Kasulikud nõuanded

Naiste moesuunad 2020–2021 aasta sügis-talvel

Vaata kõiki naiste riiete pakkumisi
29.09.2020
moodsatesse sügisriietesse riietatud naine

Niipea, kui aastaaeg muutub, kiirustame oma kapi sisu värskendama – seda eriti külma aastaaja tulekul. Jahedal ajal otsime välja oma vanad joped ja mantlid, kuid hakkame mõtlema ka käesoleva aasta põnevatele mudelitele. Iga aasta üllatatakse meid uute paeluvate moesuundadega, millest nii mõnigi leid tasub kindlasti oma garderoobi muretseda – just sul põhjusel tutvustame teile rõivaid, mis on moes 2020.–2021. aasta sügisel ja talvel.

Suured mantlid

Suured ehk oversized mantlid pakuvad maksimaalset soojust ja hubasust, kuid võimaldavad samal ajal jääda rafineerituks ja elegantseks.

tüdruk sügismantliganaina kannab pastelset sügismantlitnaine kannab tänaval pruuni sügismantlit

Stiilse oversized mantliga on võimalik väisata isegi tähtsamaid pidustusi. Ees ootaval külmal ajal saate valida mis tahes värvi ja stiiliga oversized mantli – veelgi parem, kui need pole üksnes väga laiad, vaid ka mõnusalt pikad.


Karakteriga õlad

"Tugevad" õlad on selle hooaja üks silmatorkavamaid moesuundi, mida näeme paljudel rõivastel. Olles alistanud ümmargused ja ruudukujulised traditsioonilised vormid, valitsevad nüüd teravamad kolmnurksed kujundid, kuid suurepärane valik on ka puhvis varrukad ja muud sarnased silmatorkavad lahendused. Kõige tähtsam, et detailid tõmbaksid ühel või teisel moel tähelepanu.

suurte õlaosadega sügisjakklaiade õlgadega soliidne jakkpunane moodne jakk

Boheemlaslik romantika

Teisisõnu šikk elegants õrna rahvusliku vindiga. Kleidid on õmmeldud kvaliteetsetest materjalidest, kaunistatud mänguliste mustrite ja mitmesuguste tikanditega, luues nii kergelt boheemlasliku ja äärmiselt romantilise välimuse.

naine boheemlasliku kleidiganaine moodsa sügiskleidiganaine stiilse sügiskleidiga

Taolised kleidid olid moekad juba eelmisel hooajal, mistõttu võib täitsa juhtuda, et teil on taoline pilgupüüdja juba kapis ootamas.


Kallid volangid

Tundub, et isegi külmal aastaajal ei ole romantikast pääsu – sellest annavad märku erinevate rõivaste kaunid volangid. Elegantseid volange on kasutatud nii mantlite, särkide, kleitide kui teiste rõivaesemete juures: mõnikord piisab vaid mõnest põnevast motiivist riideesemele hoopis teise sära andmiseks.

hele sügiskleit volangideganaine poolläbipaistvas volangidega seelikuspunase-pruuniga volangidega sügisseelik

Biker-stiil

Kui eelistate teravamat ja julgemat stiili, siis ei tasu kiirustada musta nahkjakiga hüvasti jätmisega ja otsida endale külma ilmaga jaoks kohane mudel – see mitmekülgne rõivaese ei kavatsegi veel moest taanduda.

naine kannab moekat pruuni värvi sügistagimoodne sügislook mustade nahast detailideganaine musta nahkse jakiga

Lisaks nahast tagidele on moes lateks ja vinüül: valmistuge ägedaks võidusõiduks!