Kasulikud nõuanded

Reisivoodi lastele

Reisivoodite pakkumised
28.02.2018

Käes on aeg, mil laps hakkab rohkem liikuma, kui ta otsib ja avastab uusi põnevaid asju. Reeglina ei ole kõik lapse jaoks huvitavad asjad turvalised. Reisivoodid on spetsiaalsed rajatised, millel on kõrged seinad ja mis ei lase last ilma Sinu teadmata sellest väljuda. See on suurepärane lahendus rasketes olukordades, mil laps peaks jääma ühte ruumi ja tagatud peaks olema tema turvalisus. Kaup24.ee e-pood pakub väga laias valikus ja erinevas suuruses soodsaid reisivoodeid. Selle peamine eelis on kompaktsus. Reisivoodi ja võrevoodi on sisuliselt samasugused, ainus erinevus on see, et laps saab sellises pehmes voodis nii mängida kui ka magada. Seda voodit saab lihtsalt ja kiirelt kokku panna, et seda hõlpsasti transportida ja kasutada ka reisimiseks. Mõnel neist on täiendavad katused või võrgud, nii et laps võib selles olla mugavalt ja turvaliselt isegi õues. Mõndadel mudelitel on olemas ka taskud, kus on võimalik hoida laste esemeid ja mänguasju. Kuna laps on alati liikuv, on väga oluline selle turvalisus: mida rohkem on voodrit, seda stabiilsem on voodi. Vanemate mugavuse tagamiseks on enamikel reisivooditel rattad, mis võimaldavad voodit hõlpsasti ümber paigutada. Rattad peavad olema lukustatud nii, et lapse üksi jätmisel ei saaks ta voodit liigutada.

TOP laste reisivoodid


 

Turul on saadaval ka mudelid, mis on tõmblukuga suletud. Sel moel ei sa laps seda nii lihtsalt avada ega sealt välja tulla. Mõnel voodil on vibreeriv süsteem, mis reguleerib voodi liikumise jõudu. Reisivoodid on kindlasti kodus suureks abiks. Saad teha vaikselt tööd, muretsemata lapse ohutuse üle. Nii kaua, kui laps selles mängib, saad teha vajalikke toimetusi või lõõgastuda. Tavaliselt sobivad need kuni 15 kilogrammi kaaluvate laste jaoks, mistõttu saad seda kasutada aastaid. Kõik reisivoodid on valmistatud väga vastupidavatest ja puhastest materjalidest, mida on väga lihtne hooldada. Vali välja enda jaoks sobiv voodi ja telli see meie veebipoest kohe. Sageli pakume erinevaid allahindlusi ja kampaaniaid, mistõttu saad selle veelgi soodsamalt osta. Garanteerime Sulle lihtsa ja usaldusväärse tellimise ja kiire tarneaja!

Kuidas hindate seda postitust?

PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2003-2022 DLB Trading OÜ | kaup24.ee ™
Sellel lehel avaldatud materjali ilma loata kasutamine ja levitamine on keelatud.