus, et lemmikloomadest saavad tõelised pereliikmed paljudele, kes soovivad, et neid ümbritseks hoolitsus ja armastus. Kui ka teie lähedased või sõbrad hellitavad oma lemmikloomi, tasub sellega kingitust valides arvestada. Oleme välja valinud kõige populaarsemad ideed, mis võiksid igale loomasõbrale muljet avaldada.

Kingitused lemmikloomade mugavuse tagamiseks

Kui soovite, et teie kingitus tagaks lemmikloomadele mugavuse ja rikastaks nende igapäevaelu, tasub proovida järgmisi ideid.

Pesad – mugavaks puhkamiseks

Lemmikloomade pehmed ja mugavad pesad muutuvad nende jaoks otsekui koduks, kus neil on mõnus lõõgastuda või isegi öösel magada. Pesadel on enamasti võluv disain, mis muudab ka peremehe kodu hubasemaks – selline kingitus mõjub kahtlemata väga läbimõelduna. Kõige olulisem on valida lemmiklooma jaoks sobiva suurusega pesa – üks mõnus pesa sobib nii kassidele kui koertele.


Kraapimispuud – küünte teritamiseks

Kassiomanikele meeldib selline kingitus väga – eriti kui nad on oma kassi kraapimistega hädas. Spetsiaalselt kasside jaoks kujundatud kraapimispuud võivad olla tõeliselt meelelahutuslikud, kus lemmikloomal on mõnus puhata, peita, ronida ja tegeleda muude huvitavate mängudega. Mõelge, millises suuruses kraapimispuu valida ja rõõmustage oma lähedast ja tema lemmikut toreda kingiga.

kassi kraapimispost on hea kingitus kassiomanikele

Interaktiivsed mänguasjad – maksimaalseks põnevuseks

Iga koeraarmastaja tunnistab, et vahel jääb loomaga tegelemiseks energiast ja aktiivsusest puudu. Selleks, et lemmikut veidi rahustada, tasub mõelda, millist tegevust neile pakkuda. Tasub näiteks kaaluda interaktiivsete mänguasjade soetamist: need arendavad koerte nutikust – neil tuleb näha üsna palju vaeva, et näiteks maius mänguasjast kätte saada. Oma lemmikuid jälgides on ka pereliikmetel rõõmu kui palju.